2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah çok mutlu oldum

Kızlar son 1 aydır baş ağrısı hatta son 1 haftadır hic geçmeyen baş ağrısı var. Tansiyon normal hatta bazen düşük. Sizde böyle bi durum varmi. Mersinin sıcağından mi acaba
Artik ağlayacak haldeym

Maşallah kuzum sağlıkla gelsin minnoş

Ben dr kontrolüne gittiğimde sordukları bir soru gebelik ile ilgili olabilir hiç dr sordun mu acaba

Kizlar cok sukur bebek de ben de iyiyiz. Spinal denediler olmadi genel anestezi oldum. Bebisim 2590 gram 48 cm dogdu gercekten minismis. Cok sukur sagligi yerinde cok sukur. Darisi diger eylul bebeklerimize olsun saglikla
Canım gözün Aydın sağlıkla sıhhatle büyütün inşallah

Sen iyi 10 kilo almissin ben 24 kilo aldim rekora kosuyorum dogumdan sonra sıkı bir diyet beni bekliyor insallah istedigin vakitte gelir kuzum

Gözünüz aydın canım analı babalı büyüsün inşallah
Kızlar nişanım geldi. Sancım da var dr çağırdı dua edin hastaneye gidiyorum ben
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım
Aynısı mı bilmiyorum ama .. ben gebeliğin 7. Haftasında hayatımda asla ama aslaaa yaşamadığım bir baş ağrısı yaşadım. Şimdi aklıma gelse ağlayacak gibi oluyorum bazı gebeliklerde baş ağrısı yaşanabiliyormuş.. tansiyon ya da tetikleyen başka şey yoksa tabii.. benim tam 1 hafta sürmüştü sonra kendisi geçti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…