2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de bu soruyu merak ediyorum ya bende sıfır istek zaten enfeksiyonum da var ama eşimi düşündüğümden 30. Haftaya kadar izin veriyordum artık o da dokunmaya korkuyor 33. Hafta oldum . Sizlerde durum nasıl kızlar
Biz de epeydir bıraktık rahim ağzı kısalmaya başlayınca, hatta ondan önce de gelen giden cok oldu biraz boşlamıstık. Doğuma kadar devam ederiz saniyodum ama şartlar

Ben de bu soruyu merak ediyorum ya bende sıfır istek zaten enfeksiyonum da var ama eşimi düşündüğümden 30. Haftaya kadar izin veriyordum artık o da dokunmaya korkuyor 33. Hafta oldum . Sizlerde durum nasıl kızlar
Köşe kapmaca oynuyoruz bende enfeksiyon yüzünden istek yok bide hassas heryer. Eşime üzülsemde dr izin vermedi dedim yeni muayene zamanını bekliyor oda

Biz de epeydir bıraktık rahim ağzı kısalmaya başlayınca, hatta ondan önce de gelen giden cok oldu biraz boşlamıstık. Doğuma kadar devam ederiz saniyodum ama şartlar
Bize doktor hiç yasak koymadı ama sık olmasın demişti . Normal doğum düşünenlere faydası varmış tabi ama insan korkuyor

Valla kuzum ben hiç sormadım ama bana hamileliğimin başında ilaç veremediği için sirkeli suyla yıka diyordu o bölge için , daha sonradan da travazol diye bi ilaç verdi ama şükür geçmek bilmedi dediğin gibi 3 gün iyiyse 1 hafta aynı

Köşe kapmaca oynuyoruz bende enfeksiyon yüzünden istek yok bide hassas heryer. Eşime üzülsemde dr izin vermedi dedim yeni muayene zamanını bekliyor oda
Yaaa bu isteksizlik enfeksiyon yüzünden mi oluyor ben de öyleyim hiç isteğim yok çünkü yazık ona da kıyamıyom iyi demişsin garibim öteki muayeneyi mi bekliyor. Kesin ötekinde de doktor izin vermez Bizimki muayene ye gelip kendi soruyo doktora o yüzden deme şansım yok ama artık ağır vasıta gibi hareket ettiğimden karnımda iyice büyüdüğünden bi korkmaya başladı üstüme gelmiyo

Çok lanet gıcık birşey yaa . Aynen dediği gibi hıp geçiyor diyorum tekrar başlıyo. Artık ilaç istemiyorum bile doktordan o kadar fitil kullandımki kronikleşti bence benimki
Ben fitil değil de krem kullandım kuzum fitil sanki daha kötü yapıyormuş gibi geldi bana kaşıntı yokken ertesi güne daha çok kaşıntıyla uyanmıştım fitil de

Ben fitil değil de krem kullandım kuzum fitil sanki daha kötü yapıyormuş gibi geldi bana kaşıntı yokken ertesi güne daha çok kaşıntıyla uyanmıştım fitil de
Ya içinde 2 tane fitil olan var 3 gün arayla kullanılan ondan tam 3 kutu kullandım akıntıyı daha çok getirip 2 gün sonra kesiliyor ama 1 hafta sonra tekrar başlıyor. Kaşıntı rahatsız edecek boyutta değil ama krem de vardı arada olunca kullanıyorum kaşıntıyı kesiyor sadece mantara faydası yok. En son o bölgeme ağda yaptım iyice tahriş etmiş oldum sanırım hafif sivilce gibi pütürler oldu ve yanma yapıyodu bildiğin pişik kremi sürdüm rahatlattı

33. haftaya kadar devam ettik ama tabi sıklığı eskisi gibi değil. Bu haftadan itibaren artık eşim de ben de korkuyoruz, o nedenle bir süre uzak duracağız.
Alıntı yapmayı unutmuşum, bu mesajım ilişki sorusu içindi.

Ben owlinin aldım kuzum bugün ulaştı elime Happy Mom da okumuştum kadın sezeryan sonrası 6 saat geçtikten sonra doktoru o korseyi giydirilmiş
Ben de dr kagan kocatepenin videosunda izledim sezeryandan bir gun sonra korse kullanilabilir diyor. Owli nasil begendiniz mi ben de onu cok duydum ama kararsiz kaldim.

Enson devlete gityim yoktu yanımda 26 sında özelde ki dr gidicez bide dşyorki o hocayı çok seviyorum (ikinci onda doğmustu) , herseyı serbest bırakıyor diye bazen kızıp bedavadan baba yapıyoruz, biraz sizde fedakarlık yapcaksınız napalım diyorum uyku bile doğru düzgün yok bizde agrısı, sancısı, tekmesi vs gectim aman şunun şurasında 2-3 ay beklesinler

Travazol sende de mi yaramadı ben rahat 3 krem 4 tür fitil 3 tür bu suda karıştırılan şeylerden kullanmışımdır gebelik başından beri hiç biri azaltmadı bile hatta fitiller daha beter yapmıştı. Sirkeli su yaramış mıydı peki hiç en azından azaltmış mıydı?

Hahaha niye sevdiği belli o zaman
Ay dimi bedavadan baba ohh akşamları bebekle oynasınlar oyun arkadaşı gerçi biz tecrübeli değiliz ilk bebek olucak inşallah bakalım neler bekliyor bizi
Beklesinler valla 2-3 ay boşversene

Kızlar ya ben hala beşiği halletmedim. Bana bi yardımcı olun. Anne yanı uygun fiyatlı bi tane buldum onu 6 aya kadar kullanıcam. Ama sonrası için 60x120 ile 70x140 beşikler arasında çok kaldım. Sizce çok farkediyor mu? Bizim Bebek odası için en iyisi 60x120 olan, yani dıştan dışa 67x127 oluyor. Üstelik kademeli. Ama annem onlar çok küçük bebek 2 yaşına kadar bile durmaz vs diyor. Büyük olan evet daha ferah duruyor ama 10 20 cm için illa şart mı? Yani öyle olunca 3 4 yaşına kadar mı yatacak? Çünkü büyüğü olursa odanın şekli komple değişecek ve hoş da durmayacak. Lütttfen bana fikir verin

Ani kaygi yukselmesi oldu sanirim . Doktor evet cok bos konusuyordu. Kendi doktorumla bu durumu paylasacagim. Kötü tecrube oldu ama kendimi hazirlamama yardimci olur diye pozitif dusunmeye calisiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…