2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Size birkaç kocakarı doğum zamanı tahmini söyleyeyim
Linea alba düz bir çizgi haline geliyormuş.
Sırtını bir yere yaslayıp, ayaklarını uzattığında bir ayağını diğerinin üzerine koyamazsan birkaç gün içinde doğum olurmuş.
Ayrıca doğum yakınsa ayak parmaklarına uzanabiliyormuşsun rahatça. Sanırım bebek kanala girince göbeğin üstünün rahatlamasıyla alakalı bunlar.
Bende henüz hiç biri yok. Göbeğimin üstüne 4 parmak giriyor rahatça, ama geçen hafta da öyleydi ve doktor kanala girmediğini ve doğumun yakın olmadığını söyşemişti. Sabah kontrolüm var, bakalım ne diyecek doktor

Bende de oluyor arada ama umursamamıştım. Tansiyonuma baktım, normal çıktı. Şaşırdım şimdi, hamilelikle mi acaba
Uzandığım yerden normal şekilde kalktım birkaç adım atıp yere eğildim doğrulmamla birlikte birsürü yıldızlar uçuşmaya başladı 10 saniye içinde geçti..son birkaç aydır da aynı gözde yakalayamadığım tek yıldız halinde uçuşmalar oluyordu retinadan korkuyorum ben ama hamilelikle mi alakası var acaba bilemedim..

Bende hepsi var geçen gün denedim ayaklarım kesinlikte kalkmiyo ama kanalda değil bebek

Erkek benimki göğsümün altındaydı 3 hafta önce karnım şimdi vaziyet bu doğum yakın diye panik yapmıyorum sonunda nefes alabiliyorum diye seviniyorum
Sanki daha yuvarlak duruyor benimkine göre bana mi öyle geldi acaba benim hicbir seyim normal degil zaten bu aralar karniminda farklı olması şaşırtmaz beni

Ben hepsini ütüledim eldiven çoraba kadar eskiden beri bilirim ütü mikrobunu alır derler o yüzden hani sen bilirsin ama ben kendi iç çamaşırlarımı bile ütlerim sonuçta kadınız çok akıyoruz
Sağol canım
Ben 30 da yikadim canim bir sey olmadi.
Sağol canım (derecesini sormadım ama olsun)
Sağol canım
Burda nerdeyse kimse bebek programında yıkamadı. Az bir bebek deterjanı ile kısa programda yıkadık
Sağol
Kızlar hastaneye giderken emzirme yastığını götürmeyi düşünüyor musunuz?
Hayır
Kızlar gözlerinde yıldız uçuşması olan var mı? Arada tek tük oluyordu demin yağmur gibi yağdı ışıklar 10 saniye felan sürdü geçti aranızda bu durumu yaşayan var mı?
Benim arada olur hep
Tam anlamasam da olsun sağol
Sağol canım
Yok şimdi yaptım altı kasıma göre galiba hesaplamışım şimdi tekrar hesap yapıyorum
Yap bakalım

Sanki daha yuvarlak duruyor benimkine göre bana mi öyle geldi acaba benim hicbir seyim normal degil zaten bu aralar karniminda farklı olması şaşırtmaz beni
Daha yuvarlak olunca kız mı oluyor hiç ona bakmamıştım aslında sivri baya karnım ama belki elbiseden öyle durdu döğüs altım daha boş aslında kumaş düz inmiş

arimayarimaya kuzucum naptın geçti mi ağrıların nasılsın
Geçmedi canım, doktoruma muayene oldum nst’ye bağladılar, sancı çok yükseklerde çıktı, açılma da olmuş ve doğum başlamış. Yatışımı verdiler, şuan bekliyorum

Tek taraflı ağrıyla doğum olmaz zannımca yatarken fazla yuklendiysen ondan olmasın otur uzanmamaya çalış arkanı yastıkla destekle
Ah keşke öyle olsaydı doğum başlamış, bugün doğuma almam lazım seni dedi doktorum. Yatışımı yaptılar şuan bekliyorum. Arada savcıların hafiflese de bazen çok şiddetli oluyor.

Geçmedi canım, doktoruma muayene oldum nst’ye bağladılar, sancı çok yükseklerde çıktı, açılma da olmuş ve doğum başlamış. Yatışımı verdiler, şuan bekliyorum
Gerçekten mii ya sağlıkla gelsin inşallah hiç korkma her şey güzel olucak seninle günümüz aynı. dualarım seninle ve bebisle.Benimde geçmedi kasılmalarım çok arttı hafif ağrımda var ama emin olamıyorum. Tam olarak en son ne oldu da hastaneye gittin peki

Ah keşke öyle olsaydı doğum başlamış, bugün doğuma almam lazım seni dedi doktorum. Yatışımı yaptılar şuan bekliyorum. Arada savcıların hafiflese de bazen çok şiddetli oluyor.
İnş aynı hızda devam eder ağrı yayılmıştır muhtemelen hastanenin duşuna gir hareket yap hem hızlanır hrmde duşta ağrılar bir nebze az hissediliyor

Daha yuvarlak olunca kız mı oluyor hiç ona bakmamıştım aslında sivri baya karnım ama belki elbiseden öyle durdu döğüs altım daha boş aslında kumaş düz inmiş
Evet daha böyle top gibi oluyormus kız bebek. Beni her gören direk erkek mi diyor hayırlısı olsun vaktinde gelsin bakım bebisler

Canım korkma emi. İnşallah sağlıkla kucağına al. Oğlum daha küçük doğmasına rağmen sadece 5 gün kaldı küvözde. İnşallah senin bebeğin hiç kalmaz bile. Yeterki stres yapma canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…