2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Teşekkür ederim. Enfeksiyondan şüphe ettiğim dönemde ilişkiden uzak durduk zaten tekrar etmesin da kötü olmasın diye zaten insan bebeği içinde korkuyor uzak kalıyor. Umarım lohusalık döneminde geçer ama benim akintim hep fazlaydı daha önce de smear testi verdim sonuç temizdi ams doktor söylemişti fazla olduğunu. Hamilelikte onun bir tık üstü arttı bakalım doğumdan sonra düzelir umarım olmazsa daha rahat bir tedavi uygularız hamilelikte pek ilaç falan kullanmak istemiyorum.
Geçer inş çunku bende geçiyor genelde

Bugün elimden bu kadarı geldi. Çizimini ve taban boyasını hallettim. Kim bilir ne zamana boyarım 😂
Eki Görüntüle 2902161

harika ya ne cevherler çıkıyor gruptan merak ediyorum bitmiş halini :KK45:
Arada yokluyo kuzum ya artmayinca gitmek istemedim aksam aksam simdi oglani birak
Babam felcli benim annem benle gelir babami kime birakcaz ortada bisi yokken herkesi ayaklandrmayim dedim
yaa anladım geçmiş olsun, umarım artmaz bu haftayı da doldururuz rahat rahat

Bende lierac kullanıyorum. 16. Haftadan beri. Daha bugün farkettim çatlakları ne zaman başladı hiç bilmiyorum ki yanlarda falan olmayınca çatlamadım diye seviniyordum. Meğer altlar çatlamış bile 😳
Sizler yazdıktan sonra büyük aynayla gün ışığında bakasım geldi. Benim de göbek deliğimin altında çatlaklar olmuş yol yol. Gözyaşım pıt :KK43:

Kızlar çok fena grip oldum yaaa 😔
Dün dr gittim test yaptılar negatif çok şükür ama çok kötüyüm
Sadece parola kullanabilirsin dedi
Öksürük var ve doğum sezeryan olacak
Bi öneriniz var mı?
Bende oldum uç dört gun surdu birgun öksuruk çoktu gece bile uyutmadı ama farsnjittrn dolayı sızı vardı sirke içtim boğazıma değdirerek birde uç kere limonu sıktım sarmısakla yuttum yatmadan önce beş altı diş öyle geçti birde klimayı iki gun kapattım pencere açtım terleye terleye uyudum ama bogazım geçti ben doktora gitmedim bir yerede gitmedim

Ay ne güzel az almışsın ben duba gibi 😂 ama tek sevdiğim yön kilo aldığımı belli etmiyorum sadece göbeğim futbol topu gibi çıkıyor 😂😂
Valla benim sülalem kilolu bir ben böyleyim😂 hamilelikte alırsın dediler bunda da almadım çok şükür 😅 olsun alsak da veririz ya canımız sağ olsun valla ben hiç dikkat etmedim yedim gitti sende verirsin bebiş bir doğsun da 🌸

Kızlar sabahtan beri bir bel agrisidir mahvetti beni
Sıklığı arttı ama sancı artmiyor
Galiba dogurcam ben😁
Bende de var bel ağrısı ama fıtığmda olduğu icin o tetikliyor olabilir kilo da son zamanlarda iyice🙄 off nezaman dogurucaz acaba bekleyişyle sancılara odaklanmakta fena yaa😐😊

X