2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bebeğin harekerlerinin azalması normal mi 🙁 aldığımız haber de etkiledi heralde ama ben haftalardir yatiyodum bugun biraz ortalığı toparladim mutfağı temizledim, hepinizin yaptigi şeyler aslında hic zorlanmadim kendimi ama sanki bugun çok azdı hareketi. Az önce çikolata yedim yattım epey dürttük uğraştık az az bikac hareketi oldu ama kordon falan mi dolandı diye düşünmeye başladım evham mı acaba 🙁
Korkma kuzum benimde geçen gün öyleydi azıcık azıcık hareket etti. Dün güzeldi bugün yine yavaş mesela. Bu aralar normal olduğunu düşünüyorum. Son kontrolde doktorum takip et bizim için son haftalar önemli en az 10 hareket olsun dedi takip ediyorum artık. Sende bir say istersen

Korkma kuzum benimde geçen gün öyleydi azıcık azıcık hareket etti. Dün güzeldi bugün yine yavaş mesela. Bu aralar normal olduğunu düşünüyorum. Son kontrolde doktorum takip et bizim için son haftalar önemli en az 10 hareket olsun dedi takip ediyorum artık. Sende bir say istersen
Keske sabahtan saysaydim ya ama 10u bulmustur heralde bilmiyorum.. pff stresli zamanlar artık, eşime dedim ki haftaya falan sezeryan olsam mi artık gözümüzün önünde olsun 🙁

Keske sabahtan saysaydim ya ama 10u bulmustur heralde bilmiyorum.. pff stresli zamanlar artık, eşime dedim ki haftaya falan sezeryan olsam mi artık gözümüzün önünde olsun 🙁
Vallahi benimde karnım iyice düştü göbek deliğine kadar karnım yumuşacık ve boş, gelicek belli ama ona rağmen gidip sezaryen olasım geldi bu haberden sonra. Uyuyana kadar say canım illaki olur merak etme

Kızlar bebeğin harekerlerinin azalması normal mi 🙁 aldığımız haber de etkiledi heralde ama ben haftalardir yatiyodum bugun biraz ortalığı toparladim mutfağı temizledim, hepinizin yaptigi şeyler aslında hic zorlanmadim kendimi ama sanki bugun çok azdı hareketi. Az önce çikolata yedim yattım epey dürttük uğraştık az az bikac hareketi oldu ama kordon falan mi dolandı diye düşünmeye başladım evham mı acaba 🙁
Kordonla hareketin alakası ne ki benekler heryerine kordon dolarlar bunun ona sıkıntısı olmaz bebekler aşağıdaylen kanalda hareketleri zaten kısıtlı oluyor birde kasılman grldiyse o zamanda hareket etmiyorlar birde hareket ediyor diyorsun zaten bence sıkıntı yapma derim

Hepimizin yaptığı şeyler olsa da sen uzun bir süredir istirahat halindeydin. Bugün de kalkıp iş yapınca illa ki bir yorgunluk olmuştur ve bebeğin de yorulmuştur. Hareketleri artık azalıyor zaten. Benim bebeğin de hareketleri az, her kontrolde söylüyorum doktora. Günü gününe uymuyor. Geçenlerde bir gün boyunca hiç hissedemedim. İçini ferah tutmaya çalış.

O kadar merak diyorum ki onu. Sürekli girip bakıyorum ama bir şey yok. Kız kendisi gitti sancisiyla ve hicbir risk bir sorun yoktu nasıl olur böyle bir şey aklım almıyor.
Aynen bende öyle, yorum bile yazamadım😭 içim yandı. Rabbim dayanma gücü versin inşallah. Keske yanında olup en azından sarılabilseydik, kardesim üzülme diyemem ama yanındayız diyebilseydik😔

