2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hanımlar bir şey sorucam bebeğin kanala girdiğini nişan yada su gelmesi harici nasıl anlayabiliriz? Karnım haftalardır inik onu eliyorum. Mesela karnın altı vajinanın önündeki et bayaa öne doğru gelmeye başlamışsa anlayabilir miyim? Çünkü sabaha göre baya öne doğru ve karnım ordaki etle birleşmiş neredeyse tamamen kasılmaları ve sancıları ağır hissetmiyorum o yüzden anlamıyorum kasılmamı belimdeki aprının artmasından farkediyorum anca

Yürürken aşağıda ciddi bir ağırlık hissediyorsun, bazen karnın alt kısmı birisi sanki aşağı doğru tutup çekiyor gibi ağrıyor.

Yürürken aşağıda ciddi bir ağırlık hissediyorsun, bazen karnın alt kısmı birisi sanki aşağı doğru tutup çekiyor gibi ağrıyor.
Şuan var öyle birşey evet karnım aşağı tartıyor sanki. Peki rahim ağzı yumuşadıysa bu kanala girdi demek oluyor mu yoksa kanalın ucunda olsa da olabilir mi? Soracaktım doğumq gitti doktorum soramadım sadece rahim ağzı baya yumuşamış doğumun yakın diyebildi

Onu bilemiyorum canım, bana başı kanala yerleşmiş dedi bir hafta önce ama rahim ağzı yumuşamış demedi.

Canim benim bebis kanalda penguen gibi yuruyorum bacaklarim hep ayrik birlestiremiyorum. Yatarken bacak arasina yuksek dolgulu yastik koyuyorum yoksa yatamiyorum. Kasik ustum dolu doluluk hissediyorum asagiya baski cogaldi. Bildiklerim bu kadar

Aynısı bende de var. Hem yumuşama hem açıklık hem kısalma ne ararsan üstelik benim nisanımda geldi. Eğer aşağı doğru ciddi bir baskı hissediyorsan yürürken falan zorluyorsa kanala girmiştir büyük ihtimalle. Kasilman olursa takip etmende fayda var, doktorunda yakın demiş zaten. Inşallah vaktinde sağlıkla gelir aramızda çok fazla zaman farkı yok

Canim benim bebis kanalda penguen gibi yuruyorum bacaklarim hep ayrik birlestiremiyorum. Yatarken bacak arasina yuksek dolgulu yastik koyuyorum yoksa yatamiyorum. Kasik ustum dolu doluluk hissediyorum asagiya baski cogaldi. Bildiklerim bu kadar
Bende öyleyim kasık üstünü bugün dolu hissetmeye başladım. Bir anda vücudum çok değişmeye başladı ilk defa ciddi kasılmalar hissettim anlamaya çalışıyorum ah be doktor bari kanalda mı diyip gideydin doğuma

Ben normalde kasılmalsrı farketmiyorum bugün nst de de farketmedim ama aşağı doğru sıkışır gibi kasılmalar başladı farkedilir kasılmalar aşağı doğru sancılar giriyor hafiften düzenli olacak mı diye bekliyorum. Su ya da nişan gelmesi gibi bir durum yok henüz

Anladim canım. Hayırlısı olsun o zaman inşallah istediğin gibi olur vaktinde sağlıkla gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…