Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Markete mandalina ve limon almaya giden 19 haftayı bitirmiş hasta bir anne göbüşü ekliyorum size 😁

Eklentiler

• IMG_20241009_130457.jpg
    IMG_20241009_130457.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 31
Ay bana kayınvalide aynı tepkiyi verdi cinsiyet erkek deyince olsun ikincisi kız olur dedi😅 boşboğaz ya bakmayın gülüyorum ama çok sinir bozucu. Burada biri vardı ya kayınvalidesi kız istiyordu kimdi o geldi aklıma
Benimki olabilir, niptle birlikte sonuc cikti, saglikli bir erkekmis diyince ‘olsun, saglikliymis ‘ dedi😂😂 sonra da benim iki erkek cocuktan sonra cok icimde kaldi, saclari uzayinca bi toka takicam onune dedi, olur hevesinizi alin tabi dedim ben de kskddkdkei

Benimki olabilir, niptle birlikte sonuc cikti, saglikli bir erkekmis diyince ‘olsun, saglikliymis ‘ dedi😂😂 sonra da benim iki erkek cocuktan sonra cok icimde kaldi, saclari uzayinca bi toka takicam onune dedi, olur hevesinizi alin tabi dedim ben de kskddkdkei
Ay inanmıyorum iyi sakin kalmışsın ya. Benimki de işte ikincide kız olur olsun demişti. Altı yıldır başımızın etini yedi çocuk diye şimdi de cinsiyet beğenmiyor🙄 yine olmadı😅

X