2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Valla nolcak bu durum ya sabahlara kadar bı WC bı yatak uyku falan kalmadı
Ah bir bilsem tüm gün yalancı sancı da oldu zaten. Mide yanması da uyutmuyor sinirden aglıyacam. Hiç bukadar zorlanmamıstım hamilelikte. Hatta guzel gecıyor diye özlüyordum bile hamileliği 😤

Ah bir bilsem tüm gün yalancı sancı da oldu zaten. Mide yanması da uyutmuyor sinirden aglıyacam. Hiç bukadar zorlanmamıstım hamilelikte. Hatta guzel gecıyor diye özlüyordum bile hamileliği 😤
Benim miğde yanması geçti gibi bişey sanırım şu göbek aşağa inince miğde yanması hafifliyor lafı doğru gibi 😂 3-4 gündür yanması durdu ama bulantı başladı

sade_ kahv sade_ kahv ben 32 hafta raporu almamıştım. Doktor tıbbi sekretere yazı yazdı benim 32 haftada gittiğim bir muayene tarihi buldu. Nota şöyle yazdı mesela 12 temmuz muayenesine 32 hafta çalışabilir raporu verin. Yani geriye dönük veriliyor. Ve bir de şunu dedi. 32 haftada çalışabilir alınca 37yi kendi hesaplıyor bir daha almana gerek yok. Gerçekten de 28 ağustos yazıyordu izin tarihi. Benim 28 ağustosta 37 hafta doldu. İznim böyle başladı
Sağolasın

Oh oh ayakta olan minnaklar nasılsınız yalancı sancı yaşıyorum hemde bu saatte 😀 siz napiyonuz
Spinal anestezi sonrası baş ağrısı kurbanı olarak çocuğa zarar vermeyecek yeni ağrı kesiciler keşfetme çabasındayım 🤦 normal dogurun arkadaşlar normal..

X