2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın herkese. Ben bayağı kötü ishal oldum. Ateşim falan da yükseldi. Pazar gece acildeydik, dün de enfeksiyon doktoruna gittik. Enfeksiyon var ama antibiyotik falan vermedi doktor. 3-4 güne geçer dedi. Ama dün çok kötü geçti. 30-40 kere tuvalete gitmişimdir, midem de kötü pek bir şey de yiyemedim zaten. Ayaklarımdaki ödem bile ilk defa bu kadar azaldı 😕 Bol bol su içmeye çalışıyorum. Ama salgın varmış, etraftan da çok duyuyorum. Sudan falan da olabilir diyorlar. Dikkat edin kendinize 🙏
Patatesi haşla tuzlayıp ye daha iyi gelicektir ^^ umarim en kisa zamanda iyilesirsin

Günaydın kızlarrrr🌸 bende dün sabah itibari ile bebeğimi kucağıma almış bulunuyorum 🥰 bizim ki dışarıya olan merakından 1 ay erken gelerek 36. Haftasında dünyaya geldi 😂 çok şükür sağlık durumu iyi küveze hiç girmedi fındığım 😊 Allah sizlerinde yardımcısı olsun sağ sağlim herkes kavuşsun inşallah bebeğine 🙏♥️
Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla mutlulukla büyüsün inşallah, bravo miniğe 🥰🧿

Günaydın kızlarrrr🌸 bende dün sabah itibari ile bebeğimi kucağıma almış bulunuyorum 🥰 bizim ki dışarıya olan merakından 1 ay erken gelerek 36. Haftasında dünyaya geldi 😂 çok şükür sağlık durumu iyi küveze hiç girmedi fındığım 😊 Allah sizlerinde yardımcısı olsun sağ sağlim herkes kavuşsun inşallah bebeğine 🙏♥️
Gozunaydin canm saglikla anali babali buyutsun Rabbim melegini darisi basima insallah 😍🌺

Günaydın herkese. Ben bayağı kötü ishal oldum. Ateşim falan da yükseldi. Pazar gece acildeydik, dün de enfeksiyon doktoruna gittik. Enfeksiyon var ama antibiyotik falan vermedi doktor. 3-4 güne geçer dedi. Ama dün çok kötü geçti. 30-40 kere tuvalete gitmişimdir, midem de kötü pek bir şey de yiyemedim zaten. Ayaklarımdaki ödem bile ilk defa bu kadar azaldı 😕 Bol bol su içmeye çalışıyorum. Ama salgın varmış, etraftan da çok duyuyorum. Sudan falan da olabilir diyorlar. Dikkat edin kendinize 🙏
Geçmiş olsun Benim de dün çok kötüydü, 5-6 kez oldu ama ruhumu teslim ettim resmen. Midem de kötü, bugün devam ederse ben de doktora gitmeyi düşünüyorum ama bir yandan da antibiyotik kullanmak istemiyorum geçer diye düşünüyorum 😔 dediğiniz gibi salgın varmış, ben klima ve deli deli yatış seklimden dolayı üşüttüm herhalde diyordum 🤷‍♀️

Gözünüz aydın, güle güle büyütün 😊

Ben de rahatım, kilo bu alınır da verilir de 😊 Sağlığımız yerinde olsun da. Benim ilk hamilelik. Ikinciyi Allan nasip ederse çok beklemek istemiyorum. Doğumdan sonra kolay veririz inşallah.
Veriyorsun kuzum , rabbim gönlüne göre versin ama ikinci için biraz bekle derim çünkü karnın büyüdükçe çocukla ilgilenmen zor oluyor ben annemler olmaSa bitmiştim büyük ihtimal çünkü kızım şuan 10 aylık peşinde zor koşturuyorum nefesim kesiliyor hemen Ağrı giriyor

Allah analı babalı büyütsün kuzum ❤️ Bu Eylül bebeleri pek aceleci çıktı 😂

Saglikli sihhatli buyusun insaallah

Kızlar ben DOĞURDUUMMM
şaka şaka 😜
Hastaneden geliyorum sabah daha iyiydim sukur ama riske atmak istemedim gittim yine de her sey yolunda sukur
Bebek kanala girmis buyuk ihtimalle onun agrisidir dedi doktor geldim😘
😂 Allah iyiligini versin yaa bu sabah forumu zaten kesin birileri dogurdu diye actim çünkü ağrılar falan artti Eylül annelerinde, bekliyodum da A Aylinli arkadas verdi müjdeyi

Kızlar ben DOĞURDUUMMM
şaka şaka 😜
Hastaneden geliyorum sabah daha iyiydim sukur ama riske atmak istemedim gittim yine de her sey yolunda sukur
Bebek kanala girmis buyuk ihtimalle onun agrisidir dedi doktor geldim😘
Hepimiz sırayla başlayacağız gibime geliyor ☻ benimde agrilarim basladi regl agrisi gibi

Hayirli olsun canim çok sukur saglikla gelmis bebisin 🥰🥰 . Darisi hepimize olsun

Veriyorsun kuzum , rabbim gönlüne göre versin ama ikinci için biraz bekle derim çünkü karnın büyüdükçe çocukla ilgilenmen zor oluyor ben annemler olmaSa bitmiştim büyük ihtimal çünkü kızım şuan 10 aylık peşinde zor koşturuyorum nefesim kesiliyor hemen Ağrı giriyor
Haklısın, zor oluyordur tabi. Ben şu an evde kendimi idare etmekte bile zorlanıyorum. Senin bebeğin 10 aylıkmış bir de. Benim yardım edenim de olmayacak. Yaşım ilerlemeden ikinci de olsun mantigindayim da, daha birinciyi bile kucağımıza almadık 😂 Beni neyin beklediğini bilmiyorum tabi 😂😂 Allah yardımcın olsun senin de 🙏

Kız acele etme ne kadar karnimizda dursa kar 😉 ben erken dogum olmazsa bekleyebildigim kadar beklemeyi düşünüyorum sezeryan düşündüğüm halde. Dr 38+larda aliyoruz dedi belki 39+lara uzatirim diyorum ama son zamanlarim nasıl geçer bilemiyorum tabi büyük de konusmak istemem
Son anlar daha da zor geçer bence. Aman sağlıklı dogsunlarda en önemlisi o 😘😘🙏🤲🤲

X