2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Selam kizlar, bugun ben de sıkılıyordum derken günün akışı birden değişti. Kahverengi kanama gibi bir leke geldi, doktora söyledim hemen gel bakalım dedi. Vajinal muayene etti, açıklık vs yoktu. Ultrasonla baktı, karın dün 34 çıkmıştı bugün 35 çıktı. Nst de iyi çıktı. Ama doktor bebeğin gelişimi artık durdu gibi diyor, bebek büyümüyor diyor malesef 🥺 bundan sonra her gün kontrole gideceğim. Biraz takip edecek duruma göre konuşacağız. Bana haftaya sezaryene kayacak durum gibi geliyor. Yeter ki sağlıkla atlatalım da şu süreci, ani işler çıkınca insan panik oluyormuş.
Canım bozma moralini sağlıkla al kucağına inşallah 😘🙏

Çok sağol canım, Kilosu değil de küçük bebek olunca olabilecek şeyler endişelendiriyor sağsalim kavuşalım minnoşlara 🤗
Öyle tabiki insan korkuyor çok iyi anlıyorum bende aynı düşünceleri yaşıyorum. Sağ salim kavusucaz inşallah

Banynest de öyle yıkanır mı? Benim aldığım babynest in yatak kısmı çıkıyor ama yan kısımları çıkmıyor. Makineye atsam bozulur mu acaba?
Hiç bişey olmaz kuzum benimki de öyle kızıma almıştım yatak kısmı çıkıyor yanlar duruyor öyle attım makineye kaç kere bişey olmuyor

Enfeksiyondan şüphelenmiş olabilirler kuzum benim ağrılarım olduğunda da yapmışlardı tahlil
Ay yeterki enfeksiyon falan olsun. Gördüğüm kadarıyla sancı çıkmıyor tabi çok anlamıyorum bu isten 😅 bir sonucları alalım bakalım ne diyecek eğer ki her şey normal derse bir daha doğuruyorum diyene kadar acile gelmicem 🤣 zaten p.tesi kendi doktoruma kontrolüm var

Ay yeterki enfeksiyon falan olsun. Gördüğüm kadarıyla sancı çıkmıyor tabi çok anlamıyorum bu isten 😅 bir sonucları alalım bakalım ne diyecek eğer ki her şey normal derse bir daha doğuruyorum diyene kadar acile gelmicem 🤣 zaten p.tesi kendi doktoruma kontrolüm var
Öyle deme o enfeksiyon da çok kötü hele ki gaz sancısıyla birleşince 🤦‍♀️ Sen daha doğurmazsın bence var 😂

Internette hastane çantası videosu çeken hesaplarda iyi ki emzirme yastığını götürmüşüm diyenlere çok denk geldim. Sonuçta israrla emzirmeye çalışacağız uyandırıp. Sarılık olmasın, süt gelsin diye.
Bilmiyorum ben herşeyi yani alacaklarımı anne çantasına koydum 😂 bir yada iki gun için ıvır zıvır almak istemiyorum geçen sefrde bir poşet ile gitmiştim pek birşey lazım olmadı sadece dogumdan sonra orkit turu hasta bezi almamıştım hastane verdi değiştş hatta yedek verdiler bir tane eve giderken bir gun kullandım orkide döndum😂 uyandırmayı hiç beceremiyorum ben umarım bu sefer aynı sorunlar olmaz gerçi sarılık yaşamadım ama hafif birşey vardı bir iki gun surdu doktırluk değildi bebek dört satte ancak emiyordu

Internette hastane çantası videosu çeken hesaplarda iyi ki emzirme yastığını götürmüşüm diyenlere çok denk geldim. Sonuçta israrla emzirmeye çalışacağız uyandırıp. Sarılık olmasın, süt gelsin diye.
Birde benim sutum gelmemişti eveler mama veriyordu ben birşey yapmadım mamayı hazırlayıp gelip verip gidiyırlardı zaten ben bir haber😂 bir sağdım sabah çıkacağım zaman bir tatlı kaşığı çıkmadı eve gelince geldi iki gece sut gelmedi

Inşallah sağlıkla gelir kuzum üzülme yeterki sağlıkla gelsin. Benim 35+0 da 2.383 çıktı ama ölçümler için geri demedi doktor. Ölçümlerin nasıl peki bak benim ki böyle atayım görseli. Bende şimdi şüpheye düştüm.
Haftasıyla gayet uyumlu 35+0'da 34+2 çıkmış boyu da 48 cm gibi iyi maşallah. 🤗🧿

Selam kizlar, bugun ben de sıkılıyordum derken günün akışı birden değişti. Kahverengi kanama gibi bir leke geldi, doktora söyledim hemen gel bakalım dedi. Vajinal muayene etti, açıklık vs yoktu. Ultrasonla baktı, karın dün 34 çıkmıştı bugün 35 çıktı. Nst de iyi çıktı. Ama doktor bebeğin gelişimi artık durdu gibi diyor, bebek büyümüyor diyor malesef 🥺 bundan sonra her gün kontrole gideceğim. Biraz takip edecek duruma göre konuşacağız. Bana haftaya sezaryene kayacak durum gibi geliyor. Yeter ki sağlıkla atlatalım da şu süreci, ani işler çıkınca insan panik oluyormuş.
Sağlıkla gelsin sen beslersin annesi ❤️ Zaten şimdi doğum zamnında gelmiş çokta erken değil. Sakın moralini falan bozma canını sıkma hayırlısı olsun dua ederiz burdan sana 😘😘❤️

X