2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bel ağrısı hafiften bende de başladı iki gündür öyle aşırı değil ama hissettiriyor kendini aynen vücut hazırlık yapıyor

Manueller pek işe yaramıyor diye duydum ama bilmiyorum ben daha önce arkadaşımdan aventin elektirikli olanını almıştım ama hiç bir işe yaramamıştı elle sağdığımda belki daha fazla gelmiştir
Üzdünn e şimdi ne alıcaz biz avent baya iyi marka ama sana yaramamış. Bazen en pahalı şeyi alsanda yaramıyorsa yaramıyor valla. Kişiden kişiye değişir mi acaba bilemedim şimdi

Üzdünn e şimdi ne alıcaz biz avent baya iyi marka ama sana yaramamış. Bazen en pahalı şeyi alsanda yaramıyorsa yaramıyor valla. Kişiden kişiye değişir mi acaba bilemedim şimdi
Valla aventin biberonunu kullanıyorum ama sağım makinesi tırt çıkmıştı tabi herkes de aynı etkiyi verecek diye birşey yok benim 3-5 damla anca geliyordu sütüm ama arkadaşıma yaramış gayet iyiymiş sanırım bu sütü olanlar için güzel benim gibi olmayanlar için işe yaramıyor

Tam olarak bilgim yok ama yaşlanmanın derecesi de önemli sanırım. Yani sizi birkaç hafta daha götürüp bebeği besleyebilecek durumdaysa plasenta, o zaman sorun olmaz bence.
Tekrar 35. Haftamda cagirdigina gore buyuk bi risk gormedi o zamann dr diyebilir miyiz ki?

İlk hamileliğimde medisana elektrikli almıştım fena değildi, sonra iş yerinde sagmaya başlayınca hastane tipi kiraladım. Performans olarak çok fark var. Sadece meme boşaltmak için alacaksaniz manuel bile iş görür, iş nedeni ile sonrasında sagip bırakmak zorunda kalacagim diyorsanız şimdiden kiralama öneririm. Karışık oldu ama bendeki tecrübeler bunlar

Acaba sütüm olacak mı bu zaten başlı başına kafami kurcalıyor bir de makine derdimiz var şuan oturdum başka marka arıyorum

Benimkide en çok meyve ve tuzlu şeyler yiyince oynuyo yaa tatlı şeylere çikolatalara o kadar düşkün değil Bana çekmiş canım oğlum hee evet süt içince ayrı oynuyor tabii
Hep öyle olsun tatlı şeye düşkün olunca düzgün yemiyolar çocuklar genelde. Ben içinde şeker olan her şeyin hastasıyım.

Sancı olması zaten sıkıntıya sokuyor insanı 2 hafta daha durabilse çok iyi olacak da inşallah durur
Geçen haftaki kontrolümde eşimle tartışmıştım stresten benim de sancım çıkmıştı nst de 40 60 ve 80 doktorum biraz ağrın var dedi sadece başka hiçbir şey yapmadı 3 gün sonra tekrar nst ye çağırdı ve bu sefer nst de çıkmadı sancım stresten oluyor gerçekten

Ayy bende krampla uyandımm gecenin bi vaktii Her şey yolunda demek ki hepimiz aynı şeyleri yaşadığına göre
Evet canım yakın haftalarda artık hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz valla nasıl bir düzen kurduysa yaradan bebeler doğduktan sonra da haftası haftasına aynı gelişimi gösteriyorlar

Manueller pek işe yaramıyor diye duydum ama bilmiyorum ben daha önce arkadaşımdan aventin elektirikli olanını almıştım ama hiç bir işe yaramamıştı elle sağdığımda belki daha fazla gelmiştir
Aventin bir puf noktasi varmis bir youtuberdan dinlemistim ama simdi hatirlayamadim. Hatta kadin calismiyor diye servise gondermis duzelmeyince musteri memnuniyeti adina yenisini vermisler, ama kullanan kisi sonradan cozmus olayi

Canım sen hamilesin, iki çocuğun var bir de karnında can var. Yetemeyebilirsin de, çok normal. Tek başına, yardım olmadan kolay mı? Ben yeri geliyor kendime yetemiyorum. Allah sağlık sıhhat versin, her şey olur. Her gün aynı olmaz ya. Karın dediğin etle de doyar, sandvicle de. Üzme kendini. Rabbim yardımcın olsun, güç kuvvet versin sana.

Aynı benim doktorum benim de nst de 60 80 çıkmıştı biraz ağrın var 3 gün sonra tekrar bakalım dinlen dedi o kadar ve üç gün sonra çıkmadı sancım Doçent olduğu için tecrübesine veriyorum rahatlığını

Her ne sıkıntın varsa Allah yardımcın olsun inşallah canım

Canim ayni sorun bendede var suyu yetersizmis sizinkisi duzeldimi

Kızlarr birkac gündür belim ağırıyor dün birazda evi sildim vileda ile belki o da etki etmiştir ama yapmadan da vardı. Birkaç saattir de karnım daha sık ve aşırı kasılmaya başladı biraz midem de bulanıyor kasığımda da değişik ağrı mı desem baskı mı desem bir şey var işte, doğurmam dimi ya

Kasılma sıklığını not al canım devam ederse bence doktora git

Kasılma sıklığını not al canım devam ederse bence doktora git
Valla 10 dk da 2 kez falan oldu sanırım. Şimdi uzandım yine oldu 5 dk önce uzanmamıştım yine olmuştu bu beni korkutuyor işte. Bakalım bu gece uyuyana kadar takip edeceğim inşallah bir şey olmaz ilk defa bu kadar sık olunca tedirgin oldum bayağı. Acaba diyorum kasık ağrısı sanıyorum da sancı mı insan bilemiyor herkeste farklı başlıyor durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…