2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hastanede bir fotoğrafçı varmış, o çeker diye çok umursamadım ben de. Zaten pandemi var, annemi bile almıyorlar odaya. Fotoğrafçı işi daha sakat. Umarım güzel çeker hastanedeki de, pek umudum yok ama. Sonra gidip bir fotoğraf çektirmek istiyorum ama çok başarılı yenidoğan fotoğrafları çekiyorlar.
İsim işi zor gerçekten ya 😃 umarım bulursunuz bir an önce.
Cok mu heveslendik ben de hastanedeki fotografciyi cagiririz diye dusundum yok birkac kare icin 😁 yeni dogan cekimi cok hos bir ani aslinda bebek icin de onu ayarlamadim ama aklimda. Isim konusunu insallah hallederiz bir an once insallah 😁😁

Herşey yolunda çok şükür canım 🙏 meme sever bir kızim oldu 🥰 doğarken doktorun boğazını sıktı😁Normal doğum yapamadım ama lokal anestezi ile o anları yaşamış oldum. İlk ağlama sesini duyunca ben de ağladım ☺️ spinal ve epidural karışık kombo mu neydi öyle bir anesteziyi uygun gördüler. Sütüm çok az geldiği için kaşık ile mama verdik biraz önce. Yilmiyorum tabi ki her dakika emziriyorum sağolsun o da emiyor 🙏 şimdilik benden haberler bunlar. Yolunda giden ve güzel sonlu bir doğum geçirdim darısı hepinizin başına 🤲
Gözünüz aydın 🥰 çok sevindim rahat geçtiğine. Darısı hepimizin başına ☺️
Süt de gelir yavaş yavaş, kafana takma sakın hiçbir şeyi. Tadını çıkar bebeğinin 🥰

Herşey yolunda çok şükür canım 🙏 meme sever bir kızim oldu 🥰 doğarken doktorun boğazını sıktı😁Normal doğum yapamadım ama lokal anestezi ile o anları yaşamış oldum. İlk ağlama sesini duyunca ben de ağladım ☺️ spinal ve epidural karışık kombo mu neydi öyle bir anesteziyi uygun gördüler. Sütüm çok az geldiği için kaşık ile mama verdik biraz önce. Yilmiyorum tabi ki her dakika emziriyorum sağolsun o da emiyor 🙏 şimdilik benden haberler bunlar. Yolunda giden ve güzel sonlu bir doğum geçirdim darısı hepinizin başına 🤲
Nasıl sevindim 😊 Her şey hep güzel olsun inşallah. Allah analı babalı büyütsün canım. Gözün aydın 🤗

Gözün aydın sağlıkla büyüsün miniş :KK200: doktorun boğazını nasıl sıktı onu merak etmedim değil :KK70:

Cevap verdiğin için cok teşekkür ederim canım.suan benimde doktorum böyle birseyden bahsetti ama negatife dönmüştü benim makat kenarında ben vardı o büyüdü siğil gibi birsey oldu cuma randevum var sanırım benimde sezeryan olur hakkımızda hayırlısı😍😍masal bebeğini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah güzelliklerle gelsin prenses🥰🥰
Teşekkür ederim canım amin inşallah hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza 🤲🥰❤️😘

Benim de hpv gecmisim var cok sukur atlattim. Benim asim vardi her tipe karsi korumuyor ama hpv negatiftim. Yine de rahim agzinda ascus seviyesinde bozulmalar olmustu, tedavi ettik sonra da cok sukur temiz cikti (cin1-2-3 seviyeleri var, ben de cikmadi). Esim ise ahcc diye bir vitamin ile negatif oldu. Hala pozitifse ilerisi icin belki dusunmek istersen.
Teşekkür ederim canım bilgi için yazdım bir kenara doğumdan sonra bakalım 👍😘

Gözün aydın canım Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah 🤲🥰❤️🧿

Kızlar burda uzun bir sure sohbet ettik dertlerimizi paylastik güldük agladık yol arkadaşı olduk
İnanin hepinizi tek tek cok seviyorum
Eger istemeden kalbini kırdığım biri olduysa affola
Benden yana hakkim varsa sonuna kadar helal olsun
Sizler de hakkinızı helal edin sonucta bi operasyon geciricez
Yarın size yazmaya calisicam mutlaka ama yazamazsam kusuruma bakmayin olur mu
Hepinizi cok seviyorum 🥰
❤️❤️ canım yaa ne güzel mesaj yazmışsın. Hayırlısıyla git sağlıkla bebeğine al kucağına inşallah. 😘😘

❤️😍çok şükür 🥲 herşey yolunda inşallah yakında sütünde çoğalır biri bol su için demişti. Aklında olsun artık bundan sonra bebekleri beslemeyi konuşcaz 😁

Hadi bakalım, ne diyecek doktor. Umarım girerler kanala.

Sorma 😃

Merakla bekliyorum haberlerini 😍

Ben de biraz aşağı inmiş gibi hissediyorum ama dün anneme gösterdim göneğimi, inmemiş yukarısı bayağı boş kalıyor inince dedi 😒 rüyamda da hastanede bir ede bakıyordu, oo hiç inmemiş diyordu 😂

Kanala girmezse, ve doğum başlamazsa tabi, suni sancıyla falan deniyorlar mı yoksa direkt sezaryene mi yönlendiriyorlar? Annemin iki doğumu da suni sancıyla başlatılmış ama sebebini bilmiyoruz tabi tam. Kaçıncı haftaya kadar bekliyorlar acaba? 42’ye kadar bekleyen arkadaşlarım var ama onlar da sezaryene döndüğü için anlamsız da olabilir beklemek. Kafamda deli sorular 🤨
Bence 40 dan sonrasında beklememek en iyisi ya suni sancı ya sezeryan doğum başlamalı çünkü riskli durumlar oluyor bebeğin kaka yapıp yemesi gibi şeyler

Ben 30’lara girince hazırladım bir çanta, ne olur ne olmaz diye. Fazla pimpirikliyim sanırım 🤭 ama şu anda düşününce, her şey çok hızlı hallolur, çok da takmamak lazım diyorum 🙃
Ben 26. haftada hazırladım 😅 yeğenim çok erken doğmuştu 6,5 aylık doğmuştu şuan 9 yaşında çok iyi maşallah ama o psikolojiden sanırım erkenden herşeyi hazırladım iyiki öyle yapmışım son aylarda hiç enerjim olmadı özellikle bu 9. ay yerimden zor kalkıyorum 😊

X