2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar cok sukur bebek de ben de iyiyiz. Spinal denediler olmadi genel anestezi oldum. Bebisim 2590 gram 48 cm dogdu gercekten minismis. Cok sukur sagligi yerinde cok sukur. Darisi diger eylul bebeklerimize olsun saglikla
Tebrik ederim canım. Iyi olmanıza çok sevindim. Allah analı babalı büyütsün

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Güzel haberler bekliyoruz senden de

Sağlıkla gelsin bebiş Güzel haberlerle gelmişsin bebeğin de sağlıkla gelsin inşallah
Ne güzel haberler öyle maşallah size sağlıklı doğumlar dilerim

Ben ilave bir rapor almadım. 32. Haftada çalışabilir raporu aldım onda da hangi tarihte izne çıkacağım 37.hafta olarak yazıyordu. Çalıştığım işyerinin İK servisi sadece izne çıkmadan 1gun önce dilekçe yazmamı istedi o da muhtemelen şirket prosedürü. Tekrar çalışamaz raporu almaya gerek yok izin tarihi raporda yazıyor. Başka bir rapor mu acaba bahsedilen?

Hadi gözün aydin haberler gayet güzel inşallah sağlıkla gelsin kuzucuk
Amin canim insallah doguma hazirmisiz kizim da ben de. Bugun yarin bekliyoruz olmazsa 40. haftaya kadar beklicez daha fazla beklemicez dedi. Kizim 3060 gram olmus kucuk degil mi ya doktor iyi dedi

Kilosunu sorun etme derim inş hayırlısı neyse öyle olsun

Amin canim insallah doguma hazirmisiz kizim da ben de. Bugun yarin bekliyoruz olmazsa 40. haftaya kadar beklicez daha fazla beklemicez dedi. Kizim 3060 gram olmus kucuk degil mi ya doktor iyi dedi
Kaç haftalık ki zaten son haftalar kilo almıyor çoğu bebek benim frkettiğim sen kırkı beklemezsin çok belirti sancı hissediyorsun gelir yakında inş

Kızlarr merhabalar bugün 37+6 gündeyim , sabah kalktığımdan beri sağ kaburga mı diyeyim böbrek mi diyeyim bilmiyorum o bölgede kemik gibi bir sertlik var. Bebek hareketlerini az da olsa hissediyorum , yeri daraldığı için az hareket var diye düşünüyorum. Endişe etmemi gerektiren bir durum mu bu sertlik acaba ? Hiç böyle yaşayan var mı aramızda

Kaç haftalık ki zaten son haftalar kilo almıyor çoğu bebek benim frkettiğim sen kırkı beklemezsin çok belirti sancı hissediyorsun gelir yakında i
Ebeye bakarsak en gec 3 eylulde dogururum doktor ihtimal uzerine bugun yarin dedi her an olur anlaminda. Ben de cok beklemem gibi hissediyorum cok sancim oluyor belirtim fazla

Kuveze girmedigine sevindim canim hayirli olsun saglikla buyut insallah bebegini

Hadi hayırlısı benimkide küçük daha 3 kilo olamadık bile yeterki sağlıklı olsunlar boşver doğunca daha güzel besleriz

Hadi hayırlısı benimkide küçük daha 3 kilo olamadık bile yeterki sağlıklı olsunlar boşver doğunca daha güzel besleriz
Ben de öyle dusunuyorum canim saglikli olduktan sonra önemli degil kilosu da haftasina göre sanki kucuk gibi geldi dogsun kuzum da ben ona neler yaparim

Sertlik olayını yaşamadım ama bugün doktorum ilk defa hareketlerini sordu. Son haftalarda günde en az 10 hareket olması önemli bizim için bundan sonra takip et dedi.

Ben de öyle dusunuyorum canim saglikli olduktan sonra önemli degil kilosu da haftasina göre sanki kucuk gibi geldi dogsun kuzum da ben ona neler yaparim
Aslında haftasıyla uyumlu senin imza yerinde de bu hafta 3200 yazıyor daha haftayı tamamlamadın azıcık daha alır merak etme benimde 2850 yazıyor biz 37nin ilk günündeyiz bir 200-300 gr daha aldı mi tamamdır. Benimki 1 haftada 328 gr almış seninde alır inşallah

Yaa bugün hiç saymadım ama sayayım bundan sonra çok teşekkür ederiim
Sertlik olayını yaşamadım ama bugün doktorum ilk defa hareketlerini sordu. Son haftalarda günde en az 10 hareket olması önemli bizim için bundan sonra takip et dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…