2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim ikinci gebeliğim ilki 34 te doğdu o yüzden hiç tecrübem yok malesef işte bugün adet sancısı gibi başladı birde kemik kısmında çok ağrım var da bakalım burada arkadaşlardan kimi sancı başlıyor ertesi gün doğuruyor kimi haftalardır sancı çekiyor bakalım bizim kuzucuklar ne zaman gelecekler

Sağlıkla gelsin minnak Bol şans gün yaklaştıkça bende heyecan yapmaya başladım.Allahım hayırlı doğumlar nasip etsin

Bakalm canım sağlıkla gelsinler inşAllah

Sağlıkla kolaylıkla al kucağına yavrunu hiç korkma çok güzel geçicek güzel haberlerini bekliyoruz dualarım seninle

Ayyy geliyor mu acaba senin bebiş hadi hayırlısı sağlıkla gelsin vakti ne zamansa

ya kızlar okuyorum takip ediyorum maşAllah benim sezeryan olmasa demekki 40 haftayo geçirecek cimcime maşAllah diyprm tabiki de ne sancı var ne kramp var hiç bişey olmadan öyle geçiyo
Bende seninle aynı durumdayım ne sancı ne kramp ne kasılma . Yada sürpriz yapıp birden gelecek yada 40 haftayı beklicez bakalım ne öıkar bahtımıza

Senin bebegin de geliyor masallah

Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün

Günümüzde bir gün farkla aynıymış yerlerinde rahatlar anlaşılan bende yürüyüşümü arttırıcam bu akşam squat sayısını filan belki yardımcı oluruz küçük beye
Fazla rahatlar bir yandan da belki başka bir derdi vardır diye düşünüyorum, kordon dolanması vs. Belki de hiç girmeyecek kanala. Hiç hoşuma gitmese de sezaryen fikri, sağlıklı olsunlar da, olacaksa öyle olsun.

Canım sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasip etsin inşallah rabbim genel mi olacaktın spinal mi sordum mu hatırlamıyorum sorduysam kusura bakma
Amin Cok tesekkurler hepimize nasip etsin. Plan su an epidural kombine gibi duruyor (yani kombine mi tam emin degilim). Heyecanlanirsam heralde basarlar anezteziyi genele doner gozlerim bozuk ameliyatta lensim de yokken bebegi nasil gorucem diyorum su anda

Doktor kontrolune gidince belli oluyor niye hemen olumsuza bagaldin ki canim Allah korusun yavrularimizi

Naptin sen kuzum
Normalde bebisin gelecegi yoktu persembe gunu kontrolde her sey yolundaydi. Cuma kahverengi lekelenmem oldu, ctesi nisanim geldi, bebekte 2-3 hafta karin cevresi geriligi cikti. Suyum baya azaldi, 1-2 gun yakin takip ettik en son kordon da dolaninca sezaryene karar verdik. Son gunler biraz heyecanli gecti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…