2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Selam canim. Bende 8+2 deyim suan. Bir kere bile bulantim olmadi ilk zamanlar kasik agrisi vardi simdi ufak ufak karnim cikiyor ve arada kasiklarim agriyor. Baska hic bir belirtim olmadigi icin hic hamileymisim gibi gelmiyor
Karın bende de çıktı ama 2 kilo almışım ona yordum ben bebişten olması imkansız henüz

Evet ya Allah korusun, her wc gittigimde bi tedirginlik oluyo insallah zamanla alışırım

Agzindan bal damliyor iki oglandan sonra bir de kizim olsun isterim tabii ama nasip. Saglikli olsun da.. tatli ye tabii ama mesela ben canim cok tatli istediginde hafif seyler yiyordum. Mesela tarçın tatli istegini bastirmada cok ise yariyor. Tabi asiri da kasmamak lazim yaa..hamileligin tadini cikararak fakat tamamen ne istersek yiyebilecegimiz bir avantaj olarak gormeyerek ilerlersek fazla kilo almayiz insallah bu arada gecen sene erkek senesiydi. Kimi duyduysam oglu oldu bakalim bu grupta kiz bebekler mi yoksa erkek bebekler mi çoğunluk olacak

Bende bugun kan verdim ilk defa saglik ocaginda. 28 ocaktada doktor randevum var sabırla bekledim hem kalp atisi hem kese birlikte gorunsun diye bekledim. 7+1olacak dr gittigimde. Ara ara bulantilar oluyor az az. Onun disinda bir belirtim yok

Sağolasın

Canim herkesin midesi bulanmayabiliyor. Bu çok güzel birsey aman masallah de , takilma.tadini cikar. Saglikla gelsin insallah

benim de o 3 gün çok kötüydü yemek hazırlarken oturmak ya da mola vermek durumunda kalıyordum. sonra d vitamini iğnesi vuruldum artık o mu iyi geldi nedir, geçti. doktorlar şanslısın diyorlar bize de hepimiz mi %25 şanslı ihtimale geldik yani bu kısım düşündürüyor
belki de hamileliği biz gözümüzde help kusucaz bayılacağız gibi fazla karikatürize ettik :)

Gecmis olsun canim. Evet iyiki basta dusmus ve kendiliginden dusmus kürtaj olmadin. Rabbim gonlune gore saglikli gebelik nasip etsin en kisa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…