2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar günaydın 5+5 deyiz bugün gitmeyi düşünüyorum sizce erken mi kızımda 5+3 de gitmiştim keseyi görmüştük 6+1 de kalp atışı için çağırmıştı doktorumuz
Günaydın☺️Kalp atışı daha duyulmaz ama en azından keseyi görmüş olursunuz ben 4+5 teyim haftaya gitmeyi planlıyorum sizin gibi... oğlumda geç döllenme olmuştu keseyi de kalp atışını da daha geç öğrenmiştik

ilk gebeliğimde ben de çok şaşkın ördek gibiydim 😊😃 ama öğreniyorsun işte, bir de araştırmayı seven bir Başak burcu olarak , hep araştırmıştım herşeyi yalayıp yuttum o dönem ama illa ki bilmediklerim de vardır, sizlerden de yeni bir şey öğrenebilirim...🙃😊
İlk canım bir aksilik olmazsa.. Ben yağ duymuştum ama garantisi olan bir şey kullanmak isterim, lierac ı kalbini duyar duymaz alacaklarıma not aldım.. Ne güzel ya insanın deneyimli olması..😊

Evet yorumunuzu okuyunca kendimi görmüş gibi oldum🥰 15 kg almışsınız çok normal👍🏼 Ben 25 kg aldım 🙈 ama preeaklampsi geçirdim çok fazla ödemim vardı onun da etkisi büyüktü.
Tabii ödem de çok fark eder, eminim o kilonun çoğu ödemdi. O dediğiniz şeyi bilmiyorum ama kötü birşey olduğunu duymuştum, umarım bir daha yaşamazsınız ve güzel bir hamilelik olur hepimiz için..🥰😃

Merhabalar. Bende cuma doktora gitmeyi düşünüyorum hiç gitmedim daha. Evdeki testler pozitif gösteriyor. Adetim de 2 gün gecikti. Şu an 3+6 cuma 4+2 olacak inşallah. Cuma kese görünür mü sizce

Merhabalar. Bende cuma doktora gitmeyi düşünüyorum hiç gitmedim daha. Evdeki testler pozitif gösteriyor. Adetim de 2 gün gecikti. Şu an 3+6 cuma 4+2 olacak inşallah. Cuma kese görünür mü sizce
Betanız kaç çıktı? biraz erken olabilir bana göre. 1500-2000 beta seviyesinden önce gözükmüyor deniyor.

Ben hiç kan vermedim canım, normalde adet döngüm 27-28 günde 1 şeklindeydi, sat 13 aralık olduğundan 13 ocağa kadar süre verdim yine de, eşim de test almış o gün, ihtimal vermiyordum ilk aydan hamile kalacağıma ama yine de hadi almış madem testi yapayım dedim ( ihtimal vermeliydim aslında kızıma da korunmayı bıraktığım ay hamile kalmıştım, bu konuda ne kadar şükretsem az, yıllarca uğraşan da var) , bir baktım çift çizgi ,mutlu olduk tabii eşimle birbirimize sarıldık falan... 16 ocakta da doktoruma gittim, keseyi gördük, 10 gün sonra da kalp atışı için gideceğim. Sen bugün gittin o zaman doktora, kese göründü mü 🥰 ?
Canım yanlış yazmisim 15 ocakta gitmiştim cuma günü 🤭Doktor daha görünmez dedi.Haftaya tekrar gel keseyi muhtemelen görürüz dedi 🤩

Ben hiç kan vermedim canım, normalde adet döngüm 27-28 günde 1 şeklindeydi, sat 13 aralık olduğundan 13 ocağa kadar süre verdim yine de, eşim de test almış o gün, ihtimal vermiyordum ilk aydan hamile kalacağıma ama yine de hadi almış madem testi yapayım dedim ( ihtimal vermeliydim aslında kızıma da korunmayı bıraktığım ay hamile kalmıştım, bu konuda ne kadar şükretsem az, yıllarca uğraşan da var) , bir baktım çift çizgi ,mutlu olduk tabii eşimle birbirimize sarıldık falan... 16 ocakta da doktoruma gittim, keseyi gördük, 10 gün sonra da kalp atışı için gideceğim. Sen bugün gittin o zaman doktora, kese göründü mü 🥰 ?
Ne güzel canım benim🥰 sağlıcakla kucağına alırsın inşallah Rabbim isteyen herkese de nasip etsin🤲

Gece uykularım çok kötü geçiyor sağa sola çok sert dönüyorum genelde yataktan düşme gibi bi huyum var 🤦🏻‍♀️ Ya düşersem diye korkuyorum. Birde uyurken çok gazla genleşiyorum. 😢 psikolojim bozuldu. Uyurken bile dinlenemiyorum

X