2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için Sağlıkla kavuşalım yavrularımıza inşallah

Salıya bir şey kalmadı canım. Inşallah uslu uslu durur. Başına gelince insan panik oluyor tabi, haklısın. Hareketleri biraz az ya da fazla olsa tedirgin oluyoruz. Ama kordon 2 kez dolandığı halde endişe verici bir durum olmadan doğan bebisler var. Bir sıkıntı olsa dr zaten hemen yatış yapardı, salı yı beklemezdi. Allah yüreğine ferahlık versin.

Ben alkolsüz bira götüreyim diyordum 3 5 tane hem süt müt işleri için de iyi olur ama cidden çok haklı bir neden yani. Haha çok iyi ya.

Ben ve sorularım devam ediyoruz. Ebeye verilecekleri ayrı poşete koydum. Kese falan almadım. Onun içine battaniye de koydum ama gerek yok mu ki. Müslin mi koysaydım. 2 müslin bavula koydum zaten
Ben ebeye verilmesi için ince pamuklu birşey koydum yarım kundak olsun diye muslim almadım daha doğrusu koymadım birde birkaç takım koydum kakaları sulu oluyor çıkabiliuır kızımda çıkmıştı on bez birde ıslak mendil biberon banada pijama gevelik gibi şeyler ama tişört koyacağım zamnımca çok terlediğim için kendime koyulanları değişmeyi duşunuyorum birde gögus kalkanı henuz almadım birde terlik başka birley yuk yapmak stemiyorum sonrası var eve gelince yerleştır felan hastane versin seçtiğimde foto çekimi ve şerbet var bakalım resimde çekiliriz geçen seferkinde hastane çıkışı kapı suslemesi şerbet birde ebeler çekiyordu bebek hemşiresi resim hepsi tamdı iki kıyafet ile gitmiştim bebekmiçin kendime sadece pijama yeterli olmuştu çıkmadam bezi kalmayacaktı ama çokmaz koymuşum yinede çok şey koyacam dersen sen bilirsin

Hadi inşallah tüm uğraşlarımıza değerde bebekler zamanında gelir Bende perine masajına başladım 1 haftadır. Salı gününden itibarende yani 37+1 de dr tavsiyesiyle korunmasız ilişkiye başlıcaz bakalımm. Yürüyüş net her gün 20-30 dk. Biz elimizden geleni yapalımda gerisi Allaha kalmış

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah Bol bol sütlerin olsunn çok şükür ya bizde kavuşuruz inşallah sağlıcakla dua et bizede

Çok sağol canım bunu duymak çok rahatlattı beni. Bi çok kişiden de duydum. Ben inanıyorum böyle şeylere her şey duayla oluyor sonuçta Hayırlısıyla hepimiz meryem ana otu gibi açılırız ve kapanırız inşallah

Ayy gözün Aydın vee geçmiş olsun çok takip edemedim burayı ama kızımın adaşı gelmiş hoş gelmişşş

Bilmiyorum ama doğum anında bence ebeveynleri tam olmalı hakettiği hazırlıklar yapılmalı hatıra resimleri çekilmeli onlar yetişkşn olduklarında o resimlere yutunuyorlar gebelşk lohusalık hep sureçlere sebep ve hızlandırıyor tabi çocuklar için hayatını mahvet demyorum ama aklı selim karar verdiğinden emin olmak için en azından bir altı ay zaman tani annem ben kuçukken babamdan ayrılmak istiyormuş ablam ve abimi almış göturmuş benim o sıra ayağım yandığı çin sağlık ocağına gidip gelyormuşum pansuman için beni almamış hep seni vermezler diye geri geldim der ben suçlar tabi sen yavruna bunu yaşatma ama en azından kendin ve çocuğun için böyle davran derim inan bu gebelik ve lohusadaki hormonlar insanı mahvediyor mazallah hasta bile eder seni sağlığından olursun sakin kal derim milleti boşver bu devirde yuva devam ettirmek zor çok özveri gerektiriyor erkeler hem bencil hem aile idame ettirmekten çok uzak ama kendini bebeğinin yerinede koy ben şimdi kızıma bakıyorum babasız kalsın istemem

Bende 36 da gittim 38 de çağırdı gelişme yoksa çağırmıyor zaten sancı vs olunca gidiyorsun bende içşmden doğuma giderim diyordum ama 39 var daha

Kızlar gebelik şekerinden insülin kullanan var mı? Dr ne dedi şekerinize? Ben açlık tokluk sürekli ölçüyorum sebze yemediğimde 160-180 fırlıyor bıktım artık

Sanki 30 ağustos tatil olması biraz salıya itti ama yine bakıcak ptesi de. Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için, hepimiz için her şey çok iyi olur inşallah

Sabah çok kotuydum ama sonra agrim gecmis uyuyakalmisim. Sabah kalktigim beri hafif sizlama seklinde alt karnim agriyor ama belli belirsiz huzursuz ediyor sadece belirgin agri yok.
Sen merdiven iner gibi hareket var basamak koy yap birde çömelme senin sorunun ağrıların artmaması doğum surecine girmişsin böyle giderse suni sancı verirler ağtıları artırmak için inş artışa geçer sıklaşır duşta sıcsk tut açılmayı hızlandırır

Ah ah bacım ben bu defa lansinoh değil incia aldım benim meme uçları çatlak. Neyse baya toparladı gibi ama yine de ya emerken kanarsa diye korkmuyorum değil

Kizceler,
Aşure yedim sekerim 200 cıktı canim da öyle istiyordu ki. Biraz gecsun bir daha ölçcem bakalım kac gundur canim cekiyor zaten
Ben Temmuz başından beri tatlı herhangi bir şey yemedim doğumun ertesi günü doktor izin verirse odaya tatlı getirtip yiyeceğim o kadar fena durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…