2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar EBRAR'dan onay alarak paylaşıyorum sizinle, mesajı aynı şöyle. "Ìçim parçalaniyor. Dogumu baslatmis sonra da plesentadan erken ayrilmis yavrum yetisemedik hastaneye. Önce açilmama baktilar sonra nst ye bagladilar kkalp atisi yok doktor gelecek dediler doktor geldi kalbi durmus dedi. Sebebini doktor da bilmiyor çok nadir olan bir swymis bu"

Allah sabır versin inşallah ona.
Allah sabır vwesin ya dayanacak güç versin 😞

Kızlar EBRAR'dan onay alarak paylaşıyorum sizinle, mesajı aynı şöyle. "Ìçim parçalaniyor. Dogumu baslatmis sonra da plesentadan erken ayrilmis yavrum yetisemedik hastaneye. Önce açilmama baktilar sonra nst ye bagladilar kkalp atisi yok doktor gelecek dediler doktor geldi kalbi durmus dedi. Sebebini doktor da bilmiyor çok nadir olan bir swymis bu"

Ah canım 😢 Rabbim bu imtihanı verecekse hic sebebe de ihtiyacı yok zaten ama ne desek boş..

Hanımlar bişi sormak istiyorum cumartesi çatı muayenesi olacam ama bebek haftasına göre öndeydi en son 36+5 de 3260 gramdı normal doğum olmaz gibi dedi doktor olmaz mı ki gerçekten

Allah sabır versin...

Evet cumartesi olucam ama sezeryan olur tahminim dedi o da beni etkiledi şu an sezeryan olacak gibi hissediyorum oysaki çok alıştırmıştım kendimi normale

AA bi de annemin çatısı dar diye genetik oluyor dedi o yüzden de sezeryan olur dedi sanırım
Kilosunun iri olacağını düşünerek demiş olabilir. Ben de normal doğum istiyorum. Çatı muayenemde çatımın dar olduğunu söyledi dr ve 2 hafta sonra tekrar muayene etti. Normal dogurabilecegimden emin değil. Ama bebeğim iri bir bebek değil 38+1 de 3200 gr civarı çıktı kilosu. Normal doğumu deneriz, yapamazsan sezeryana dönerim dedi. Kilo ölçümleri son haftalarda çok da doğru sonuç vermiyor. Ben de normal istediğim için sezeryan fikrini zor kabullendim. Nasıl olacağı tam netlik kazanmadı ama benim de büyük ihtimal sezeryan olacak.

Bende ha geldi ha gelecek diye iki kere evi temizlettim. Cam kapı sildirdim. Bebiş gelmedi. Şimdide sepmeli yağmur yağdı. Camlar yalan oldu🤣 kendim yapıyorum artık hergün. Ben evi hallediyorum ama dolapların içi bir türlü istediğim gibi olmuyor. Sanki hep karışık gibi üff
Bende kendim yapmaya çalışıyorum hergun yapsan yapılacak bana da hep karışık geliyor 😊😊

Allah sabır versin çok üzücü bir durum rabbim yardımcısi olsun 😓😓

Kızlar geçici velayet davasına göre çocuk babaya verildi. 2 yaşında ki çocuğu sadece pazar günleri belirli saatlerde göreceğim. Avukata göre hamile olduğum için böyle karar verilmiş olabilir dedi. Şaka gibi değil mi ya
Çocuk ufak aslında niye anneye verilmiyor bir bilgim yok bu konularda ama keşke şu dönemde bu zor şeyleri yasamasaydin isallah uzlaşma olur aranızda

Kilosunun iri olacağını düşünerek demiş olabilir. Ben de normal doğum istiyorum. Çatı muayenemde çatımın dar olduğunu söyledi dr ve 2 hafta sonra tekrar muayene etti. Normal dogurabilecegimden emin değil. Ama bebeğim iri bir bebek değil 38+1 de 3200 gr civarı çıktı kilosu. Normal doğumu deneriz, yapamazsan sezeryana dönerim dedi. Kilo ölçümleri son haftalarda çok da doğru sonuç vermiyor. Ben de normal istediğim için sezeryan fikrini zor kabullendim. Nasıl olacağı tam netlik kazanmadı ama benim de büyük ihtimal sezeryan olacak.
O kadar sancı çekip sezeryana dönmek de üzücü olur ama bebeğin küçükse doğar bence bol bol gevşeme egzersizleri yap bende yapıyorum benim bebeğim hep önde gidiyordu normale zorlamak da istemiyorum bişey falan olursa diye çok ikilemde kaldım bende senin gibi

X