2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok lanet gıcık birşey yaa . Aynen dediği gibi hıp geçiyor diyorum tekrar başlıyo. Artık ilaç istemiyorum bile doktordan o kadar fitil kullandımki kronikleşti bence benimki
Kizlar prebiyotik gercekten cok ise yariyor takviye olarak alinabilir mi hamilelikte doktorunuza sorsaniz mi? O yoksa kefir prebiyotik yogurt bunlar da olur. Ic camasira sulu akinti geldikce de mantari cogaltiyor olabilir

Kizlar prebiyotik gercekten cok ise yariyor takviye olarak alinabilir mi hamilelikte doktorunuza sorsaniz mi? O yoksa kefir prebiyotik yogurt bunlar da olur. Ic camasira sulu akinti geldikce de mantari cogaltiyor olabilir
Artık çamaşır yetişmiyor diye günlük pede geçtim. Çünkü azıcık akıntı gelince değişmek gerekiyo . Günlük süt içiyorum ama yoğurt yeme alışkanlığım hiç yok ev yoğurdumda olur hep ya öyle yapıyım ya da kefir tüketiyim devamlı probiyotiği bi sorayım bakalım doktora

Ayyyy hayırlı olsun ne kadar da heyecanlı hurma ve squat için bence erken değil doktorlar genelde 36dan itibaren tavsiye ediyorlar hareketleri ama sen yine de kendini zorlama
Yok yok zorlamicam zaten bacak aralarim agriyo fazla yaparsam hic kalkamam yerimden ozamn disari cıkayim da hurmami alayim bi umit iste oğlum 41 dolana kadar dogmayinca bu sefer biseyler deneyeyim diyorum

Hadi inşallah bu sefer çok bekletmeden sağlıkla gelir bebişin
Yok yok zorlamicam zaten bacak aralarim agriyo fazla yaparsam hic kalkamam yerimden ozamn disari cıkayim da hurmami alayim bi umit iste oğlum 41 dolana kadar dogmayinca bu sefer biseyler deneyeyim diyorum

Bi gece camasirsiz uyumayi da deneyin cidden iyi geliyor hava almak rahatlatiyordu hep beni

Kac haftaliksiniz bende magnezyumu biraktim 3 gundur icmiyorum ama dun gece bacaklarima kramp girdi maden suyu iceyim diyorum ama gecmezse magnezyumu icicem yoksa kramp olayi canimi yakiyo

O mantar sorunundan bende muzdaripim tam geçiyor derken hop tekrar bi kaşıntı yanma tahriş hayde tekrar ilaç kullan
Bende gebelik öncesi vardı tedaviye başlayacaktım gebe olduğumu öğrendim kaldı öyle. Enfeksiyon ve mantar sürekli gebelik başından beri var. 2 kere geçti biri 1 aya yakın geçti biri bir hafta sürdü sürmedi tekrar başladı. Salı günü kontrole gittim yoktu eve geldim sonraki günü başladı şaka gibi gitmeme de daha 2 hafta var. Çok da su içerim nasıl olmaya devam ediyor anlamıyorum acaba normal doğumda mantar sorun olur mu doktoruna soran oldu mu acaba benim aklımdan çıkmış sormak

Kac haftaliksiniz bende magnezyumu biraktim 3 gundur icmiyorum ama dun gece bacaklarima kramp girdi maden suyu iceyim diyorum ama gecmezse magnezyumu icicem yoksa kramp olayi canimi yakiyo

Bugün tam 35+5 gün ben de kramp olayından çok sıkıldım artık her gece birkaç kez giriyor ağlayarak uyanıyorum resmen eğer çok canınız yanıyorsa siz de her gün olmamak kaydıyla içebilirsiniz doktorum öyle dedi zaten bana da

Dün gece rüyamda doğum yapiyodum ama hiç görülmedik bir dogumdu bebek cok hareketli sürekli karnımın orasını burasını şişiriyo bakıp bakıp şaşırıyoruz hep, rüyamda da karnımı yine elleriyle ayaklarıyla ittire ittire karnımın yanından kafasi çıkıveriyo kafası kese de patlamış hatta kanlı ve yapış yapış ağlıyor çok garipti yaa bı rüyamda da emzirme derdindeydim ya düzgün tutamiyodum ya tutturamiyodum baya uğraştım hayır olsun inşallah

Ben de birkaç gün önce tanıştım kendileriyle. Şu an sadece göbek deliğimin alt kısımlarında. Daha yukarı çıkmaz inşallah. Ben bu çatlak konusunun en pahalı kremler, yağlar düzenli de kullanılsa olabileceği kanisindaydim en başından beri. Bakım ürünlerini düzenli kullanan biri de olmadigim için bir haftada 10 günde 1 aklıma gelirse bebe yağı sürdüm. Bu zamana kadar çıkmaması bile mucize oldu benim için.

İlk kızımda asırı yüksekti kızım çok sağlıklı hatta üz tanılı(üstün zeka) 11 yasında, ikincisi 2 yasında gayet saglıklı ve akıllı bir çocuk. Biz tedavimizi olup tevekkül edelim, pozitif enerji gönderelim hersey yoluna girer troid doğduktan sonra da çıkabiliyor yani bunu hamileliğe baglamayalım hiç. Her yasta cıkabılen ve tedavisi mümkün bir durum. Üzülüp kafanıza takmayın lütfen

Bravo elinize sağlık diyorum. Çok başarılı olmuş
Çok güzel olmuş Eline emeğine sağlık
Çok güzel olmuş eline emeğine sağlık ben de kahverengi sehpalarımızı ve vestiyerimizi beyaza boyamıştım çok zahmetli ama değiyor
Bence de bir zafer
Sahane olmus ellerine saglik
Muthis olmus ellerine saglik bastan yaratilmis gibi dolaplar :)
Harika olmuş bayıldım eline sağlık
Hepinize ayrı ayrı çok çok teşekkür ederim. :):)
Kulpları dekovasyon isimli bir siteden aldım ama sitede göründüğünden bir kaç ton daha koyu renk geldi. Benim için hiç sorun olmadı ama belki sipariş vermeden önce konuşmak gerekebilir.
Dün kayınvalidemler her yeri silip halıları da yerleştirdi çok şükür, doğuma kadar dinlenip biraz zihinsel olarak hazırlanmak istiyorum. :)
Çocuğu terazi olacak kadar içimde tutmam imkansız Aslan ve Başak arasında bir yerlerde gelecek benimki, artık hayırlısı.

Kızlar kuzenim duru da müdür bunun dışında başka bir şey kullanma dedi. Çok az kullanıyormuşsun. Tamamen doğalmış isterseniz deneyin
ben bunu aldım kullanıyorum çok memnunum. elde yıkama programında 30 derece ve ilave durulamalı olarak yıkadım. çok sıktırmadım ağzı burnu kaymasın diye. zaten üstünde sadece üretim tozu vardı. sıkmayınca çok kırışmadılar da

Kaçıncı hafta da çıktı canım çatlaklar. Birşey kullanıyor muydun. Ya ben mesela lierac kullanıyorum ve bebe yağı sadece karnıma sürdüm göğüslerime sürmedim göğüslerimin alt kısımlarında küçük çatlaklar olmuş ama rengi beyaz acaba esmer tenli olduğum için mi . Karnımda henüz yok acaba göğsüme de sürseydim olmazdı diyorum ama şimdi sürüyorum . Halbuki göğüslerim çok büyümemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…