2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yok kuzum açılma, sadece sancı var ve bebek doğum pozisyonunu almış kafası aşağıda
Çoğumuzun bebeği baş aşağı duruyor artık bu korkulcak bisey değil benimki cok uzun zamandir aynı şekilde. Yorma kendini bol bol uzanmaya çalış bide magnezyum oranı yüksek maden sularindan tüket, burda Kızılay erzincan önermişlerdi, ondan sonra en yüksek sırmada var sanırım magnezyum

Kesinlikle benzer şeyler yaşıyoruz. Ben de bu sabah bacak krampı ile uyandım hala geçmedi. Bacaklarım ağrıyor, kasik ağrım yoktu o hafiften arada hissettiriyor, çabuk yoruluyorum. Geliyor gelmekte olan

Nst de kalp atışları duyulmadı suyum fazla olduğu için Toco koydular. Stresten oluyor benim ağrılarım yaaa çünkü bebek hareketleri iyi şuan

Sağol kuzum , alırım artık içerim

Bende poyraz olsun istiyorum. O kadar çok seviyorum ki anlatamam ama benden başka kimse sevmedi ne alakaysa başka başka isimler buldular hep. Çok sinir oldum ne koyarsanız koyun dedim artık. Saçma sapan kulplar taktılar. Oysaki ilk iki oğluma babası ne dediyse tamam dedim fazla incelemedim bile

Merak ettim de sancısı olmayan var mı ? Yada hissettiklerini rutin gebelik ağrısı sayan doğum daha var diyen
36. Hafta doldu bugün. 2-3 kere regl sancısı gibi hafif bir şey hissettim ben, o da 3-5 dk falan sürmüştür maksimum. Başka bir his yok. 42’yi falan bekleyecek diye tedirginim ben de. 16 hafta sonra işe dönmek var çünkü

Ay Serhan ne güzelmiş hoşuma gitti. Furkan, Atakan, Serhan ay aklıma soktunuz

Tam tersi benim de esim poyraz haric butun isimlere kulp buldu
Yok türkçe karakter olmasin yok okulda coxuklar dalga gecmesin yok kısaltarak kullanamasinlar falan filan
Bi poyraz a bisi diyemedi

Ben de bu aralar sıcaktan yağ falan sürmüyorum valla ya her an çatlarım diye bekliyorum. Daha hiç bir belirti yok ama bir sabah uyandığımda çatlamış olursam şaşırmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…