2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benimle aynı haftada olup sezaryen olacak anneler var mı? Gün verdi mi doktor doğum için? Ben karantina bitmeden kontrole de gidemiyorum zaten devlet hastanesinde ki doktorlar biraz tuhaf bakıyor hamileye. Muayene ederken bile karşısında ki kadın mı askerlik arkadaşı mı var belli değil. Çok kaba geliyorlar bana. Covid öncesi gittim muayeneye olmaya doktor direk bana doğuramadın mı dedi? Anlamadım bende henüz haftam gelmedi ki dedim. Yok ilkini de doğuramamışsın dedi. Sezaryen olması benim hatam değil sonuçta ki kolaya kaçmak için hemen sezaryen yapan da kendileri. Paran olacak özele muayene olacaksın hep
Ben en son 8 gün önce gittim sezeryan olmak istediğimi biliyor ve tarih vermedi. Erken doğum riskim de vardı zaten cok iyi suan dedi 39a kadar beklerse bekler, beklemezse artık alırız dedi. Suyun kanaman gelirse sancın olursa gel hemen alırız dedi ama ctsi bi tarih vermesini isticem artik

Ben en son 8 gün önce gittim sezeryan olmak istediğimi biliyor ve tarih vermedi. Erken doğum riskim de vardı zaten cok iyi suan dedi 39a kadar beklerse bekler, beklemezse artık alırız dedi. Suyun kanaman gelirse sancın olursa gel hemen alırız dedi ama ctsi bi tarih vermesini isticem artik
Eğer bebek kendi gelmek istemezse bende karantina bitişini bekleyeyim bari doğum yaparken kafam rahat olsun. Zavallı kızım annem beni hiç düşünmüyor hep ağlıyor diye düşünüyordur 😓😓😓😓

Öyle bir sarsıldım ki bu haberle vallahi tüylerim diken diken oldu canımdan can gitti resmen. Ağustos annelerinde vardı bebeğini kaybeden bir anne ona da çok üzülmüştüm ama bu bambaşka koydu ya. Güle oynaya zaman geçirdik konuştuk burda, sanki en yakınımdan birine olmuş gibi şoka girdim çok kötü oldum be 😭😭😭

Öyle bir sarsıldım ki bu haberle vallahi tüylerim diken diken oldu canımdan can gitti resmen. Ağustos annelerinde vardı bebeğini kaybeden bir anne ona da çok üzülmüştüm ama bu bambaşka koydu ya. Güle oynaya zaman geçirdik konuştuk burda, sanki en yakınımdan birine olmuş gibi şoka girdim çok kötü oldum be 😭😭😭
Ben de okudugum andan beri kendime gelemedim, son msjlarina baktım hicbir sorun riskli bi durum yokmus nasıl olur anlamadim çok üzüldüm cok korktum 😢 Rabbim toparlanma gücü versin cok zor

Ben de okudugum andan beri kendime gelemedim, son msjlarina baktım hicbir sorun riskli bi durum yokmus nasıl olur anlamadim çok üzüldüm cok korktum 😢 Rabbim toparlanma gücü versin cok zor
Evet ya günlerdir hangimiz daha erken doğurcaz diye şakalaşıyorduk belirtilerimiz aynıydı hep. Geldi gelicek derken doğuma gidiyorum dedi nasıl sevinmiştim. Çok canım acıyor şuan ya. Allahım en büyük sabrı versin ona. Hem çok korktum hem çok üzüldüm çok şaşkınım hepsi ya hepsi yani ne hissedilirse artık.

Bu bebeğim daha kilolu doğacak gibi belki açıkır uyanıp emer tabi dut gelirse ilk on gun uykuya çok duşkun oluyorlar uyandırma işi bana göre değil yok ayaklarını topuğunu mu mı biryerlerini sıkıyorduk unuttum geçmiş gun yine söylerler inş birde gögsumden çok sıkıntı çekmiştim on beş dk birşni onbeş dk diğerini emziriyordum dayanamıyordum saate bakıyordum aslında yağlı kısmı kalıyordu znnımca sonra zaten sağmaya başladım öyle verdim gögsumu dinlendiriyordum dört beş saat vermiyordu. çok acıyordu açıkcası yinede çocuğu sarılık edemedim 😂 çok sıkıntılar çekmiştim uç ay geçsin emxşreyi bile bırakmayı duşundum ama 25 emzirdim geçti iki bucuk ay sonra
Sıkma işini bende yapmıyorum canım ıslak bezle bacakları silince kalkıyor hemen 🙈 uzun süre emme bizde de yok şuan 10 ar 15 er dk emiyor ama saatte bir olunca umuyorum ki yağlı kısmı da alıyordur

