2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
ANlık mı başlıyor kuzum benim sanırım 20 eylül olacak Allah nasşp ederse sezeryan bazen diyorm ya erkenden suyum sancım gelirdr demekki herşey biranda oluyormş hayırlısı olsn gakkmzda sağlıkla gelsinler inşAllah 37.yi hayırlısyla görebilsek 🤲
Benim ikinci gebeliğim ilki 34 te doğdu o yüzden hiç tecrübem yok malesef işte bugün adet sancısı gibi başladı birde kemik kısmında çok ağrım var da bakalım burada arkadaşlardan kimi sancı başlıyor ertesi gün doğuruyor kimi haftalardır sancı çekiyor bakalım bizim kuzucuklar ne zaman gelecekler

Yarin benim de sabah sezeryanim var, hem heyecan hem de bebegin dogacak olmasinin saskinligi var sanirim uzerimde. Biraz da korkuyorum. Yarin bu saatlerde minik bebegim koynumda olur umarim 💕
Heyecandan bazi mesajlari kacirmis olabilirim. Dogum sureci baslamis olan herkese iyi enerjilerimi iletiyorum.
Bu surecte herkese arkadasligi icin tesekkur ederim. Umarim hepimiz icin her sey yolunda ve guzel ilerler 😇
Sağlıkla gelsin minnak ❤️ Bol şans 🤞 gün yaklaştıkça bende heyecan yapmaya başladım.Allahım hayırlı doğumlar nasip etsin ❤️❤️

Benim ikinci gebeliğim ilki 34 te doğdu o yüzden hiç tecrübem yok malesef işte bugün adet sancısı gibi başladı birde kemik kısmında çok ağrım var da bakalım burada arkadaşlardan kimi sancı başlıyor ertesi gün doğuruyor kimi haftalardır sancı çekiyor bakalım bizim kuzucuklar ne zaman gelecekler
Bakalm canım sağlıkla gelsinler inşAllah 🤲

Yarin benim de sabah sezeryanim var, hem heyecan hem de bebegin dogacak olmasinin saskinligi var sanirim uzerimde. Biraz da korkuyorum. Yarin bu saatlerde minik bebegim koynumda olur umarim 💕
Heyecandan bazi mesajlari kacirmis olabilirim. Dogum sureci baslamis olan herkese iyi enerjilerimi iletiyorum.
Bu surecte herkese arkadasligi icin tesekkur ederim. Umarim hepimiz icin her sey yolunda ve guzel ilerler 😇
Sağlıkla kolaylıkla al kucağına yavrunu 😍 hiç korkma çok güzel geçicek güzel haberlerini bekliyoruz dualarım seninle 😍💖💖

Kızlar dün geceden beri benim de ufaktan sancılar başladı bugün tüm gün sancı çektim. Kahverengi akıntı geliyor bir de hafif sulu bugün 2 kere falan ciddi iç çamaşırım ıslandı değiştirmek zorunda kaldım. Dün gece çatı kemiğimde çok ağrı oldu uyuyamadım. Sanırım ufaktan ufaktan benimki de yokluyor gibi.
Ayyy geliyor mu acaba senin bebiş 😍 hadi hayırlısı sağlıkla gelsin vakti ne zamansa 😍

ya kızlar okuyorum takip ediyorum maşAllah benim sezeryan olmasa demekki 40 haftayo geçirecek cimcime maşAllah diyprm tabiki de ne sancı var ne kramp var hiç bişey olmadan öyle geçiyo🙈🙈
Bende seninle aynı durumdayım ne sancı ne kramp ne kasılma . Yada sürpriz yapıp birden gelecek yada 40 haftayı beklicez bakalım ne öıkar bahtımıza 😁

Kızlar dün geceden beri benim de ufaktan sancılar başladı bugün tüm gün sancı çektim. Kahverengi akıntı geliyor bir de hafif sulu bugün 2 kere falan ciddi iç çamaşırım ıslandı değiştirmek zorunda kaldım. Dün gece çatı kemiğimde çok ağrı oldu uyuyamadım. Sanırım ufaktan ufaktan benimki de yokluyor gibi.
Senin bebegin de geliyor masallah 😍

Merhaba güzel anneler 27 agustos da yazmıştım kanamam geldi diye gece sancım başladı 28 agustos öğlen 13 05 de bebeğim doğdu 😍kanamalarınızı dikkate alın ve özellikle idrar yolu enfeksiyonu gecirmemeye çalışın bol su için.enfeksiyon dan rahim ağzında ödem olmuş 10 cm açıklıkla 5 saat sonra bebegim doğdu.cok şükür şuan evdeyiz 37 +3 de 3 kilo 100 grm doğdu.
Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün 🤲 💐

Günümüzde bir gün farkla aynıymış🥰🥰 yerlerinde rahatlar anlaşılan😂 bende yürüyüşümü arttırıcam bu akşam squat sayısını filan belki yardımcı oluruz küçük beye 😁
Fazla rahatlar 😕 bir yandan da belki başka bir derdi vardır diye düşünüyorum, kordon dolanması vs. Belki de hiç girmeyecek kanala. Hiç hoşuma gitmese de sezaryen fikri, sağlıklı olsunlar da, olacaksa öyle olsun.

Canım sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah rabbim 🙏🥰 genel mi olacaktın spinal mi sordum mu hatırlamıyorum sorduysam kusura bakma 😂
Amin Cok tesekkurler hepimize nasip etsin. Plan su an epidural kombine gibi duruyor (yani kombine mi tam emin degilim). Heyecanlanirsam heralde basarlar anezteziyi genele doner 😅😅 gozlerim bozuk ameliyatta lensim de yokken bebegi nasil gorucem diyorum su anda 😁

Fazla rahatlar 😕 bir yandan da belki başka bir derdi vardır diye düşünüyorum, kordon dolanması vs. Belki de hiç girmeyecek kanala. Hiç hoşuma gitmese de sezaryen fikri, sağlıklı olsunlar da, olacaksa öyle olsun.
Doktor kontrolune gidince belli oluyor niye hemen olumsuza bagaldin ki canim Allah korusun yavrularimizi

Naptin sen kuzum
Normalde bebisin gelecegi yoktu persembe gunu kontrolde her sey yolundaydi. Cuma kahverengi lekelenmem oldu, ctesi nisanim geldi, bebekte 2-3 hafta karin cevresi geriligi cikti. Suyum baya azaldi, 1-2 gun yakin takip ettik en son kordon da dolaninca sezaryene karar verdik. Son gunler biraz heyecanli gecti 🤭

X