2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende senin gibiyim cnm 22 sine Dr gün verdi ben maraştayım Adana’da doğum yapacağım annemlerin yanında oğlum ve kızıma babası dedesi bakacak okul açıldı malum ben de çok duygusalım ilk defa bukadar uzun bensiz kalacaklar

Oturduğum yerde kasıklarıma çok fena kramp giriyor kalkıyorum yürürken adım atamıyorum resmen. Bunlar demir eksikliği yüzünden felan mı? Birde öksürürken kasıklarım çok ağrıyor

Amin insallah yok dogum oncesi krem kullanmamistim keske kullansaydim erindim surmeye hep simdi suruyorum bide ayva cekirdegim vardi buzlukta ondan jel yaptim onu da suruyorum baya rahatlatti sanki

Yaa evet onuda duymuştum yapayim hemen bende tesekkur ederim

Oturduğum yerde kasıklarıma çok fena kramp giriyor kalkıyorum yürürken adım atamıyorum resmen. Bunlar demir eksikliği yüzünden felan mı? Birde öksürürken kasıklarım çok ağrıyor
Hayır magnezyum eksikliği cnm. Her gün bir soda iç bak atıyorum resmini. Özellikle bu çok iyi. İçindeki magnezyum seviyesi gayet uygun. Burda bir çok anneye iyi geldi.

Eklentiler

• 0B65E8D9-71EB-40B0-A973-ABC154DF0C38.jpeg
    107,8 KB · Görüntüleme: 27
Ay maşallah maşallah bence de tadını çıkaralım zaten yeterince uyumayacağız anne yanı beşiği bizim yatağın kenarına kurduk elimi uzattığım gibi oracıkta geçen prova yapıyorum kendi kendime bebek ağlarsa bi yandan uyuyup bi yandan beşiği sallayabiliyorum

Kıxlar lütfen yardımcı olun doktoruma yazdm daha görmedi , dün tansiyonum 13 8 çıktığı için doktor takip et 14 8 oldğunda sakın bekleme gel demşti bendede tansiyon aleti yok sağlık ocağı kapalı tke oldğum için evde napcağmı bilemedm, miğdem aşırı bulandı ve resmen afedersinz su çıkardm korktm acaba nefen diye çünkü 9 aydır bir kere kusmadm mide bulantısı yaşamadm ilk oldu mide yanmam çok şuruplar bile fayda etmiyo birde açtım ondan olablrmi acaba

Evet kızlar kendime nazar değirdim ağrım yok diye dün akşam saat 6’da yemek yaparken bir kasılma başladı ve kasıklarımda ağrı. Genelde ayaktayken çok şiddetli hissediyordum ama uzanıncada geçmiyordu.Aynı doğum gibiydi. Düzenli değil ama çok sık kasılmalarım vardı. Ebe geldi baktı hastaneye yönlendirdi derken gece 3 te eve geldik. Açılmam yok bebek kanala inmeye başlamış yalancı doğum sancısıymış. Doktor müdahale etmicem daha erken 3 gün daha kalsın içerde yat dinlen dedi. Ama sancınıda kesmicem pazartesi doğsada olur dedi. Bundan sonra ne zaman gelecekse bebek karar verecek dedi Benimki ev süpürüp siliyor şimdi

" hemen yatağa dönün bu günlerin ve gecelerin kıymetini bilin, uyumaya devam edin, bu sizin için yapılan son çağrıdır" demeye çalışıyor bence sana
Valla bence de son çağrı bunlar artık ama artık hiç enerjim yok yaa ayakta ufak bir iş yapsam birden elim ayağım kesiliyor sanki tonlarca yük kaldırmışımda öyle bi yorgunluk oluyo bu geçici olsun lütfen doğumdan sonra enerjik olmamız lazım

Hadi bakalım, sağlıkla gelsin odak noktası bebek olunca, bir de beden de artık zorlanmaya başlayınca ben pek yapacak bir şey bulamadım. Enerjim yok pek, kitap okumaya bile ama ileride, ne kadar rahat günlermiş diyeceğiz kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…