2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben bekarlığımdan bu yana gördüğüm en yüksek kilo kızım da da 60 ile hamile kalıp 82 ile gitmiştim doğuma doğumdan sonra 68 e düştüm ve bingo tekrar hamile kaldım
Biraz kısa aralıkla olmuş ama nasip demekki böylesi hayırlıymıs bak daha önce de vermişsin yine gider tek derdimiz kilo olsun

Gözün aydın sağlıkla büyüt inşallah ya çok sevindim güzel günleriniz olsun

Aaa gözünüz aydın hayırlı olsun canım güle güle büyütün insallah

Sağlıkla büyütün inşallah

Çok sevindim, sağlıkla büyütün inş

Yaaa gozun aydin canim surpriz yapmis bebis. Her seyin yolunda olmasina sevindim

Biz de 70*140 aldık ama montessori fikrini çok sevdik biz. Bebişin sürünerek yataktan çıkabileceği kadar alçak bir yatak bulduk. Böylece bize bağımlı olmayacak. Montessori fikrini de bir araştırın isterseniz.

İnşallah devamı gelmesin sen yine sürün ne kdar önlem alabilirsek artık. Kiminle doğuma kadar çatlak olmuyor doğumdan sonra çıkıyor ortaya onu da anlamış değilim
Geçen hafta kuzenimden duydum ben de bunu. Doğumdan sonra bacaklarında oluşmuş. Ben bacaklarıma hiçbir şey sürmedim şimdiye kadar. Umarım sorun olmaz

Kızlar ben aylar sonra ilk defa kabız oldum ve çok canım yandı ya. Yaşayan var mı bir çare bulan
Başımın belası kabızlık. Zaten internette var bir sürü şey, yürüyüş, posalı yiyecekler vs. Ama beni en çok kurtaran ertelememek oldu. Çalışırken bazen geldiğin farketmiyorsun veya dışarıdayken gidece tuvalet bulamıyorsun falan. Büyük kabızlık faciamdan sonra acaba dediğim her an gittim tuvalete denedim. Bir de alttaki yazı işimi kolaylaştırdı. Son olarak doktorum bir probiyotik verdi, Forbiome Pregnam. Bir gün gidemezsem tuvalete onu içiyorum. Şimdiye kadar iyi gitti.

Kuzu ben kızımda da 60 ile kalıp 82 ile doğuma gitmiştim 68 e düştüm daha da kilo veremeden tekrar hamile kaldım pek dert etmiyorum kilo alışımı nasılsa doğumdan 1 hafta sonra hemen iniyor şişlik
Ben de rahatım, kilo bu alınır da verilir de Sağlığımız yerinde olsun da. Benim ilk hamilelik. Ikinciyi Allan nasip ederse çok beklemek istemiyorum. Doğumdan sonra kolay veririz inşallah.

Günaydınnnn. Tebrik ederim, Allah analı babalı büyütsün

Aynen idrar yolu olabilir çünkü çok yanma da oluyor sancilar da en çok orda oluyor

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah kaç kilo doğdu bebeğiniz

Hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla büyütün inşallah tebrikler

Günaydın herkese. Ben bayağı kötü ishal oldum. Ateşim falan da yükseldi. Pazar gece acildeydik, dün de enfeksiyon doktoruna gittik. Enfeksiyon var ama antibiyotik falan vermedi doktor. 3-4 güne geçer dedi. Ama dün çok kötü geçti. 30-40 kere tuvalete gitmişimdir, midem de kötü pek bir şey de yiyemedim zaten. Ayaklarımdaki ödem bile ilk defa bu kadar azaldı Bol bol su içmeye çalışıyorum. Ama salgın varmış, etraftan da çok duyuyorum. Sudan falan da olabilir diyorlar. Dikkat edin kendinize

Geçmiş olsun ikinizde Ne güzel kurtuldunuz.
Peki doğumunuz nasıl başladı ve bitti?

Hayırlı olsun. Sağlıklı olmanıza çok sevindim. Umarım sağlıkla da büyütürsünüz bebeğinizi
Çok geçmiş olsun canım çok fazla çıkmışsın tuvalete keşke hastaneye gitsen de serum falan takviyesi ile kaybettiğin minerali suyu yerine koysalar canım ihmal etme. Normal dışı ishalin. Umarım bir an önce toparlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…