2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bu süreçte kum döken var mı acaba? Sabah çatlağa üzülürken akşam kum döktüğümü öğrendim 🤦 idrarda yanma ve renk değişikliği şikayeti üzerine idrar tahlili yaptırdım öyle öğrendim ☹️

Ay sağlıkla gelsin yeter ki 🥰🥰

Bende bunlara başlamak istiyorum inşallah dediğin gibi düşünüyorum bnce de gecikmeyi engelleriz gibi 🙄 zaten etrafımda ki herkes 40 ı doldurur deyip duruyor 😑

Bende de hafif var .. benim sadece gözlerim sulanıyor ve burnum akıyor .. bol bol limon yiyorum çorbalarıma limon sıkıyorum. Birde papatya çayı demleyip gözlerimi burnumun etrafını şakaklarımı filan siliyorum sıcak sıcak beni çok rahatlatıyor.. ilerler diye çok endişe ediyorum😑
Benimde öyle başladı şimdiden limonu iyi yapmışsın ilerlemez inş
Sirkede iyi oluyo faydasını gördüm ben salatalara falan ekle yada suyla iç

Bu süreçte kum döken var mı acaba? Sabah çatlağa üzülürken akşam kum döktüğümü öğrendim 🤦 idrarda yanma ve renk değişikliği şikayeti üzerine idrar tahlili yaptırdım öyle öğrendim ☹️
Ben ilk aylarda dökmüştüm
Çok çok su içtim elhamdülillah çabuk atlatmıştım
Sende çabucak kurtulursun inş
İlerlemezse zararsız demişti dr

Eklentiler

• Screenshot_2021-08-17-00-21-40-062_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-08-17-00-21-40-062_com.android.chrome.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Bende oldum uç dört gun surdu birgun öksuruk çoktu gece bile uyutmadı ama farsnjittrn dolayı sızı vardı sirke içtim boğazıma değdirerek birde uç kere limonu sıktım sarmısakla yuttum yatmadan önce beş altı diş öyle geçti birde klimayı iki gun kapattım pencere açtım terleye terleye uyudum ama bogazım geçti ben doktora gitmedim bir yerede gitmedim
Geçmiş olsun canım
Sirkeyi bende içtim bir kaç kez
Sarımsak yapmadım ama yarın onu da yapayım
Daha da ilerleyecek diye korkuyorum

Bir dahaki gidişimde sorucam onuda bakalım. Zaten ben progestan magnezyum falan içmesem doğururum gibi 😆 27 sine kadar devam ilaçlara sonra birakturcam dedi bana bakalım
Ben de öyle zateb doktor da dedi kullanmasaydin simdiye dogururdun diye. Benim randevu da 24ünde büyük ihtimal doz azaltacak

Ben de öyle zateb doktor da dedi kullanmasaydin simdiye dogururdun diye. Benim randevu da 24ünde büyük ihtimal doz azaltacak
Keser belki tamamen benin bu hafta günde öteki hafta günde 1 e düşür sonrada gelince keseriz dedi. Yoruldum çok ya alsın artık eylül Ba si gibi 😊bu ara ağırlık verdi iyice. Hafta sonu onumuzdeki hafta ici ev temizligi var. Suan heryer kirli gibi o islerde bitsin alsin artık valla ya. Bu gidişle kapanmalara denk gelicez valla ailemiz bile gelemiycek doğuma 😊alsın artık ☺

Çok teşekkürler ilginiz ve bilgilendirici yorumunuz için
Sanırım medipolden vazgeçtim:)
Ben aslında anadolu yakasında normal doğumu destekleyen bir doktor arayışındayım özellikle kartal pendik maltepe Ataşehir ümraniye de olur🙂
İlk doğumum gidip son anda türlü bahanelerle sezeryana alınmak istemiyorum
Tabiki zorunlu durumlarda sezeryanda olurum ama şartlar el verirse güvendiğim bi doktor olsun istiyorum
Doğumum ekimde diye Ekim annelerini takip ediyorum yazılanları okuyorum Ağustos ve Eylüle de bakıyorum ama bu tarz konular konuşuldu mu bilmiyorum
Kaçırmış olabilirim
Umarım bu yorumu görenler doktor seçimlerini buradan yazarlar
Teşekkürler tekrardan
Merhaba Kartal Umut Hastanesi Fatih Bey. Bir araştırın isterseniz. Normal doğumu destekliyor.

