Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kuzum dünden beri sol kasığımda ağrı mı desem batma mı desem bir ağırlık var orada sanki girip çıkan bir ağrı var. Birde meme uçlarında ağrı değilde hafif hassaslık var dokununca. Akıntı yok gibi birkaç kez sadece yoğun beyaz akıntı geldi okadar. Sende ne var ne yok
Benim de kasıklarımda batmalar var canım ya 27sine de daha çok var nasıl sabrediceem. 24 ünde erken testleri yapmaya başlarım ben :kızgın:

Benim de kasıklarımda batmalar var canım ya 27sine de daha çok var nasıl sabrediceem. 24 ünde erken testleri yapmaya başlarım ben :kızgın:
Benimde 28-29 gibi olmam lazım ben erken yapmak istemiyorum ya umutlanıyorum🥹 ama bakalım büyük ihtimal kendimi tutamam. Yaparsan eğer bana da haber ver merak ederim batlarımız neredeyse aynı

Eklentiler

• Screenshot_2024-10-18-11-07-08-232_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-10-18-11-07-08-232_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 17
Ben bu değeri anlamadım beta nerede
Beta normal çıktı gebelik yok ama doktor dedi ki şuan gebelik için çalışmaya başlama diye neden dedim değerlerim düşük olduğu için gebe kalirsam bebeğin beyin gelişiminde sıkıntı çıkar dedi o yüzden önce değerlerinin düzelmesini bekliyorum 🙏 inşallah düzelir

Beta normal çıktı gebelik yok ama doktor dedi ki şuan gebelik için çalışmaya başlama diye neden dedim değerlerim düşük olduğu için gebe kalirsam bebeğin beyin gelişiminde sıkıntı çıkar dedi o yüzden önce değerlerinin düzelmesini bekliyorum 🙏 inşallah düzelir
Vitamin üstünde ki kısımda değer vs 5 yaziyorsun o kısmı beta sandım ondan sordum yanlış anlama canım ☺️
Önce kendin sonra bebiş inşallah, Rabbim sağlıkla nasip etsin🤲🏼

Bana masada kalırsın dedi bir ara o kadar düşüktü kan değerlerim gerçi kilomda düşüktü 35 civarına inmistim ama dikkat edince düzeliyor hepsi.

X