2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynısı bende de var. Eskiden en sıcak günlerde bile kendimden ter kokusu aldığımı hatırlamam ama şimdi resmen banyodan beş dakika sonra kendi kendimden kaçmak istiyorum. Gece gündüz böyle. Sebamedin temiz içerikli rol on’unu kullanıyorum bebeğe zarar vermemek için, hiçbir etkisi olmuyor. Sanırım hormonlarla ilgili.

Karbonat uzun süre kullandim durulamazsam kiyafetlerde sararma yapıyor diye geri bıraktım artık.. ben de en son sivenonun aldım roll on, yorumlarda hep dediğin gibi teri engellemiyor ama koku sıfır cok iyi cok etkili yazmışlardı bende öyle olmadi.. gececek insallah sabrediyorum bakalim

Bendede ter problemi var ama geceleri oluyor bir kalkiyorum ter içindeyim bide salyam akiyor suratimin yarısı tukurük
O bende de olmuştu geçen ay hava bi ara sıcak oldu burda hamilelik koku hassasiyeti derken benimkine dedim ki; Arama kurtarma köpeği gibi kullananilirsin beni aşılarımı yaptır sabahları salya ile uyanmak nedir dedim ya hiç hayatımda olmamıştı böyle bişey.

Hem hormonlardan hem de temiz içerikli roll on olduklari icin bastirmiyo canım, bi kere annemlerde kardeşimin rexona deodorantini kullanmak zorunda kaldım resmen ertesi gün bile terim kokmadi hep giyinik gezdigim halde.. kimyasal olunca cok etki ediyor ama ben bebek düşünmeye baslar baslamaz kimyasali bıraktım dus jeli deodorant vs kullanmiyorum ama bu 1-2 aya kadar böyle sikayetlerim olmamıştı. Hem aşırı sıcaktan hem hormonlardan oluyo demekki..

Yok canım hamilelikte kullandığım vitaminler ve 2 kez antibiyotik tedavisi dışında yıllardır adam akıllı bi ilaç kullanmadım ama hamilelikten demekki. Birazcık serinlese hava keske lohusaliga kadar ankarada bile böyle perisan oluyosam Allah sıcak iklimdekilere yardım etsin

Ay evet öyleymiş bide lohusa teri bekliyo bizi.. ben alt ic çamaşırı giymiyorum yaklaşık 1 aydır ya dışarı çıkarken sadece, o bile bunaltiyo beni artık. Cok şükür hiç akıntım vs yok daha yakın zamanda antibiyotik kullandığım için belki de

Lohusalıkta hava sıcak soğuk fark etmiyor terliyorsun kışın 0 derecede sabah kalkıyordum sırılsıklam olmuşum. Ama meral etme sadece 1 ay sonrası kuş gibi olacaksın.

İnşallah tatlı güzel şeyler düşün, ben de uyuyamıyorum ve artık çok normal sanırım, değişen hormonlar, doğuma hazırlanan vücut vs.

Bendede yeni yeni olmaya başladı salya olayinin sadece bende olmamasi cidden beni sevindirdi

Aa bu ben. Hamilelikten ve tabii Ağustos ayındayız. Yıkanmaktan terlemekten sudan bi bezme geldi bana da.

Ayy çok heyecanlıı iyi yapmış aslan doktor çok sevdim. İşini severek yapıyor demekki Hadi sağlıkla kavuş kuzuna inşallah yaa

Hahahna canım ya hiç gülceğim yoktu bu durumda da gülmeyi başarıyosun helal sana kahkaha atarak doğurursun kız sen demedi deme

Hormonlar artık o kadar tavan yaptı ki. Bende aynı şekilde terliyorum. Afedersiniz ama ter kokum bile değişti. Tamamen hormonlardan kaynaklı. Bide zaten ekstra bi sıcaklar geldi yine. Sık sık duşa giriyorum. Elimi yüzümü yıkıyorum. Normal yani. Bol bol da su içiyorum bu yüzden. Ayaklarım ellerim yanıyor. Sanki menepozlu gibi

Lazerin bu etkisi var canım. Bir arkadaşım uyarmıştı beni, ben ona rağmen yaptırdım. Şimdiki aklım olsa yaptırmazdım. Haftada 1 almaya razı olurdum. Çok pişman oldum. Serinlese iyi olacak, ben zaten yazı ve sıcağı sevmem. Hamilelikte iyice zorlandım.

Bu yaz normal geçmedi ki bilmem kaç yılın sıcakları geldi olsun sıkalım dişimizi azcık kaldı şurdaa en azından bebişlerimizle bunalmıcaz havalar serinleyecek

Kesinlikle hamilelikten oturduğum yerde yüzümdeki bütün gözeneklerden ter akıyor saçlarım yıkanmışa dönüyor bu durum lohusalıkta da devam ediyormuş sanırım bi süre daha böyleyiz şansımıza havada serinlemiyor ki.

Ahahha bebeyken öyle alıştıralımda garipsemesin yavrucaklar büyürken
Canım biz arkadaşımın çocuğunu böyle haşin seviyorduk, poposuna vura vura. Sıkı sıkı sarılarak. Çocuk geldi birgün bize bir vurdu Meğer bizden öyle gördüğü için sevmeyi öyle zannetmiş. Tabi elinin ayarı yok çocuğun, epey canımız yanmıştı

Tabi ki de çok abez bir durum elleri boş demek ki neyin peşine düşüyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…