Eğer bebek kendi gelmek istemezse bende karantina bitişini bekleyeyim bari doğum yaparken kafam rahat olsun. Zavallı kızım annem beni hiç düşünmüyor hep ağlıyor diye düşünüyordur 😓😓😓😓
Doktorunu arama şansın varsa ara bence. Ona durumu anlat. Eğer devletse 182 arayarak durumunu anlat.
Bir de kızına sesli mesaj at ve resmini gönder ona. Hasta olduğunu o yüzden onunla görüşemediğini anlat. Yakında buluşacağınızı söyle 🤲🏻
Ayrıca sen doğum sürecindesin diye bebeği babaya verdiler doğumdan sonra sana verilecektir diye düşünüyorum . Allah yardımcın olsun. Hayatta her şeye çare var tek çaresiz şeyi az evvel okuduk maalesef 😓😓😓

Geçmiş olsun canım inşallah çıkmaz tekrar korkma Rabbim korusun bebişleri 🤲 beni de doktor korkuttu çok kilo vermiş sarılık olabilir dedi kanda bakıldı çok şükür 7 çıktı sonuç Cuma günü sadece gözünü kontrol edicem dedi şuan gözünde yok gibi bilmiyorum bir sürü kan aldılar çocuktan zaten ne kadar kanı varki olanı da aldılar şekerine falan baktılar alet bozukmuş başka bir alet getirdi onunla baktı kaç kez deldiler çocuğumun topuğunu topuk kanı iki kez alındı yapılan testlerde hiçbir şey çıkmadı tamam bakmak zorundalar ama boşu boşuna hırpaladılar bebeğimi elinden kan alırken çok zorlandı hemşire en sonunda tüpü eline bastırarak aldı mosmor oldu minicik eli ben hüngür hüngür ağladım bebek ağlıyor ben ağlıyorum herkes bize bakıyor eşim de çok üzüldü bana sarılıp teselli etti eve geldik bir de ateşi çıktı kalın giydirmişiz sıcakta bebeği resmen yakmışız ince giydirdik geçtin çok şükür o gün çok kötü bir gündü ilk bir hafta çok acemilik çektim şimdi daha iyi kuzucuğum yarın kontrolümüz var bakalım ne diyecek doktor inşallah kilo sorunu yoktur
Allahım dermansız dert vermesin inşallah
Gelmiş geçmiş olsun
Acil şifanız olsun 💖

Doktorunu arama şansın varsa ara bence. Ona durumu anlat. Eğer devletse 182 arayarak durumunu anlat.
Bir de kızına sesli mesaj at ve resmini gönder ona. Hasta olduğunu o yüzden onunla görüşemediğini anlat. Yakında buluşacağınızı söyle 🤲🏻
Ayrıca sen doğum sürecindesin diye bebeği babaya verdiler doğumdan sonra sana verilecektir diye düşünüyorum . Allah yardımcın olsun. Hayatta her şeye çare var tek çaresiz şeyi az evvel okuduk maalesef 😓😓😓
Babada olan oğlum karnımda ki kız. Görüntülü konuşurken bile ekran görüntüsü almış baba kişisi mahkemeye sunacakmış artık arayamıyorum da. İnşallah hepimizin duası kabul olur benim için dua edin kızlar çok ihtiyacım var

Kızlar bugün muayenem vardı. Bebiş 2.750 gram mış🥰 Tombik bi bebek beklemiyoruz dedi. Daha iyi doğumun kolay olur dedi. Dedim ki çok hareketli bu bebiş. Bu iyi bişey sevdiğimiz bişey dedi. Bu haftadan sonra suyumuz azalmaya başlayabiliyor o yüzden günde 2 tane havuç ye dedi. İlk defa nst ye girdim. Ne güzel kalbini dinledik eşimle 15 dk😍❤️ Nst de iyi çıktı. Böyle işte kızlar her şey yolunda çok şükür🤩

X