2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Babada olan oğlum karnımda ki kız. Görüntülü konuşurken bile ekran görüntüsü almış baba kişisi mahkemeye sunacakmış artık arayamıyorum da. İnşallah hepimizin duası kabul olur benim için dua edin kızlar çok ihtiyacım var
Ne var ki görüntülü aradıysan hırsız mısın katil mi? Olsan bile annesisin onunla görüşmek hakkın 😑

Kızlar bugün muayenem vardı. Bebiş 2.750 gram mış🥰 Tombik bi bebek beklemiyoruz dedi. Daha iyi doğumun kolay olur dedi. Dedim ki çok hareketli bu bebiş. Bu iyi bişey sevdiğimiz bişey dedi. Bu haftadan sonra suyumuz azalmaya başlayabiliyor o yüzden günde 2 tane havuç ye dedi. İlk defa nst ye girdim. Ne güzel kalbini dinledik eşimle 15 dk😍❤️ Nst de iyi çıktı. Böyle işte kızlar her şey yolunda çok şükür🤩
Maşallah canım çok güzel haberlerle gelmişsin ❤ hayırlısıyla sağlıkla gelsin bütün bebekler inşallah ❤

Maşallah canım çok güzel haberlerle gelmişsin ❤ hayırlısıyla sağlıkla gelsin bütün bebekler inşallah ❤
Çok şükür ya güzel şeyler duymak rahatlatıyo dr dan😌Amin canım inşallah tüm bebeklerimiz sağlıkla gelsin kucağımıza Allah uzun sağlıklı ömürler nasip etsin yavrularımıza❤️🤲🏻

Kızlar bugün muayenem vardı. Bebiş 2.750 gram mış🥰 Tombik bi bebek beklemiyoruz dedi. Daha iyi doğumun kolay olur dedi. Dedim ki çok hareketli bu bebiş. Bu iyi bişey sevdiğimiz bişey dedi. Bu haftadan sonra suyumuz azalmaya başlayabiliyor o yüzden günde 2 tane havuç ye dedi. İlk defa nst ye girdim. Ne güzel kalbini dinledik eşimle 15 dk😍❤️ Nst de iyi çıktı. Böyle işte kızlar her şey yolunda çok şükür🤩
Her şeyin yolunda olmasına sevindim canım. Bu haftalarda su azalıyormuş gerçekten. Benim de azaldı, nar suyuna başladım. Önlem olarak 2 havuç çok mantıklı.

Kızlar bebeğin harekerlerinin azalması normal mi 🙁 aldığımız haber de etkiledi heralde ama ben haftalardir yatiyodum bugun biraz ortalığı toparladim mutfağı temizledim, hepinizin yaptigi şeyler aslında hic zorlanmadim kendimi ama sanki bugun çok azdı hareketi. Az önce çikolata yedim yattım epey dürttük uğraştık az az bikac hareketi oldu ama kordon falan mi dolandı diye düşünmeye başladım evham mı acaba 🙁

X