2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canim standart park yataklardan bahsediyorsak mümkün değil 4 yaşına kadar kullanması. 2-3 yaşında dönerken elini kolunu çarptığı için kolay uyanıyor. 4 değil de belki belki 3 yaşında gecersiniz normal yatağa

Anladım teşekkürler Beni normal doğumda mantar olursa tehlikeli olup olmayacağı korkutuyor ya 2 hafta sonra sorayım bari doktora
Ben bunu yarın kontrole gidince bir sorayim doktoruma sana da yazarım canım bende merak ediyorum çünkü

Yoyko Exclusive Comfort 8 in 1 Park Yatak Oyun Parkı Koyu Gri 70 x 110 cm
https://www.hepsiburada.com/yoyko-e...magaza=Hepsiburada&url_src=ios-product-detail
Bunu aldık canım bakalım çocuğun durumuna göre kullanırız artık

İnşallah devamı gelmesin sen yine sürün ne kdar önlem alabilirsek artık. Kiminle doğuma kadar çatlak olmuyor doğumdan sonra çıkıyor ortaya onu da anlamış değilim

Ay bende 33+1 im şükür karında yok ama benimde göğsümün alt tarafı memenin üstünde değilde alta doğru var birkaç tane onu çok önemsemedim ama olmasa iyiydi Ben hep korkuyodum ya bide canım yanıyo çok yapmamak işime geliyo

YA tabi eşlerimizi de düşünüyoruz ama açıkçası ben oturup kalkerker bile zorlanıyorum. Çocuklar ev derken pilim bitiyor. Zaten hiç istek de yok. Yani 7 aydan sonra moladayız. Lohusalık bitene kadar da mola da kalırız. Bende istemiyorum böyle olsun hatta eşimle ilgilenmek istiyorum ama karnım çok büyük cidden ve her yerim aşırı hassas. Yanlışlıkla dokunsa bile içim gidiyor.

Sağolasın canım limonu normalde de çok tüketiyorum zaten şifa olur inş

Sirkeyi tüketmeye özen gösteriyorum bakalım
Parol içiyorum ben iyileşemezsem diye korkudan
Dediklerini denicem sağolasın

Bende çok takmıyorum ama.karnimda falan olmasa daha iyi olur tabi evet ya can yakıyor bence kafamızı veremiyoruz işin zevk kısmına uzağız bebek ön planda olduğu için ve bu yüzden can yakıyor gibi geliyor bana

Ben banyodan sonra sürüyordum hep ama sanırım altları ihmal ettim. Ama genetik olduğu da söyleniyor. Napalım hatıra olsun bize

Ya benim minik kız 3 kiloyu gecti ondan korkum 4ü gecerse normal yaptrmiyo doktorum tabi nasipte ne varsa o olacak orasi ayri
Ay sağlıkla gelsin yeter ki
Bende bunlara başlamak istiyorum inşallah dediğin gibi düşünüyorum bnce de gecikmeyi engelleriz gibi zaten etrafımda ki herkes 40 ı doldurur deyip duruyor
Kızlar çok fena grip oldum yaaa
Dün dr gittim test yaptılar negatif çok şükür ama çok kötüyüm
Sadece parola kullanabilirsin dedi
Öksürük var ve doğum sezeryan olacak
Bi öneriniz var mı?
Bende de hafif var .. benim sadece gözlerim sulanıyor ve burnum akıyor .. bol bol limon yiyorum çorbalarıma limon sıkıyorum. Birde papatya çayı demleyip gözlerimi burnumun etrafını şakaklarımı filan siliyorum sıcak sıcak beni çok rahatlatıyor.. ilerler diye çok endişe ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…