2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bana da arada bir ağrı geliyor ama sanki üşütmüşüm gibi bir ağrı hiç adet sancısı gibi değil 🤣 tek devam eden şey kasılma ve bebeğin hareketlerinin çok aşağıda olması o da dogurmam icin yeterli değil 😅
Senin ilk bebek bence ayın 12 si ve sonrasını görürsün diye düşünüyorum 🤭 sancı hep var arada çığlık atıp duruyorum sonra geciyor benımkıde. Hoş ben sezeryan olucam bakalım haftaya gün belli olacak sonra gün sayıcaz kavuşmak için,😍

Senin ilk bebek bence ayın 12 si ve sonrasını görürsün diye düşünüyorum 🤭 sancı hep var arada çığlık atıp duruyorum sonra geciyor benımkıde. Hoş ben sezeryan olucam bakalım haftaya gün belli olacak sonra gün sayıcaz kavuşmak için,😍
Ne diyeyim vakti ne zamansa o zaman gelsin 😅 salı günü kontrolüm var benimde bakalım ne diyecek doktor 😅 ayy hadi hayırlısı olsun gün saymakta güzel 😍

Beslak damla 👍 ama bununla mutlaka süt çayını iç. Ben humana almadım aktar önermişti kızımda da onu içtim şimdi.de ondan yapiyorum. 1 cay kasigi tane kimyon, 1 çay kaşığı anason, 1 tatlı kaşığı rezene, 1 tutam yaklaşık 1 tatlı kaşığı ısırgan. 1.kupaya demleyip ıciyorum günde 3 defa içsem.daha iyi ama yapacak fırsat yok 🤣 2 defa anca yapabiliyorum. Şifa olur inş 🙏 birde bol su icebilirsen iyi olur
Of hepsi de çok çirkin şeyler😃😃

Benim bulantı ve ishal sancım var. Salgın felan mı var acaba? Ay birde koku alamıyorum şuan bebeğimi doğarsa ilk kokusunu da alamam. Herkes doğum anlarını unutmuş kime sorsam bizde ishal sancısı yoktu sancı vurdu ve artarak devam etti diyorlar 😅😅😅😅

Sıkmayın canınızı benim oğlumda iriydi 3980 gr normal doğumla dünyaya geldi omuzları genişti dr önce bi düşündü sonra 2 dr daha danıştık bekledik 38+5 'te doğdu. Ama 39 a doğru gitseydi sezeryana alırdı. benim 2.dogum olması dr u biraz rahatlattı kızımda iri bebekti çünkü 3730 gr doğmuştu. Yanlız oğlunum kafası çok büyük değilmiş ultrason bazen yanıltıyor ama bizim kg ultrasonla nerdeyse birebir tuttu
Ya inşallah öyle olur babasının da kafa büyükmüş genetik bizde kayınvalidem normal doğurmuş bende deneyecem artık olmazsa son dk sezeryana alınırım galiba

Benim bulantı ve ishal sancım var. Salgın felan mı var acaba? Ay birde koku alamıyorum şuan bebeğimi doğarsa ilk kokusunu da alamam. Herkes doğum anlarını unutmuş kime sorsam bizde ishal sancısı yoktu sancı vurdu ve artarak devam etti diyorlar 😅😅😅😅
Canım seninki kovitten kaynaklı, ishal bulantı koku alamama oluyo zaten. Bebişinle konuş karantina bitsin öyle gel kızım güzel sacını koklıyım de 😍😍😍

Kızlar ben iyice üsenci oldum, tam üşencide denilmezde bi bulasık mak toplamak bile ölüm gibi. Hareket edemiyorum, tansiyon düşüyo, karnım kasılıyor agrıdan😔 yarın memlekete gidicem ama bugün sadece canta hazırla üçdört mak çamasır yıka, kızın okul esyalarını ayarla yapabildim. Daha sabahki bulasık duruyor resmen mutfakta. Evi de süpür sil yapamadım gider ayak, çok canım sıkılıyor. Artık yarın erken kalkıp sil süpür yaparım inşallah. Eşim kızım evde kalıcak biraz olsun toplu kalsın diyorum. Tüm elektronik aletlerin kullanımını bile not alıp yazdım 🤭🤭🤭 tek tek ayrıntılı şekilde artık bensiz beceriler heralde 🙃🙃🙃

Ay arada bir ağrı geliyor nefesimi kesiyor konuşamıyorum sonra geçiyor sancı dedikleri bu olsa gerek 😂😂 30 dk bir geliyor 35 dk oluyor düzensiz baya 5 dk inecekmi merak ediyorum
Benimde düzensiz ama arası biraz daha fazla şu an ayy heyecan yaptım demekki benimde yakında böyle olucakk yaklaşıyoruz resmenn😍

Kızlar ben iyice üsenci oldum, tam üşencide denilmezde bi bulasık mak toplamak bile ölüm gibi. Hareket edemiyorum, tansiyon düşüyo, karnım kasılıyor agrıdan😔 yarın memlekete gidicem ama bugün sadece canta hazırla üçdört mak çamasır yıka, kızın okul esyalarını ayarla yapabildim. Daha sabahki bulasık duruyor resmen mutfakta. Evi de süpür sil yapamadım gider ayak, çok canım sıkılıyor. Artık yarın erken kalkıp sil süpür yaparım inşallah. Eşim kızım evde kalıcak biraz olsun toplu kalsın diyorum. Tüm elektronik aletlerin kullanımını bile not alıp yazdım 🤭🤭🤭 tek tek ayrıntılı şekilde artık bensiz beceriler heralde 🙃🙃🙃
Bu aralar bende bir şey yapmak istemiyorum ya. Bir gün her şeyi yapasım geliyor bir gün sadece oturmak istiyorum 😅 sen yine iyi bir sürü şey yapmissin buna da şükür bence 🤣

Ben de oyle olur saniyordum ama simdi kucagimda emerken La Casa del papel'in son sezonunu izleriz gibi geliyor.
Bazı deneyimli arkadaşlar bizi nasıl korkuttuysa bilinç altıma işlemiş:) doğumdan sonra hayatımızın tamamen biteceğine inandirmislar. Bunu duyduğuma çok sevindim N Nevasar 🤗💖

X