2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sağlıkla gelsin inşallah oğluşunn

Sancı çikmıyorki oturdum ağlıyorum agrıdan yoruldum yeminn ediyorum yoruldum. Bebeği doğurduğumu bilsem geliyor kurtaracam derim ama ağrı çekiyorum 3 günde sürer 4 günde diyor eve yolladilar beni
İlk gebelikler öyle bende bir gun surmuştu ertesi gun öğlene doğru gittim uç cm dedi markete gittik eve gelfim kuvete girdim merdiven inip çıktım çömelme yaptım sonra geceye dogru duşta belime su tuttum ağrıyı haffletti kanalda ilerlemesi için çömelme yap belden gelen ağrıya sıcak su torbsıda koyabilirsin birde meryem suresi internette yazan ayetleri ile inşirah oku habire hareket et zaten ağrı çekiyon açılmayı hızlandır

sağlıkla analı babalı büyüsün. çok güzel haber bu. Allah bağışlasın.
hadi bakalım hayırlısı sağlıcakla kavuş inşallah senle aynıyız :)

Geçmiyor geçmiyor bu agrı geçmiyor ben neyin ağrısıni cekiyorum onuda bilmiyorum geliyor nefes alamiyorum
Bak nefesini kontrol et ağrıyı indir nefesle birlikte bak bence az ksldı sabah dokuza kadar dayansan hareket şu bu bebeğin kucağında dikkatini ver ağrı elbet son bulacak bu gece dayanırsan açılmayıda başarırsın sabaha bu bu işin bittiğini hafiflediğini duşun

Benim alttan öyle ağrım var ki, birde bel ağrısı diyorum dayanayım bikaç gün daha annem diyor git söyle sancım var de kontrol etsinler en son 2 hafta önce kontrole gittim çünkü
Ben dün kontroldeydim o yüzden aramak istemiyorum. Nazlı gebe olmak istemiyorum çünkü ama yarında devam ederse kesinlikle aricam.

Ay genede 23 eylül olsa garanti olurdu
Merhaba bende Ekim annesiyim ama sezaryen olacağım için gün aldım kısmetse 23 Eylül'de sezeryrn olacağım şimdi benim bebek terazi mi olaacsk bende istemiyodum başak olmasini evde var başak

Bulantı son zamanlrda bendede çok var kokumdan bişey yiyip içemiyorum deli gibi iştahımda var halbuki. Bence alakası yok doğumla belki de üşüttün. Bi doktora git istersen…

Bulantı son zamanlrda bendede çok var kokumdan bişey yiyip içemiyorum deli gibi iştahımda var halbuki. Bence alakası yok doğumla belki de üşüttün. Bi doktora git istersen…
Yarın kontrolüm var kuzum o yüzden acile gitmedim bakalım ne diyecek doktorum

Maaşallah geliş şekli birden olduysa doğum zorlamamıştır seni herkeste farklı oluyor su kanama korkucak bişi yok olacak öyle şeyler. Sağlıkla büyüt bebişi inşallah

Çocuğun dogmasıni destekleyecek sancım yokmuş 3 günü bulabilir dedi suni sancı bebeği strese sokuyor suni sancı sana önermiyorum evde sancını bekle dedi ben boş ağrı çekiyorum ona yanıyorum oturdum ağlıyorum bari çocuk gelecek olsada ona çeksem

Dediğin gibi yapacağım umarım çocuğun gelmesine yetecek kadar sancım olurda çabucak kurtarırım

Merhaba bende Ekim annesiyim ama sezaryen olacağım için gün aldım kısmetse 23 Eylül'de sezeryrn olacağım şimdi benim bebek terazi mi olaacsk bende istemiyodum başak olmasini evde var başak
Merhaba Evet terazi olacak ay bende ekim 3 ünü buluyordu normalde ama sezeryan dediği için 38+6 da alacakmış yine de bana çok bekletmiş gibi geldi . Seni kaçta almış oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…