2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hanımlar bugün dr gittim, tansiyon nst derken hoppp nst de sancı cıktı🤭 80-60 vuruyor. Ben hissediyordum ama önemsemiyordum değildir diye. Şöyle ki bel kısmından kırampla batma arasında bır hisle beraber kasıklarım gıdıklanır toplanır acır gibi oluyordu, adet sancısı gibi ama dolgunluk hissi gibide. Onlar sancıymıs 😂 dr acile seruma yönlendirecekti dedim Bayadır var bu durum hissediyorum dayanamıyacagım gibi değil.
Ben üçüncü sezeryan olacagım, anesteziye göstermek için kan verdim yarın, anestezi ile görüşüp 16-17 Eylül için gün vereceklermiş tam 39 haftalık oluyorum ozaman.
Bebişm kg almıs ben vermişim 😂 troid ilacım yükselmişti normal dedi dr. Gelişim suyu iyi bası göğsümün altında şezlongda gibi yan duruyor oğluşum 😂😂😂 heran hersey olabilir, suyun sancın artar bişey olursa hemen acile gel dedi dr.
Devlet hastanesinde olacağım bu arada yani gün saymaya baslıyorum kısmetse.
Sağlıkla gelsin inşallah oğluşunn😍

Sancı çikmıyorki oturdum ağlıyorum agrıdan yoruldum yeminn ediyorum yoruldum. Bebeği doğurduğumu bilsem geliyor kurtaracam derim ama ağrı çekiyorum 3 günde sürer 4 günde diyor eve yolladilar beni
İlk gebelikler öyle bende bir gun surmuştu ertesi gun öğlene doğru gittim uç cm dedi markete gittik eve gelfim kuvete girdim merdiven inip çıktım çömelme yaptım sonra geceye dogru duşta belime su tuttum ağrıyı haffletti kanalda ilerlemesi için çömelme yap belden gelen ağrıya sıcak su torbsıda koyabilirsin birde meryem suresi internette yazan ayetleri ile inşirah oku habire hareket et zaten ağrı çekiyon açılmayı hızlandır

Kızlar selam,
Ben de doğurdum 😆😁doktor daha cumartesi doğum şekli ve doğum tarihine karar verecekti oyaliyordu bizi hatırlarsanız sinir olmuştum. Çok şükür iyiyiz. Ama gelis sekli öyle bir su boşaldiki kanlı falan. Korkutmayayimkimseyi de.depend kilo olmasa hastaneye yetisemezdik🙏🙏🤲
sağlıkla analı babalı büyüsün. çok güzel haber bu. Allah bağışlasın.
Hanımlar bugün dr gittim, tansiyon nst derken hoppp nst de sancı cıktı🤭 80-60 vuruyor. Ben hissediyordum ama önemsemiyordum değildir diye. Şöyle ki bel kısmından kırampla batma arasında bır hisle beraber kasıklarım gıdıklanır toplanır acır gibi oluyordu, adet sancısı gibi ama dolgunluk hissi gibide. Onlar sancıymıs 😂 dr acile seruma yönlendirecekti dedim Bayadır var bu durum hissediyorum dayanamıyacagım gibi değil.
Ben üçüncü sezeryan olacagım, anesteziye göstermek için kan verdim yarın, anestezi ile görüşüp 16-17 Eylül için gün vereceklermiş tam 39 haftalık oluyorum ozaman.
Bebişm kg almıs ben vermişim 😂 troid ilacım yükselmişti normal dedi dr. Gelişim suyu iyi bası göğsümün altında şezlongda gibi yan duruyor oğluşum 😂😂😂 heran hersey olabilir, suyun sancın artar bişey olursa hemen acile gel dedi dr.
Devlet hastanesinde olacağım bu arada yani gün saymaya baslıyorum kısmetse.
hadi bakalım hayırlısı sağlıcakla kavuş inşallah senle aynıyız :)

Geçmiyor geçmiyor bu agrı geçmiyor ben neyin ağrısıni cekiyorum onuda bilmiyorum geliyor nefes alamiyorum
Bak nefesini kontrol et ağrıyı indir nefesle birlikte bak bence az ksldı sabah dokuza kadar dayansan hareket şu bu bebeğin kucağında dikkatini ver ağrı elbet son bulacak bu gece dayanırsan açılmayıda başarırsın sabaha bu bu işin bittiğini hafiflediğini duşun

Benim alttan öyle ağrım var ki, birde bel ağrısı diyorum dayanayım bikaç gün daha annem diyor git söyle sancım var de kontrol etsinler en son 2 hafta önce kontrole gittim çünkü
Ben dün kontroldeydim o yüzden aramak istemiyorum. Nazlı gebe olmak istemiyorum çünkü ama yarında devam ederse kesinlikle aricam.

