2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım benim de belimin tamamını kaplayan bir ağrı var, karnımda sertleşiyor ve geçmiyor o sertlik. Bugün vajinamdaki baskı da arttı iyice. Rahim yavaş yavaş kendisini doğuma mı hazırlıyor acaba diyorum. Doktorum haftalık kontrolde, bu hafta doğurmazsın diyor. Çarşamba gideceğim yine, ne diyecek merak ediyorum.

Benim de annem ablam 3 yaşındaki yeğenim eniştem eşim ve ben aynı zamanda covid olduk. Hepsine ben bulaştırdım eşimin ailesi 3 doz aşılı ama 2 kez direkten döndüler gittiklri yerler sonradan covid çıktı. Kp dikkat ediyor ama kv allah'a emanet herkesle şapur supur bir de bebek falan demeden baya öpüyor. Biz aileler harici misafir kabul etmeyeceğiz hele bir de erken doğum olursa. Evde de çok fazla kimsenin kucağına vermeyi düşünmüyorum öpmeye izin vermeyeceğim alınan gücenen kendisi bilir. Annem 1 ay hastanede yattı bende çok ağır geçirdim ne yaşadığımızı biz biliyoruz. O yüzden ne yapsan hakkındır bence istediğini yap alınan alınsın bende öyle yapıcam.

Hay Allah yaa çok ilginc gerçekten hamileliğin etkilemediği tek bir alan yok vücutta

İşe bak herkes benim gibiymis iyi ki yazmışım valla bir nebze icim rahatladı yaa sabır diyelim napalim Allah baska dert vermesin

Ben çevremdeki herkese ilk 6 ay kesinlikle eve kimseyi kabul etmeyeceğimi kesin bir dille söyledim. Sadece kız kardeşim ve anneme serbest gelmek. Onlarda arada bana destek olmak için gelecekler. Kusura bakmasınlar canımdan kıymetli değil kimse!

Ay ben bile heyecanlandım bol bol oksitoksin yükleyin.

Insallah canim iyi olur. Doktor bu haftalarda normal merak etmeyin yazmis.

Valla açık açık eve gelmeyin dışarda oturalim dedi ama değişen bir şey olmadı geldiler çay içtiler gittiler onu da ben vermedim. Ay çok merak ediyorum doğum zamanı neler gelicek başıma acaba bir de çok kalmasalar bari amiinn hepimize güç kuvvet versin inşallah

Düşün düşün başıma ağrı giriyor bu konuda. Hastanede bebeğimizi kontrol eden çocuk doktorunun ciddi bir şekilde uyarması gerekecek eşimi. Bizim iki taraftan yeğenler de okullu, kresli. Sadece bir tanesi evde. Ablam çalışıyor (dogumda gelecek bir hafta kalacakmis) görümceler aktif bir şekilde eş, dost, düğün, dernek... Sadece en yakınlarımız gelsin desem bile icim hiç rahat etmeyecek. Pcr testi verip negatif olduğu belli olan ve test verdikten sonra kendini karantinaya alanlar bebeği görebilir diye şart mı koysak acaba?

Benim de babam çok ağır geçirdi anlıyorum o yüzden seni
Ben de ailemden başkasını eve kabul etmeyi düşünmüyorum zaten ama kv kp takılıyor kafama
Gelseler de kucaklarına vermeyi düşünmüyorum
Öpmek ne olaki

Evet çok zor gerçekten. Bende kimseye vermeyi düşünmüyorum dinlerse tabi kv. Öpme olayını gözümle gördüm 3 aylık bebeği yedi resmen o yüzden çok iyi korumam lazım

Eş dost arkadaş size ilk Bi kaç ay gelmeyelim kimse risk almasın dediler ama gel gör ki akrabaya bunu anlatamıyorum
Beni de yaz yanına
gerçekten laftan anlamayanlarla uğraşmak çok zor. Dinlemiyorlar ki ne dediğini.hep dediğim gibi;konuşmak için sıranın onlara gelmesin bekliyorlar o yüzden konuşarak anlaşamıyoruz

2. Doz aşıdan 2 ay sonra annem covid oldu abimden geçti o da 2 doz aşılıydı. Yani bu aşılılar hasta olmuyor bilgisi yanlış, hem hasta oluyorlar hem bulaştırıyorlar tek fark nispeten hafif atlatmaları.
Ben eve kimseyi sokmuyorum, kimseye de gitmiyorum, isterse 4 doz aşılı olsun bana bi faydası yok. Tek doz aşı oldum, kızım okula başlayacak doğuma kadar ondan bile uzak durmayı planlıyorum.
Maske taktırabilirsin doktor uyardı falan diyerek kesin geleceklerse.

Valla çok yakinladığımız icin heralde. Sertleşme icin normal dedi yeri daraldığı icin dedi. Ama diğer sırt bel ağrıları sanırım iyice yaklaştık canim bana da nst hep normal dedi ama belki gittiğimde yakın tarih gibi der. Birde şu oluyor bende doktora giriyorumya bu ağrılarım olmuyor nst normal çıkıyor. Evdeyken olmadık saatte tutuyor ağrı

Bi dk cocugu musait bir yere bırakayım yemin ediyorum çok güldum ahahahahha

Bir dr görünsen aslında su geliyorsa bir bakarlardı en azından. Aklım sende kaldı akışa bırakmak iyidir ama fazla da rahat olma haftan cok müsait çünkü.
Doktor duzenli ve siklasan bir agri olursa gel dedi. Bu haftada normal bunlar merak etme dedi bir de. Saliya randevun var zaten 2 gun kaldi

Aşılılar da aynı aşısızlar gibi hastalığa yakalanıp taşıyorlar canım sadece daha hafif geçirip hastaneye düşme ihtimalleri azalmış oluyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…