2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar gözlerinde yıldız uçuşması olan var mı? Arada tek tük oluyordu demin yağmur gibi yağdı ışıklar 10 saniye felan sürdü geçti aranızda bu durumu yaşayan var mı?

Sanırım dinlendigim için kasılmaları ve kanamayı kontrol altında tutuyorum tabi ilâctanda olabilir. Bazen bir şey akıcak gibi hissediyorum bekliyorum bir şey yok acaba diyorum açılma hissedilir mi bu şekilde. Bence bu kadar kasilmaya mutlaka açılma olmuştur.

kızlar Tesadüf eseri Eylül'ün 1 inde 39+1, 2 sinde 39+2, 3 ünde 39+3 oluyorum, uyumu yakalamışım, her gün hesaplamama gerek kalmadı , var mı aynı olan bu şekilde ?
BEnimki ama 38 olarak gidiyor en guzel gun ebced hesabına göre 6eylul o gun doğan bebekler şanslı tabi ismide ebced hesabına göre 11 olması lazım benim kızım eşim koyuyor ismini 5 oluyor çokta şanslı durmuyor sezeryan olanlar altısına çeksin

Canim ya sen de bir suredir bu belirtileri yasiyordun gerci dimi. Nasip bakalim hangimiz doguracak sen biraz daha bekle canim ya gunu dolduralim önce
Valla çok bekleyecek gibi durmuyor ama hayırlısı artık sağlıkla gelicekse gelsin artık diyorum bazen, çünkü ha geldi ha geliyor psikolojisi de çok sinir bozucu

Ben 40 derecede yıkadım hepsini, normal programda ama ekstra durulama yaptım deterjan falan kalmasın diye. Gerçi ben duru granül kullanıyorum o yüzden daha hassas davrandım, belki sıvı deterjanda gerek olmaz. Bir de hepsini ütüledim, dezenfekte amaçlı. Ama herhalde bir süre sonra bırakırım ütüyü

Adet olmadan öncede öyle bir hissiyat oluşuyor çunku içerde kanama başlıyor ama bir sure sonra kanama geliyor o tıkactır tam gelmediği için öyle hissetmen normal ama yogunluk ve kanamanın artması lazım sıkıntı olması için ama yinede kendini takip et

Çok teşekkür ederim dikkatle bekliyorum zaten

benim düşmüş mü oluyor o zaman çünkü K Kbo4 'ye göre baya farklı duruyor karnım altı bomboş diyebilirim

Eklentiler

• 6a9fe147-af05-44c9-8775-d3911f969395.png
    852,8 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar gözlerinde yıldız uçuşması olan var mı? Arada tek tük oluyordu demin yağmur gibi yağdı ışıklar 10 saniye felan sürdü geçti aranızda bu durumu yaşayan var mı?
Bende de oluyor arada ama umursamamıştım. Tansiyonuma baktım, normal çıktı. Şaşırdım şimdi, hamilelikle mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…