Keser belki tamamen benin bu hafta günde öteki hafta günde 1 e düşür sonrada gelince keseriz dedi. Yoruldum çok ya alsın artık eylül Ba si gibi 😊bu ara ağırlık verdi iyice. Hafta sonu onumuzdeki hafta ici ev temizligi var. Suan heryer kirli gibi o islerde bitsin alsin artık valla ya. Bu gidişle kapanmalara denk gelicez valla ailemiz bile gelemiycek doğuma 😊alsın artık ☺
Kız acele etme ne kadar karnimizda dursa kar 😉 ben erken dogum olmazsa bekleyebildigim kadar beklemeyi düşünüyorum sezeryan düşündüğüm halde. Dr 38+larda aliyoruz dedi belki 39+lara uzatirim diyorum ama son zamanlarim nasıl geçer bilemiyorum tabi büyük de konusmak istemem

Valla benim sülalem kilolu bir ben böyleyim😂 hamilelikte alırsın dediler bunda da almadım çok şükür 😅 olsun alsak da veririz ya canımız sağ olsun valla ben hiç dikkat etmedim yedim gitti sende verirsin bebiş bir doğsun da 🌸
Ben bekarlığımdan bu yana gördüğüm en yüksek kilo kızım da da 60 ile hamile kalıp 82 ile gitmiştim doğuma doğumdan sonra 68 e düştüm ve bingo tekrar hamile kaldım 🤦‍♀️😂

Sonunda kiloma yakın biri denk geldi forumda. Herkes nerdeyse 50 ile hamile kalmış ve kilo almamış diyordum 😂
Ben de 63 ile hamile kaldım. Geçen hafta 78 dim. 63 zaten tartıda gördüğüm en yüksek kiloydu 😁 Neyse ki 78 gibi de durmuyorum. Tek tesellim o 😂
Kuzu ben kızımda da 60 ile kalıp 82 ile doğuma gitmiştim 😂 68 e düştüm daha da kilo veremeden tekrar hamile kaldım 😂😂 pek dert etmiyorum kilo alışımı nasılsa doğumdan 1 hafta sonra hemen iniyor şişlik 😂

Günaydın kızlarrrr🌸 bende dün sabah itibari ile bebeğimi kucağıma almış bulunuyorum 🥰 bizim ki dışarıya olan merakından 1 ay erken gelerek 36. Haftasında dünyaya geldi 😂 çok şükür sağlık durumu iyi küveze hiç girmedi fındığım 😊 Allah sizlerinde yardımcısı olsun sağ sağlim herkes kavuşsun inşallah bebeğine 🙏♥️

Günaydın kızlarrrr🌸 bende dün sabah itibari ile bebeğimi kucağıma almış bulunuyorum 🥰 bizim ki dışarıya olan merakından 1 ay erken gelerek 36. Haftasında dünyaya geldi 😂 çok şükür sağlık durumu iyi küveze hiç girmedi fındığım 😊 Allah sizlerinde yardımcısı olsun sağ sağlim herkes kavuşsun inşallah bebeğine 🙏♥️
Gözün aydın canım 😊🥰 Sağlıkla büyüt bebeğini 😊

bebekler evde sancı çekerken mi stres oluyor yoksa hastaneye gidince mi? en iyisi pek kurcalamamak susuyorum :KK70:
Doktorum şöyle anlattı, rahim kasıldığında bebeğe kan akışı tamamen duruyormuş. O yüzden bebeğe oksijen gitmiyormuş o zamanlarda. Bazı bebekler bunu tolere edebiliyor, sorun olmuyor ama bazıları edemiyor ve acil almak gerekiyor dedi. O yüzden sancılar sıklaşınca kontrol etmek istiyoruz dedi.

X