2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Herkes sırasını beklesin lütfen inşallah her şey gönlüne göre olur kv ile uğraşmakta doğum kadar zor

Benimkinin kumaşı çıkıyor, fermuarlı. Yıkadım ben. Ben de sizin gibi düşündüm, bir poşette götüreyim, ne olacak sanki.

Herkes sırasını beklesin lütfen inşallah her şey gönlüne göre olur kv ile uğraşmakta doğum kadar zor
Kız ben senden önceyim bir de benim oğlum ileri 2 hafta erken doğum bekliyoruz zaten biz ya eşimin de benim de haberimiz yok. Görümcem yanımdaydı yardım için okullar açıldığından geri dönüyor o gidince kaynanam gelecekmiş riskliyim ya ben de neymiş yalnız bırakılmazmışım gelip yatacak oysaki o da hasta çünkü sırf ben eve kimseyi istemiyorum diye geliyor zaten burda olursa kovamam diye. Aradan anneme de laf çakıyor olaysız atlatsak bari hadi sen de hayırlı haberlerle gel inşallah

Ay bu kvler illaki bir fenalık yapıyor stres yapma mümkünse hayırlısı ile gelsin bebiş inşallah. Belki bende doğurmam hemen bakalım ne sonuc çıkacak

Artık riskli haftaları geçtik öyle düşün canım ama beklenmedik planlar olunca insan tuhaflaşıyordur tahmin ediyorum yeter ki sağlıkla kucaklayalımmm.. bizi haberdar et durumlardan hep mutlaka

Canım inşallah sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. Dışarda güzelce beslersin toparlar hemen annesi korkma hiçBizim eylül bebişleri sabırsız çıktı gelmeye başladılar yavaştan. Bakalım bize ne zaman sıra gelicek benimki de fazla durmıcak gibi hissediyorum hepte hayırlısı..

Nasıl hesapladın danısmanlıkmı aldın acaba

Eğer kılıflıysa kılıfını yıkayabilirsiniz sadece. Diğer türlü direk attım ben ana kucağını falan. Zaten çok sıcak hemen kuruyor

Geçmiş olsun umarım kolay bir süreç atlatırsınız ve sağlıkla gelir minik

Benim açımdan 28.32.cm fl 7.09 yanında yazıyor benim canım ac nin kac hafta ile uyumlu olduğu sende de yazıyordur ama çekmemiştir bpd ofd hc senle aynı hemen hemen

Banynest de öyle yıkanır mı? Benim aldığım babynest in yatak kısmı çıkıyor ama yan kısımları çıkmıyor. Makineye atsam bozulur mu acaba?
Benimde öyleydi attım makinaya hiç bişey olmadı ama etiketinde yıkanabilir diyodu bide düşük devirde sıktırırsan bişey olmaz bence ama yinede etiketine bak istersen ne yazıyo. En kötü kısa programda düşük devirde yıka ya hiç bişey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…