2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim kiz çok yavas aliyor bence bir haftada 160 gram almis ben bir kilo almisim kiloyu kiz degil ben aliyorum yedigim bana yariyor olsun kuzum çok saglikli masallah suyu organlari falan çok iyi masallah yavruma sagligi yerinde senin bebis iyi almis canim daha da alir doguma kadar ❤

Masallah kuzucuga benimde gecen hafta 120 gr almisti sadece sonra bir sürü şey yedim biraz toparladı çok şükür biz ortak alıyoruz ya yarısını o yarısını ben

Kizlar cok sukur bebek de ben de iyiyiz. Spinal denediler olmadi genel anestezi oldum. Bebisim 2590 gram 48 cm dogdu gercekten minismis. Cok sukur sagligi yerinde cok sukur. Darisi diger eylul bebeklerimize olsun saglikla
Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün

Bir avazda inşallah su gibi gelsin minik

bence ilk mesajda dediğim gibi çalışamaz almadıysan otomatik olarak şirket sistemine düşecektir. doğum yaptığın zaman çalışan anne olduğundan kendi sigorta priminden karşılanıyor bu da sisteme otomatik düşüyor. doğum da sisteme girmiştir diye düşünüyorum. bi iş yerine sor istersen en iyi personel işleri bilir bunu.
Atomiks ve tekrar nasıl düzenleyecekler geçmişe yönelik gibi ah yaa onu işyerine vermem lazım ,yoksa nolcak böyle

Dogum yaptiniz degil mi? Dogum yaptiginiz hastaneden dogum sonrasi raporu alacaksiniz, o belgede tarih hesaplanip yazilmis oluyor.

Ben de öyle dusunuyorum canim saglikli olduktan sonra önemli degil kilosu da haftasina göre sanki kucuk gibi geldi dogsun kuzum da ben ona neler yaparim
Kızlar zaten küçük doğan gerçekten çok daha hızlı büyüyor ve irileşiyor, doğum anında çıkışı da kolay daha nolsun:) benim de yarın bakalım kontrolüm inanılmaz sıcaklardan bunalmış durumdayım artık sağlıkla kavuşup emzirme mi konuşsak:)

Ah severim onu. Benimde 3.5 yaşında bi oğlum var öyle merak ediyorum ki tepkisini, bensiz bir gece bile uyumadı doğumdan çok onu düşünür oldum nasıl duracak diye:)

Masallah kuzucuga benimde gecen hafta 120 gr almisti sadece sonra bir sürü şey yedim biraz toparladı çok şükür biz ortak alıyoruz ya yarısını o yarısını ben
Masallah ne guzel yari yariya ben 50 ile basladim hamilelige 74 oldum bir haftada bir kilo ne ya masallah senin kuzuya da ne guzel almis kiloyu böyle devam etsin insallah

Yaa çok sevindim gözüm aydın güzel günleriniz olsun inşallah kısa zamanda toparlanıp kalk annesi bak artık Kübra Nur'da karnında değil

Bence de artik dogurup emzirme konusalim canim masallah yavrularimiz saglikli dogunca kilosunu da hallederiz ben sicaktan fazla sikayetci degilim yazlikta yasiyorum burasi serin

Harika çok sevindim Allah saglikla buyutmeyi nasip etsin canim

Masallah ne guzel yari yariya ben 50 ile basladim hamilelige 74 oldum bir haftada bir kilo ne ya masallah senin kuzuya da ne guzel almis kiloyu böyle devam etsin insallah
Bende 10 kilo aldım ya bakalım kaçla doğuma giricem geçen ay 2 kilo almıştım 1 kilosunu bebiş almıştı artık haftalık gidiyoruz kontrollere fazlası bana kalıcak gibi amiin inşallah ya 1 hafta daha dayanmak istiyorum inşallah nişanı gelip 1 ay sonra doğurganlardan olurum ama bu rahim uzunluğuyla zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…