2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen canim haftasonuna dogru bence de dogumlar basliycak
Cok sukur cok erken dönemleri sagliklica bitirdik
Karnim kasiliyor belim agriyor regl agrisi cekiyorum bildiğin ay korku basladı iyimi lutfen doguranlar haber verebilirmi siramizi bilelim

Karnim kasiliyor belim agriyor regl agrisi cekiyorum bildiğin ay korku basladı iyimi lutfen doguranlar haber verebilirmi siramizi bilelim
Dur daha yerini bil senden önce ben varim
Son 2 haftadir ne regl sancilari ne vajinaya baskilar ne sirt bel agrilari ne su azliklariyla savastim da bugunere geldim brn
Bisicikler olmaz

Benim de gece bel ağrım vardı. Sonra iki kez uykudan kasılma, sancı gibi bir ağrı ile uyandım. Allah'tan uzun sürmemiş ki tekrar uyumuşum. Uyanınca hayal meyal hatırladım. Sabahtan beri de taş gibiydi karnım, daha yeni rahat edebildim. Çok garip duygular içindeyim. Bir günüm diğerine uymuyor. Daha dün 37 den sonra doğurayım, beklemeyim diyordum. Bugün 36+0 oldu bebeğim, 15 Eylül de gününde doğurayım, karnımda ne kadar dursa kâr diyorum. Tutarsız oldum iyice.
Bir de artık wc nin sifonuna acır oldum. 5 dk da bir tuvaletteyim, 1 bardak su içip tuvalette alıyorum soluğu.

Dur daha yerini bil senden önce ben varim
Son 2 haftadir ne regl sancilari ne vajinaya baskilar ne sirt bel agrilari ne su azliklariyla savastim da bugunere geldim brn
Bisicikler olmaz
Oh oh desene ben daha yolun basindayim ☻ sabirsizlikla oturduk siramizi bekliyoruz benim minik sıpa umarım araya kaynak yapmaz

Tuvaletin bekçisi olarak ayni seyi dusunuyorum ☹ bazen diyorumki dogsada rahatlasam sonra diyorumkindaha erken dursun cok deli dusuncelerdeyim

Sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım inşallah ben yatarken dönerken çok zorlanmaya başladım karnımı zor taşıyorum tutup öyle dönüyorum

Hepimiz oyleyiz yavrucum surekli wc surekli bi dengesizlik surekli aglamakli hal kasılmalar sancilar

Ayyy ne güzel sürpriz. Hayırlı olsun : )

Kızlar doktora gittim, bizim kızın suyu azalmış. Doktor muhtemellen ağustosun sonu gibi alacağım dedi. Olabildiğince dursun istiyoruz. Bakalım hayırlısı.
Kuzum su kinusunda master yaptim ben
Bugun dokttorum suyu baya duzelmis dedi
Inan bana tek care havuc nar suyu karisimi tecrube ettim kendisini

Sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım inşallah ben yatarken dönerken çok zorlanmaya başladım karnımı zor taşıyorum tutup öyle dönüyorum
Kasik agrisindan ayaga bile kalkamıyorum uyurken dönmek için uyanmak falan zor oluyor. Zor gunler bitiyor daha zor gunlere girecegiz

Ben de öyle, yatakta dönmek o kadar zor geliyor ki. Kalkarken de zorlanıyorum. Hele bazen vajinaya baskı yapıyor ya bıçak saplar gibi. Çok canım yanıyor. Sağlıkla sıhhatle alalım da kucağımıza

Kızlar ben DOĞURDUUMMM
şaka şaka
Hastaneden geliyorum sabah daha iyiydim sukur ama riske atmak istemedim gittim yine de her sey yolunda sukur
Bebek kanala girmis buyuk ihtimalle onun agrisidir dedi doktor geldim
Canım benimde kanalda cok ağrı kramp yapıyor. Yuruyusum bile engelleniyor ama dogum tarihumiz henuz belli degil hala . Nasıl devam edicem böyle bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…