2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kanalda değil benimki daha, boğazına kordon dolaninca hareketinin azaldığını duymustum ama cok şükür hareketlendi biraz. Buluttan nem kapar oldum
Benim bebek hep iki defa kordon oldu boğaxında iki hafta önce bir dolanma açılmıştı geçenkş hareket dönmeden sonra bende tekrar sarmış mıdır diye duşunuyordum sordum doktor baktı iki olmuş dedi hareketlerinde azslma olmadı hiç kordon yeterince uzun zaten kan sulandırıcı şeyler ye besin gitsin hareketlenir

Evet rabbim sabırlar versin bende şok oldum ama Allahın merhametini duşununce kendimi teskin ettim herkesin yapacağı bu herkesin sınavı farklı rabbim herşeyin hayırlısını versin

Anlamadık ki 8.30 gibi yazmış yavrum melek oldu cennete gitTi diye . Şok olduk demek az kalır
Yaa beratla arada yazışıyordum özelden o da mantar sorunu yaşıyordu onu konuşuyorduk çok üzüldüm şok oldum şuan. Doğum sırasında mı vefat etti acaba kanala mı sıkıştı ne oldu acaba

Bu kızla özeldeyse konuşmuştuk mantardanda şikayetçiydi onu konuşuyorduk. Çok ama çok üzüldüm. Sanırım normal doğuma gitti aklıma gelen şey kanalda sıkışma vs. Olabilir mi acaba

Bu kızla özeldeyse konuşmuştuk mantardanda şikayetçiydi onu konuşuyorduk. Çok ama çok üzüldüm. Sanırım normal doğuma gitti aklıma gelen şey kanalda sıkışma vs. Olabilir mi acaba
Evet ya bu sabah olması lazım sancıyla hastaneye gitti. Bende bekliyordum doğum yapanlar yazsın diye seren de var mesela sezaryen olacaktı. Sonra bir girdim mesajı gördüm şok oldum çok canım yandı. Hiç bilmiyorum ya nasıl bir şey oldu da gayet sağlıklı bebek hayatını kaybetti neyi bilemediler neyi engelleyemediler insanin aklına her şey geliyor. Gelen rabbimden tabi ama ahsen de ihmal vardı inşallah ebrarda da öyle bir şey olmamıştır. Allah acısını hafifletsin hepsinin inşallah.

Bende ebrarı merak etmiştim göz ucuyla bakındım foruma sizin yazıları gördüm şaşırdım. Ebrar hepte çok hareketli bebeğim derdi gayet sağlıklı gidiyordu kaç haftalıktı bugün acaba. Ama onda Ahsen gibi ihmal yoktu sanki ya da birşey vardıda doğum esnasında mı engelleyemediler ya da dopumda mı terslik yaşandı kim bilir. İnşallah canım Allah yardımcısı olsun sabırlar versin

Evet gayet iyidi sağlıklıydı her şey yolundaydı. Az önce konuştuk sebebini anlattı ama buraya yazmak ister mi bilmiyorum ki. Acısı çok büyük inşallah biraz olsun toparlar

Kızlar EBRAR'dan onay alarak paylaşıyorum sizinle, mesajı aynı şöyle. "Ìçim parçalaniyor. Dogumu baslatmis sonra da plesentadan erken ayrilmis yavrum yetisemedik hastaneye. Önce açilmama baktilar sonra nst ye bagladilar kkalp atisi yok doktor gelecek dediler doktor geldi kalbi durmus dedi. Sebebini doktor da bilmiyor çok nadir olan bir swymis bu"

Allah sabır versin inşallah ona.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…