2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Islanirsa belki rahatsiz eder diye dusundum, bir fe yorumlarda kayiyor yazmislar belki daha saglam kaydırmaz bir ürün alınabilir

Ay ne kadar tatlı bir rengi var bayıldım olur bence neden olmasın ki herkesin zevki başka bence çok güzel
Sağolun arkadaşlar. Hani duşa falan giriliyor ya acaba terlik oluyor mudur orada ayrıyeten. Yorumlardaki gibi kaydığını düşünmüyorum denedim de. İade etsem mi bilemiyorum. Bunun yerine ıslansa da sorun olmayacak ne bulabilirim bilmiyorum

Kızlar dünden beri agrilairm kasılmaların arttı. dinleniyorum evde bol bol ama korkiyorum da daha kontrole de var. 27 sine kadar sabretmem lazım bakalım. Bacaklarını bir dayıyor zaten kemiklerini dirseklerinide hissediyorum soj kontrole gore 2600 kg. Olmustur kilosu iyice büyüme modunda zaten erken çıkmaz inşallah. Yoksa progestan lar engellemeyemecek çıkmasını

Hem ondan hem de enfeksiyondan sanırım sen benden tam 1 hafta öndesin bu arada

Ben madam coco'dan bu terliği aldım 35 lira. Evde denedim giydim rahat hoşuma gitti kayma problemi olmadı banyoda falan giydim temizlik yaparken, vileda yaparken vs. Alt kısmı da tırtıklı gibi

Eklentiler

• 20210816_225402.jpg
    135,4 KB · Görüntüleme: 29
  • 20210816_225418.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 31
Bende lierac kullanıyorum. 16. Haftadan beri. Daha bugün farkettim çatlakları ne zaman başladı hiç bilmiyorum ki yanlarda falan olmayınca çatlamadım diye seviniyordum. Meğer altlar çatlamış bile
Yukarı doğru çıkmazlar inşallah bende altlara ayna tutup bakıyorum ama göbek iyice gergin çatladım çatlıcam diyor sanki hergün sürmeye devam edelim yinede

Hem ondan hem de enfeksiyondan sanırım sen benden tam 1 hafta öndesin bu arada
Enfeksiyon başlı başına sebep zaten onu hiç katmıyorum artık aa cidden kız 1 hafta var aramızda ben yarın 34+lara başlıyorum ve kontrolüm var nasıl heyecanliyim bebisimi 1 aydır görmedim kaç kilo aldı çatladım meraktan

Hastanede de otellerde verilen gibi terliklerden veriliyordur. Hani bence terlik çok tatlı ben kendimce öyle yorum yaptım. Eğer ayağın rahatsa neden olmasın

Magnezyum kullaniyo musun? Benim günde 5-6 kez kasılmam oluyodu iki gündür daha da azaldı sanki progestana başladığımdan beri

Kızlar kuzenim duru da müdür bunun dışında başka bir şey kullanma dedi. Çok az kullanıyormuşsun. Tamamen doğalmış isterseniz deneyin
Ben bunu kullandim kizimin kiyafetlerine, eşim dogal diye almis. Içinde ölçûsû var bir ölçek koyuyorsun hem kokusu hem de yumusakligi çok iyi,yumusatici kullanmadim. Dalin de almistim onu henuz kullanmadim.

Ay ben 68 le hamile kaldım geçen hafta 80 olmuştum şimdi allah vere kaçım
Sonunda kiloma yakın biri denk geldi forumda. Herkes nerdeyse 50 ile hamile kalmış ve kilo almamış diyordum
Ben de 63 ile hamile kaldım. Geçen hafta 78 dim. 63 zaten tartıda gördüğüm en yüksek kiloydu Neyse ki 78 gibi de durmuyorum. Tek tesellim o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…