2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bilmiyorum haftası iyi gibi aslında ama doğum korkutuyor açıkçası sezaryen de normal de korkutuyor beni panik halindeydim şuan
Ilk bebek mi ? Be de korkuyorum seni cok iyi anliyorum. Ben kizimla yapacagim seylere odaklanamaya calisiyorum. Kizimin var olma yanimda olma fikri beni rahatlatiyor. Insallah yolunda gidecek her sey. O anda Allah guc kuvvet cesaret veriyor diyorlar ben buna inaniyorum yoksa kimse doguramazdi

Ben de öyle umuyorum hepimiz için. Fl, kilo, su konularından nerelere geldik şükür. Bakalım azıcık boyu kısa mıymış yoksa kandırmış mı bizi isimsiz prens. Güzel haberlerini bekliyoruz.

İşk değil 7 yaşında kızım var ben onda da çok korkuyordum ağlaya ağlaya girdim doğuma çıkınca aaa kolaymış adlında ben 4-5 doğururum demiştim ama öyle olmuyor yine aynı duygular içindeyim ağlamaklıyım gerginim

Geliyor gibi ama korkuyorum gelmese mi biraz daha sanki daha hazır değil gibiyim
Sen neyse ki şu anda hazır değilim diyorsun bana anestezist hazır mısınız demişti sezaryen başlarken hayır kesinlikle hazır değilim demiştim, dinlemedi tabii ki bastı iğneyi. Bu kez sorarsa evet hadi hemen olsun diyeceğim.

Ardinda bir cocugun var onun stresi de olmustur canim. Kizina ne guzel kardes geliyor oyun arkadasi olurlar . Ben alttan muaynede bile korkudan tutreyen biriyim doguma nasil hazilandigimi sen dusun , ben doguma hazirladiysam kendimi herkes dogurur gibi geliyor bana , Allah kolaylik verir insallah hepimize

Benim gibi olmussun dogumla alakasiz yillar önce bir ameliyat gecirmistim bana da sormuslardi hazir misin diye hayir hazir degilim dedim gerisini hatirlamiyorum

Benim gibi olmussun dogumla alakasiz yillar önce bir ameliyat gecirmistim bana da sormuslardi hazir misin diye hayir hazir degilim dedim gerisini hatirlamiyorum
Hayır cevabını dikkate almayacaksan neden soruyosun di mi Bi de uyanınca ordaki hasta bakıcı mı kimse artık ona şey demiştim "uyandım mı ben" çok mantıklı bi soruymuş gibi "evet uyandınız" dedi.

Allah iyiliğini versin bende ondan korkuyorum heyecanlanırsam ya kusmam gelirse vs vs diye kurup duruyorum

Hayır cevabını dikkate almayacaksan neden soruyosun di mi Bi de uyanınca ordaki hasta bakıcı mı kimse artık ona şey demiştim "uyandım mı ben" çok mantıklı bi soruymuş gibi "evet uyandınız" dedi.
Formaliteden soruyorlarmis biz ciddiye almisiz Ayilinca bana da hasta bakici evli misin diye sormustu ben de sana ne diye bagirmistim

Bana da sormuşlardı ağlaya ağlaya evet demiştim
O stres hep var sırf uyanamam diye epidural istiyorum eğer sezeryan olursa. Yarın son kontrollerimi yapayım bakalım inşallah hepimiz sağlıkla kolaylıkla doğururuz
Senin normalmiydi sezeryan mı kuzum
İlki sezeryandi ama üstünden 7 yıl geçti diye normal mi denesek dedim dr a. haftaya pazartesi çatı muayenesi falan yapacak bakalım ozamana kadar bekler miyiz beklemez miyiz

Canim uyanirsin kötûye odaklanma hiç. Saglikla dogacak bebegin Allahin izni ile. Çok sukur bu da geçti diyecegiz

Senin 37+0 sanırım takvimine baktım da, değişik bir durum mu vardı beklememek için? yazdıysan da kusura bakma görmedim sanırım.
Estağfurullah canım Benim arkuat uterusum var. Uterusum doğuştan üsten hafif basık. Oğlum 35+0 da doğmuştu hatta,34 deyken suyum gelmişti. Bunda da 33 te kasılmalar başladı pruloton ve protestan sayesinde bu günlere geldik. Fakat rahmin hacmi artık daha büyümediğinden suyumuz azalmış , doktorum da riske atmadı

Valla ben bu ben. Vazgeçemiyor muyuz çok mu geç kaldık çok korkuyorum ben
Vazgecmek derken ? Bildigim kadariyla iade alinmiyor , alinsa da hicbir annenin iade edecegini sanmiyorum.
Canim korku hepimizde var ,dogum hikayesi dinleme. Bebegini kucagina alacagin zamani dusun

Kaç ml sut geliyor kıntrol etmek lazım benimkini sağıp bakmıştım uçuncu gun sut yirmi mil flandı sağdığımda daha mama vermedim bir yerde mamayı bırakmak gerektiğini duşunuyırum çunku sonrasında tok oldukları için memeyi emmiyorlar guçlu az emdikleri için sut geri gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…