2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de aşı yaptırmadım ama cevremde aşı olmuş olmamış herkeste bana hastalık getirme riskini aynı görüyorum. Doğumdan sonra da gelen olmaz pek, biz bayramlarda falan ziyaretleri hep maskeyle yaparız o yüzden gelen olsa bile maskesiz durmaz veya benim yanıma girecek olan herkes(annem ablam kv eşim) baskalarinin yanında maske takmak zorunda olcak. Benim de tek korkum eltilerimin gorumcemin çoluk çocuk toplanip gelmesi, onlar hem yatılı olur hem dikkatsizler, esimin anneanne ve dedesi covidden yoğun bakimdalar 1.5 aydır, o yüzden kv de bizim evde, onlar her an çıkacak diye burda bekliyo, elti görümce de onlar hastaneden çıkınca gecmis olsuna geliriz diyolar ama kabak benim başımda patlıcak gibi. İnşallah birisi de çıkıp lohusanin evinde bu kalabalikla hastalik zamani ne işimiz var diye akıl eder

Kızlar nefesiniz daralıyor mu? Bel ağrısı alttan vurma hissi var. Ve oturunca sanki nefesim kesiliyor. Ay kendimden yoruldum zorla doğurtucam kendimi.
Benim kasılmayla eş zamanlı nefesim daralıyor. Biraz bel agrım ve hafif adet sancım var. Sanki şimdi biraz daha fazla gibi ama bekleyip görücem. Aynen bende zorla doğurcam bu gidişle insan bilemiyor öyle olunca stres oluyosun

Bence gerçekten ne olacağı anlık değişiyor. Ben 41 i doldurucaz derken ardarda bir sürü belirtiler oldu. Annesini fazla bekletmeden ama telaşlandırmadan da gelsin bebiş

Bende bayadır giymiyordum çok daha rahatım son 2 gündür yiyorum.cati muayenesinden sonra kahverengi akıntı basladi

Bu nasıl bie düşüncesizlik... kalkma hiç ayıplarlarsa ayıplasınlar ne halleri varsa görsünler ya. Riskli bir durumdasın bir da çay mı ikram edeceksin

Bende de aynı. Nst de hiç hareket etmiyor Yemek ye,aç gelme diyor dr. Ama zaten tok gidiyorum.

Kafamı o kadar kurcalıyor ki bu konu belki de daha önce yazdım farkında değilim. Buraya yazarken bile yazıp yazmamakta kararsız kaldım insanlar o kadar peşin hükümlü ki en çok onlar biliyor sen ben biz hep hava cıva maskesiz gelmemeleri mantıklı ve cam kapı açık oturmak
Allah’a emanet artık
Canım kimse demezse sen söyle , ayıptır yaw
Şunu anladım biz söylemezsek herkes işine geleni yapacak
Allah yardımcımız olsun amin

Bence sayılırsın 12-20 kilolar alanlar var eşim de ben 70 olurum diye iddiaya girmişti ben kazandım 65 in üstünü görmedim hiç
Bende tam 61 oldum artık ınşallah doğumdan sonra hemencecik gider daha önce hiç 55i bile girmemiştim

Bu nasıl bie düşüncesizlik... kalkma hiç ayıplarlarsa ayıplasınlar ne halleri varsa görsünler ya. Riskli bir durumdasın bir da çay mı ikram edeceksin
Valla sadece çayı yaptım getirdim bardaklarına bile ben koymadım oturdum yerimde. Öyle dusuncesizlige böyle tavır çok iyi oluyor.

Valla sadece çayı yaptım getirdim bardaklarına bile ben koymadım oturdum yerimde. Öyle dusuncesizlige böyle tavır çok iyi oluyor.
Sen bide onlari bebe doğduktan sonra gör. Şapur şupur bebegi open ısırmaya calişan disaridan pis elleriyle gelip cocugun her tarafina dokunan. Insalar olacak. Ama benim en sinirime gidenler kucuk cocuklar aglayip yaaa benimde kucagima ver diyince verelim bisi olmazcilar

Benim erkek kardeşim bana öyle bir teklifle geldi bebekleri çok sever dedi ki bana abla ben negatif testimi alayım dışarı çıkmayayım size geleyim sixde de çıkmayayım kalayım 2 hafta dedi. Benimde aklıma yattı kaynanam asla aşı olmam diyor ama ben en azından negatif olduğunu göster birilerine gitmeden gel geleceksen demeyi düşünüyorum. Çünkü sürekli ya birilerine gidiyor ya birileri geliyor ayrıca onlarda şuan yeni 1 yaşına girecek bie bebek daha var ortanca oğlunun çocuğu birlikte yaşıyorlar. Ben ne zaman doruk için korkuyorum desem ona bişi olmadı diye savunma yapıyor oysa ki çocuk ne zaman görsem grip bana da bulaştırdı ramazan bayramında 2 hafta yatalak kaldım allahtan covid olmadık...

Bende aynı 55 i görmemiştim hiç hamileliğe yakın 58 oldum oğlum çok emerse hızlı kilo veririm ama umarım 50 ye düşmem kilolu halimi sevdim ya ben
Gönlüne göre olsum o zaman ben 52 kiloydum aynı kiloya gelsem yeterli benim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…