2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende annemgildeyim arabayı il dışından gelen abim aldı o kullanıyor eğer doğumum başlar oda telefonu acmazsa savaş açacam bütün aileye ortalığı dağıtacam benimde inceden inceden agrım ve kasilmam var duşa girdim geçmedi ama agrınım.artacağınıda düşünmüyorum

Ben babynesti 15 dk lık en kısa programa attım canım komple bir şey olmadı
Teşekkür ederim Düşük devir de iyi fikir, bozulma olmaz büyük ihtimal

Peki kanala girdikten ortalama ne kadar sürer sonra doğum gerçekleşiyor acaba ?
Bence kanala sanci çekerek giriliyir sen ne kadar sancı çekersen pelviks varya o çatı açılıyor sancidsn vesonrasi bebeğin kafası düşüyor oraya ağrılar sancılar artıyor ve bebek sahada itiyor kendini buda vsjinamda büyük bir baskı ağrıya neden oluyor idrarın gelmiş gibi zorlanıyorsun ikindin mi da çıkıveriyor
Bu sadece doğumda oluyor kanala düşme olayı sancı çektikten sonra bence

Ya öylede internette okumuştum. Gebelikte yüksek şeker (bebek ölümlerine anne karninda veya doğduktan sonra)sebep oluyor mus. Ondan korktum yoksa ödemim cok yok kilo da çok almadım bir hamileye gore gayet iyi geçirdim bu süreci

Amin inşallah çok teşekkürler sağsalim bebeklere kavuşalım başka bir şey istemiyorum

Ay inşallah boşuna gidiyorumdur bir öncekinde de böyle dedim boşuna değilmiş hep birlikte gördük
Merakla bekliyoruz haberlerini.
Bugün bayağı hareketli bir gün. Hadi bakalım, bekliyoruz merakla

Ben Bütün yastığı hassas yıkama yaptım az sıktırdım suyuyla astım Hemen kurudu.
Nasıl hesapladın danısmanlıkmı aldın acaba
Ne hesapladı ki ben de anlamadım ecbad dedi sanki ama o nedir

Bir bebişimiz daha dünyaya gelmiş Allah bağışlasın canm çok seviniyorum böyle güzel haberleri duyunca darısı bizim başımıza tabi kolay bir doğumla inşallah

Dikkat et dedi. Oda arada olcun dedi. Kilom da yok fazla ödem de yok aslında bir çok hamileye gore Iyiym ama neden böyle çıkıyor anlamıyorum. Hamilelik hormonlardan heralde
Hamilelik hormonları insülini baskılıyor, bu bazı hamilelerde yüksek şekere yol açıyor ama genelde beslenmeye dikkat ederek kontrol altına alınan bir şey ve doğumdan sonra geçiyor.

Inşallah düzelir kuzum. Allah sağlıkla gelmesini nasip etsin inşallah. Yeterki sağlıklı olsun dışarda sen sütünle beslersin onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…