2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bence en mantıklısı doktora sormak ultrasonda direk belli olur

Yok rahim ağzı ile kanal işinin pek alakası yok. Çocuk yan bile olsa rahim ağzı yumuşayıp açılabilir.

Bugün zaten kontrole gittim sabah da acil doğumu çıktı soramadım inmiş mi inmemiş mi. Şimdi de sancım ve kasılmalarım var belirgin bir şekilde düzenli mi diye bekliyorum
Bak benim de kaç gündür çok sancım vardı sancı dediğim ağrıdan ziyade kasılma ve böyle aşağı kısımda ağırlık hafif bir mens sancısı eşlik eder gibi mi diyim öyle. Ki nst dE de koca koca sancılarım bile çıktı ama sebebi suyu yetersiz tuketmemmis dün bugün günde 3 er litre Su içiyorum belirgin ölçüde azaldı. Benim bebiş iki haftadır falan inmişti zaten Dr demişti bana. Ha tabi seninki bakarsın gerçek doğum sancısıdir ama yine de aklında bulunsun Su meselesi.

Bende mantar var ben günde en az 3 litre içiyorum

Bugün zaten kontrole gittim sabah da acil doğumu çıktı soramadım inmiş mi inmemiş mi. Şimdi de sancım ve kasılmalarım var belirgin bir şekilde düzenli mi diye bekliyorum
Bana 34 . Haftadan beri doğum pozisyonunu almış demişti bende elimi kasığıma koyduğum zaman kafasını orda hissediyorum zaten ama bu kanala girmek mi oluyor bilmiyorum

Çok şükür sağlıkla kavuşmuşsun. Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı abili büyütsün.

Ah o lanet mantar hala geçmedi bende aksine daha da kötü olup afedersin vajinanın üst tarafı sanki kesmişler gibi oldu nasıl canım yanıyor anlatamam krem de fayda etmiyor artık sirkeli su da
Bugün doktorum vajinayı o plastik şeyle açıp batikonla temizledi biraz rahatlarsın dedi bir de fitil yazdı en azından doğumunu kolay yaparsın azalırsa dedi

Bende mantar var ben günde en az 3 litre içiyorum
Geçmiş olsun valla bende de aynı. Takip et bakalım ben gecen gün 10 dakikada bir kasılma ile gittim daha bişe çıkmadı ya dedim daha da gitmem ben ne olsa bilmiyorum ama kime sorsam doğum sancısı hiçbir şeye benzemiyor diyorlar. Ne yuruyebilirsin ne oturabilir ne kalkabilirsin diyolar. Ama işte ben de bilemiyorum ilk defa yasicaz. Ama ben bir süredir indiğini çok net hissediyorum böyle basıyor resmen aşağıya ağrı sızı sancı oluyor kasiklarda. Bakalım bekliyoruz

Ah o lanet mantar hala geçmedi bende aksine daha da kötü olup afedersin vajinanın üst tarafı sanki kesmişler gibi oldu nasıl canım yanıyor anlatamam krem de fayda etmiyor artık sirkeli su da
Of evet gebelikte mantar iyice azıyor zaten

Bugün doktorum vajinayı o plastik şeyle açıp batikonla temizledi biraz rahatlarsın dedi bir de fitil yazdı en azından doğumunu kolay yaparsın azalırsa dedi
Kuzum benim sadece tek bi noktada var oda dediğim yerde tam üst kısımda ne yapsam nafile fitil de kullandım işe yaramadı geçer gibi olmuştu tekrarladı üstüne ben bide ağdaya gitmiştim erken doğum riski çıkınca mecbur ağdadan sonra daha da kötü oldu işte dediğim gibi sanki etimi kesmişler gibi bildiğin o noktada kesik kesik

Benim acı eşiğim yüksek ne kadar etki eder bilmiyorum ama bugün nstdeki sancıları hiç hissetmedim bile bir de ilk çocuk hiç yaşamadım bilemiyorum da hiç ağrısı olmayıp doğurmaya giden de olunca her ihtimali düşünüyorum. Şuanki kasılmalar normalde olandan farklı böyle sanki karnım yanıyor kasılınca sıcak basıyor beni

Çok akıntım olunca benim de kesilmiş gibi oluyor evet çok acıtıyor ya

Kızlar birşey sorucam öksürükle nasıl başa çıkıyorsunuz yada çıka bilirim çok kötü öksürük tutuyor süt kaynatıp içine biraz zencefil ve bal koyuyorum bazen aklıma gelince başka yapa bileceğim birşey var mı benim bide sezeryan olacak geçmezse ben bittim kızımdan biliyorum yine doğuma bir hafta kala hasta olmuştum ve öksürük yüzünden sanki dikişlerim patlıcak diyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…