Kordonla hareketin alakası ne ki benekler heryerine kordon dolarlar bunun ona sıkıntısı olmaz bebekler aşağıdaylen kanalda hareketleri zaten kısıtlı oluyor birde kasılman grldiyse o zamanda hareket etmiyorlar birde hareket ediyor diyorsun zaten bence sıkıntı yapma derim
Kanalda değil benimki daha, boğazına kordon dolaninca hareketinin azaldığını duymustum ama cok şükür hareketlendi biraz. Buluttan nem kapar oldum 🙁

Hepimizin yaptığı şeyler olsa da sen uzun bir süredir istirahat halindeydin. Bugün de kalkıp iş yapınca illa ki bir yorgunluk olmuştur ve bebeğin de yorulmuştur. Hareketleri artık azalıyor zaten. Benim bebeğin de hareketleri az, her kontrolde söylüyorum doktora. Günü gününe uymuyor. Geçenlerde bir gün boyunca hiç hissedemedim. İçini ferah tutmaya çalış.
Haklısın canım etkilendim heralde 🙁

Ben de telefonu elimden düşüremiyorum. Girdi mi yazdı mı diye 😑🤦🏻‍♀️ Aklım hep onda
aynı şekildeyim Allah sabır versin çok üzüldüm Allah diğer dünyada şefaatçi eylesin .

Hayalet takipçilerdenim mutluluğunuzla sevinçlenip acılarınızla hüzünleniyorum yazmasam da. Alllah hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin geri kalanlarımıza 🤲🏻

Aynen bende öyle, yorum bile yazamadım😭 içim yandı. Rabbim dayanma gücü versin inşallah. Keske yanında olup en azından sarılabilseydik, kardesim üzülme diyemem ama yanındayız diyebilseydik😔
Evet ya keşke keşke yapabilsek o kadar canım yandı ki. Acısı asla geçmeyecek ama biraz olsun yanında olsabilseydik keşke. Çok canım yandı biz bile perişan olduk kız kim bilir ne haldedir. Ne oldu nasıl oldu niye oldu çok merak ediyorum. Allah cennette kavuştursun biraz olsun acısını hafifletsin ınşallah.

KOMŞUSU ebe olan kız değil miydi doğumla alakalı olmayabilir bu durum gerçekse sebepsiz bebek ölumleri olabiliyor bazı bebeklerde akçiger gelşimi olmayabliyor ama şu durumda hepmizin bunu okuması bizlerde şok endişe çok buyuk uzuntu yaşattı Rabbim herkese sabrını veriyor eğer bu durum gerçekse onada sabrını verir inş
O kadar merak diyorum ki onu. Sürekli girip bakıyorum ama bir şey yok. Kız kendisi gitti sancisiyla ve hicbir risk bir sorun yoktu nasıl olur böyle bir şey aklım almıyor

KOMŞUSU ebe olan kız değil miydi doğumla alakalı olmayabilir bu durum gerçekse sebepsiz bebek ölumleri olabiliyor bazı bebeklerde akçiger gelşimi olmayabliyor ama şu durumda hepmizin bunu okuması bizlerde şok endişe çok buyuk uzuntu yaşattı Rabbim herkese sabrını veriyor eğer bu durum gerçekse onada sabrını verir inş
Evet komşusu ebe sabah doguma gitti sancisi vardi Gerçektir ya kız neden yalan söyleyin böyle bir konuda. Hani inanmak istemeyiz okey de ben gerçekliğinden hiç şüphe etmedim. Keşke olmasaydı tabi keşke Boyle bir acı yaşamasa daha ne isteriz.

Benimki öyle yaa hep öyleydi ama bakarken çok detaylı yapıyor muayeneyi her bir muayene detaylı usg gibi oluyor. Bi de prof ya öngörüleri çok iyi oluyor. Ama artık düşürür aralığı haftaya salı günü gidicem 36+2'de.
Profaz zaten iyidir. Ne güzel uzun uzun görürsün bebişini ben çok seviyorum usg yi 😁 hadi bakalım salı günü hayırlı haberlerle gel inşallah 🙏🏻

X