2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar doktora gittim, bizim kızın suyu azalmış. Doktor muhtemellen ağustosun sonu gibi alacağım dedi. Olabildiğince dursun istiyoruz. Bakalım hayırlısı.
Bebegin kendisi için ve sizin için en doğru zamanda hayırlısı ile gelsin inşallah. Sezeryan mı olacaktın? Doktor alacağım deyince öyle anladım. Su azlığı gibi durumlarda suni sancı ile doğumu başlatabiliyorlar mı acaba?

Yarın 38 oluyorum, resmen bir top gibiyim şu an. Beyaz'ın Hüsmen Agası gibi hissediyorum yürürken.
Ay cok guldum bende kendimi pengune benzetiyorum paytak paytak yuruyorum yatinca kalkamiyorum nereye bulsam devrilip yatiyorum falan

Canım benim ilk doğumum da sezeryan olunca bu da sezeryan olacak

Hayırlı olsun çok sevindim sağsalim gelişine

Maşallah kızınıza
Teşekkür ederim gerçekten rahatladım, inşallah biz de bir sorun yaşamayız, Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar versin

Plastik kauçuk gibi terlikler denenebilir aslında. Madame coco dan almıştım ben iki çeşit. Oldukça rahatlar.

Ben 68 ile hamile kaldım 87 kiloyum şuan

Anladım teşekkürler Beni normal doğumda mantar olursa tehlikeli olup olmayacağı korkutuyor ya 2 hafta sonra sorayım bari doktora
Benim önceki doktorum birşey olmaz ama normal doğumda doğum anında yırtılma çok olur enfeksiyondan dolayı demişti. Yeni başladığım doktora daha sormadım

Ben o yatakları çok seviyorum ancak yerden çok toz alır mı diye endişe ediyorum hep. Yere sıfır olması pek içime sinmiyor ama kullanan arkadaşlarım var bebek için gerçekten çok güzel.

Çok çok geçmiş olsun

Ben 52 ile hamile kalmıştım, 47 ye düştüm, şu an 63 kiloyum. Acaba 11 kilo mu almış oluyorum yoksa verdiğim 5 kiloyu da ekleyip 16 kilo mu almış oluyorum. Niyeyse bu aralar buna da taktım hiç derdim yokmuş gibi

Yaa hayırlı olsun hoşgeldi minik çok sevindim

Ne güzel kavuşmuşsunuz sağlıkla büyüsün minik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…