2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhabalar inş bende Eylül annesi olacağım Dr gitmedim daha hiç bi belirtide yok o yüzden çokda endişeliyim ya bişeyler ters gidiyorsa diye ondan buraya girdim ki kafamı dagıtayım

Kızlar sabah gidip 2 farklı marka test aldım ama malesef çizgiler çok hayali.Ya önceki testler yanlıştı ya da kimyasal geçirdim.Umarım sizin herşey yolunda gider ve bebeklerinize kavuşursunuz kendinize dikkat edin öpüyorum hepinizi

Yaaa üzüldüm şimdi
Ama regl gelene kadar hep umut vardır. Bekle bakalım. Önceki testlerle bugün yaptığın testlerin markası aynı mı?

Sağlık ocağında doktor benden kan almadı kadın doğuma git hamilesindir zaten dedi Rezillik

Regl gördünmü peki biraz daha bekle istersen canım

Yaaa üzüldüm şimdi
Ama regl gelene kadar hep umut vardır. Bekle bakalım. Önceki testlerle bugün yaptığın testlerin markası aynı mı?
Önceki 2 testin markası aynıydı.Bugün 2 farklı test aldım Miratech ve Oncomed ikisinde de hayali soluk bi çizgi çıktı belli bile değil.3 gün geçti aradan koyulaşması lazımdı aslında.Nasip değilmiş hayırlısı artık

Canım bazen testin ve idrarın koyuluğu bile değişkenlik gösterir bence yinede bir kaç gün adetini bekle veya hiç olmadı yarın sabah ilk idrarla erken gebelik testi dene derim.. akşamdan da çok birşey içme ki sabah idrarın koyu olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…