2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Valla kuzum önceki 2 testi akşam yapmıştım bunları sabah idrarıyla yaptım rengi acayip koyuydu zaten.Bence kimyasal oldu çünkü belirtilerim dün birdenbire kayboldu.Sen ne yaptın var mı gelişme test yaptın mı tekrar?

Kizlar çok afedersiniz bilmediğim için soruyorum kimyasal nasıl oluyor

canım senin binli değer transferm kaçıncı gününde çıktı ben cumartesi berdiğimde 340 dı
Canım Çarşamba 475 ti. Bugün transferin 20. Günü 3256 gördüm.
Sen gene de bir takipte kal. Benim sürekli yaptığım testte 3 gün koyulaşma olmadı hep gölgeydi.
İyi ki dedin diyecektim
Kadın doğuma gidecem cumartesi günü.
Cumartesi herkes için büyük gün desene
Canım senin tüp bebekti dimi öle aklımda kaldı ama birde kaçıncı haftadasın
Evet canım tüp bebek. Son adet tarihime göre bugün 4+5.

Tekrar test yapmadım korkudan reglim gelmedi bekliyorum yarına kadar gelmezse tekrar edicem

Kızlar bnm şüphelenip test yapmama sebep olan şey sağ kasığımda ki batma idi.Sanki kasığımda minik top gibi bişey sıkışmış hissi hala da geçmedi arada aynı his geliyor.Ee testler de negatife döndüğüne göre bu ne ola ki şimdi kist falan mı sizce

Ya benim de 4+0 son adetime göre.transferimin de transfer günüyle beraber 14.gün

Bir de iğnelerin var mı?

Bence bir kadın doğuma görün canım

Kızlar Günaydınn çarşamba günü kan sonucum 12 çıkmıştı bugün kan tahlili verdim 221 çıktı çok bilmiyorum ama iyi sanırım çarşamba yenileyip ona göre randevu alacağım bu konuda tecrübesiz olmak zormuş

Anladım canım ne zaman sonlanıyor gebelik peki 1 haftta içinde mi . Bende korktum şimdi bende de belirti yok
Benim şahit olduğum kişiler de bir kaç gün içinde adetle atılıyor canım. Aldın mı sen randevu?
Eline geliyor mu dokununca o top gibi bişey? Adetin gecikirse bir doktora gözük istersen.
Bir de iğnelerin var mı?
İğnem yok canım. Günde 10 tane ilaç, 3 kere de fitil alıyorum.
Değerin güzel artmış
Bende eylül annesi olacağım inşeAllah
Ama düşük riskim var korkuyorum biraz
Hayırlı olsun.
Geçmiş olsun, kanaman falan mı var?

Aldım cumartesi gününe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…