2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar doktora gittim, bizim kızın suyu azalmış. Doktor muhtemellen ağustosun sonu gibi alacağım dedi. Olabildiğince dursun istiyoruz. Bakalım hayırlısı.
Bebegin kendisi için ve sizin için en doğru zamanda hayırlısı ile gelsin inşallah. Sezeryan mı olacaktın? Doktor alacağım deyince öyle anladım. Su azlığı gibi durumlarda suni sancı ile doğumu başlatabiliyorlar mı acaba?

Yarın 38 oluyorum, resmen bir top gibiyim şu an. Beyaz'ın Hüsmen Agası gibi hissediyorum yürürken. :KK70: :KK70:
Ay cok guldum 😂😂 bende kendimi pengune benzetiyorum paytak paytak yuruyorum yatinca kalkamiyorum nereye bulsam devrilip yatiyorum falan

Bebegin kendisi için ve sizin için en doğru zamanda hayırlısı ile gelsin inşallah. Sezeryan mı olacaktın? Doktor alacağım deyince öyle anladım. Su azlığı gibi durumlarda suni sancı ile doğumu başlatabiliyorlar mı acaba?
Canım benim ilk doğumum da sezeryan olunca bu da sezeryan olacak 😊

Günaydın kızlarrrr🌸 bende dün sabah itibari ile bebeğimi kucağıma almış bulunuyorum 🥰 bizim ki dışarıya olan merakından 1 ay erken gelerek 36. Haftasında dünyaya geldi 😂 çok şükür sağlık durumu iyi küveze hiç girmedi fındığım 😊 Allah sizlerinde yardımcısı olsun sağ sağlim herkes kavuşsun inşallah bebeğine 🙏♥️
Hayırlı olsun çok sevindim sağsalim gelişine

İlk kızımda asırı yüksekti kızım çok sağlıklı hatta üz tanılı(üstün zeka) 11 yasında, ikincisi 2 yasında gayet saglıklı ve akıllı bir çocuk. Biz tedavimizi olup tevekkül edelim, pozitif enerji gönderelim hersey yoluna girer troid doğduktan sonra da çıkabiliyor yani bunu hamileliğe baglamayalım hiç. Her yasta cıkabılen ve tedavisi mümkün bir durum. Üzülüp kafanıza takmayın lütfen ❤️
Maşallah kızınıza ♥️
Teşekkür ederim gerçekten rahatladım, inşallah biz de bir sorun yaşamayız, Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli evlatlar versin ♥️

Sağolun arkadaşlar. Hani duşa falan giriliyor ya acaba terlik oluyor mudur orada ayrıyeten. Yorumlardaki gibi kaydığını düşünmüyorum denedim de. İade etsem mi bilemiyorum. Bunun yerine ıslansa da sorun olmayacak ne bulabilirim bilmiyorum
Plastik kauçuk gibi terlikler denenebilir aslında. Madame coco dan almıştım ben iki çeşit. Oldukça rahatlar.

Sonunda kiloma yakın biri denk geldi forumda. Herkes nerdeyse 50 ile hamile kalmış ve kilo almamış diyordum 😂
Ben de 63 ile hamile kaldım. Geçen hafta 78 dim. 63 zaten tartıda gördüğüm en yüksek kiloydu 😁 Neyse ki 78 gibi de durmuyorum. Tek tesellim o 😂
Ben 68 ile hamile kaldım 87 kiloyum şuan🙈

Anladım teşekkürler 😊 Beni normal doğumda mantar olursa tehlikeli olup olmayacağı korkutuyor ya 2 hafta sonra sorayım bari doktora 😅
Benim önceki doktorum birşey olmaz ama normal doğumda doğum anında yırtılma çok olur enfeksiyondan dolayı demişti. Yeni başladığım doktora daha sormadım

Biz de 70*140 aldık ama montessori fikrini çok sevdik biz. Bebişin sürünerek yataktan çıkabileceği kadar alçak bir yatak bulduk. Böylece bize bağımlı olmayacak. Montessori fikrini de bir araştırın isterseniz.
Ben o yatakları çok seviyorum ancak yerden çok toz alır mı diye endişe ediyorum hep. Yere sıfır olması pek içime sinmiyor ama kullanan arkadaşlarım var bebek için gerçekten çok güzel.

Günaydın herkese. Ben bayağı kötü ishal oldum. Ateşim falan da yükseldi. Pazar gece acildeydik, dün de enfeksiyon doktoruna gittik. Enfeksiyon var ama antibiyotik falan vermedi doktor. 3-4 güne geçer dedi. Ama dün çok kötü geçti. 30-40 kere tuvalete gitmişimdir, midem de kötü pek bir şey de yiyemedim zaten. Ayaklarımdaki ödem bile ilk defa bu kadar azaldı 😕 Bol bol su içmeye çalışıyorum. Ama salgın varmış, etraftan da çok duyuyorum. Sudan falan da olabilir diyorlar. Dikkat edin kendinize 🙏
Çok çok geçmiş olsun

Ben 52 ile hamile kalmıştım, 47 ye düştüm, şu an 63 kiloyum. Acaba 11 kilo mu almış oluyorum yoksa verdiğim 5 kiloyu da ekleyip 16 kilo mu almış oluyorum. Niyeyse bu aralar buna da taktım hiç derdim yokmuş gibi 😊

Günaydın kızlarrrr🌸 bende dün sabah itibari ile bebeğimi kucağıma almış bulunuyorum 🥰 bizim ki dışarıya olan merakından 1 ay erken gelerek 36. Haftasında dünyaya geldi 😂 çok şükür sağlık durumu iyi küveze hiç girmedi fındığım 😊 Allah sizlerinde yardımcısı olsun sağ sağlim herkes kavuşsun inşallah bebeğine 🙏♥️
Yaa hayırlı olsun hoşgeldi minik 😍 çok sevindim 😊

Ne güzel kavuşmuşsunuz sağlıkla büyüsün minik🥰

X