Ay genede 23 eylül olsa garanti olurdu 😁
Merhaba bende Ekim annesiyim ama sezaryen olacağım için gün aldım kısmetse 23 Eylül'de sezeryrn olacağım şimdi benim bebek terazi mi olaacsk 😁 bende istemiyodum başak olmasini evde var başak🙈😁

Kızlar hafif mide bulantım vardı ama birden aşırı arttı neredeyse kusucam. Peşine deli gibi bir bas ağrısı halsizlik geldi bayılma hissi gibi. Birazda karnımda ağrı gibi bir şey geliyor tuvalete de gittim. Acaba doğumla ilgisi olabilir mi yoksa tansiyonum falan mı yükseldi de farkında değilim. Bir de bebek mideme aşırı baskı yapıyor o mideme basdıkça bulantim artıyor
Bulantı son zamanlrda bendede çok var kokumdan bişey yiyip içemiyorum deli gibi iştahımda var halbuki. Bence alakası yok doğumla belki de üşüttün. Bi doktora git istersen…

Bulantı son zamanlrda bendede çok var kokumdan bişey yiyip içemiyorum deli gibi iştahımda var halbuki. Bence alakası yok doğumla belki de üşüttün. Bi doktora git istersen…
Yarın kontrolüm var kuzum o yüzden acile gitmedim bakalım ne diyecek doktorum

Burda yolk sac görüyor musunuz?
Tecrübeli arkadaşlar rica ediyorum cevaplar mısınız?

Eklentiler

• Screenshot_20210907_205931.jpg
    Screenshot_20210907_205931.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar selam,
Ben de doğurdum 😆😁doktor daha cumartesi doğum şekli ve doğum tarihine karar verecekti oyaliyordu bizi hatırlarsanız sinir olmuştum. Çok şükür iyiyiz. Ama gelis sekli öyle bir su boşaldiki kanlı falan. Korkutmayayimkimseyi de.depend kilo olmasa hastaneye yetisemezdik🙏🙏🤲
Maaşallah geliş şekli birden olduysa doğum zorlamamıştır seni 😍 herkeste farklı oluyor su kanama korkucak bişi yok olacak öyle şeyler. Sağlıkla büyüt bebişi inşallah ❤️❤️❤️😍😍

Bak nefesini kontrol et ağrıyı indir nefesle birlikte bak bence az ksldı sabah dokuza kadar dayansan hareket şu bu bebeğin kucağında dikkatini ver ağrı elbet son bulacak bu gece dayanırsan açılmayıda başarırsın sabaha bu bu işin bittiğini hafiflediğini duşun
Çocuğun dogmasıni destekleyecek sancım yokmuş 3 günü bulabilir dedi suni sancı bebeği strese sokuyor suni sancı sana önermiyorum evde sancını bekle dedi ben boş ağrı çekiyorum ona yanıyorum oturdum ağlıyorum bari çocuk gelecek olsada ona çeksem

İlk gebelikler öyle bende bir gun surmuştu ertesi gun öğlene doğru gittim uç cm dedi markete gittik eve gelfim kuvete girdim merdiven inip çıktım çömelme yaptım sonra geceye dogru duşta belime su tuttum ağrıyı haffletti kanalda ilerlemesi için çömelme yap belden gelen ağrıya sıcak su torbsıda koyabilirsin birde meryem suresi internette yazan ayetleri ile inşirah oku habire hareket et zaten ağrı çekiyon açılmayı hızlandır
Dediğin gibi yapacağım umarım çocuğun gelmesine yetecek kadar sancım olurda çabucak kurtarırım

Merhaba bende Ekim annesiyim ama sezaryen olacağım için gün aldım kısmetse 23 Eylül'de sezeryrn olacağım şimdi benim bebek terazi mi olaacsk 😁 bende istemiyodum başak olmasini evde var başak🙈😁
Merhaba🌸 Evet terazi olacak 😁😁 ay bende ekim 3 ünü buluyordu normalde ama sezeryan dediği için 38+6 da alacakmış yine de bana çok bekletmiş gibi geldi . Seni kaçta almış oluyor

X