2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen öyle valla hep bir endişe içindeyiz ama arada yapıyorlar böyle sen içini ferah tut. Bak bende bugün durduramıyorum sıpayı ama 2 gün önce neredeyse koşarak hastaneye gidecektim

Benim minnak kizim yerinde duramayan bir şirine hic durmuyor maşallah Ama arada bir sakinlik geliyor deliriyorum karnimi salliyorum konusuyorum tatli yiyip uzanip bekliyorum, yok kimildamiyor deli oluyorum. Sonra bir hareket ediyor aklim çikiyor çok sert hareketleri bazen hereketli bazen sakin oluyor bebekler çok hareketli oldugundan sen de benim gibi sakin olunca telas ediyorsun anlasilan

Kasılma olayını ben de çok yaşıyorum hatta geçen gün saydım baktım 10u geçti korkup saymayı bıraktım valla benim ilk çocuğum tecrübem de yok bu konuda ama yorgunluk çok etkiliyor o yüzden içinizi ferah tutun inşallah daha vakti var bebişin. Bazen bana da öyle bir şancı geliyor kidoğurcam sanıyorum ama geçiyor sizinde geçici bir şeydir umarım.

Inşallah benimki de hareketlenir Vajinama yaptığı o baskıyı bile hissetmek istiyorum bugün. Az önce minicik bir hareket hissettim ama emin de olamadım o kadar naifdiki
Bir şey yoktur ama daha da hareket etmezse istersen bir doktoruna danış ya da görün derim. Aklımızda kalacağına

Tam yerine geldin yavrucum oglumdayken ben 5 aylik hamileydim annemlerin yanina geldigimde dogumum riskliydi ve yasadigim sehirde dogum yapma imkanim yoktu dugudaydik esim de senelik iznini benim son ayıma gore ayarladi
Esim beni hamileyken hic gormedi
Izne ayrilip yanima gelecegi gun sabahi oglum babasini beklemeden dunyaya geldi
Yani anliycan bebek 5 aylikken gordu bizi en son bi de dogumdan 10 saat sonra falan gelebildi
Sorarsan ki simdi olsa ne yapardin yine aynisini yapardim gerekirse eşime naz yapmayım eşim tekmelerini duymasın yanimizda olmasin ama evladim yanimda olsun
33 artilarda suyum geldi bebegin kalp atislari yoktu dogar dogmaz mudahale ettiler ben kan sulandirici igneler kullaniyordum onlari birakmaya bile vaktim yoktu eger ankara da iyi bir hastanede olmasaydim hem bebegimin hem benim hayati riskim cok yuksekti

Kızlar benim de hareketleri çok yavaşladı. Yok gibi nerdeyse. Dün geceden beri takip ediyorum. Süt içince kıpır kıpır olurdu, şimdi yok.
Yavrucum 36. Haftdasin normal bebek buyudu sığmıyo belki sen biraz hareketli bi gin gecirdin belki bebegin bugun tembelligi tuttu bekle bakalim korkma lutfe

Yavrucum ben bu hafta nerdeyse hic hickirik hissetmedim simdi biz 36 haftalik olduk ya bebegin ciger gelisimi tamamlaninca hickiriklarda olmazmis pek cunku artik rahat olurlarmis

Yavrucum ben bu hafta nerdeyse hic hickirik hissetmedim simdi biz 36 haftalik olduk ya bebegin ciger gelisimi tamamlaninca hickiriklarda olmazmis pek cunku artik rahat olurlarmis
Aaaaa hiç duymamıştım canım ondan demek, geçen haftalarda sürekli hickiriyordu bu hafta hiç yok mesela. 36 hafta bitti

Gecen gün bana da oldu ben dürttükçe hareket etti ben bırakınca durdu akşama kadar da öyle gitti. Sonraki gün düzeldi normale döndü bence içini ferah tut arada böyle yapıyor bizim ufaklıklar
Inşallah normale döner canım
Benim kız da dünden beri pek hareketsiz .sanırım bir çoğumuz bu haftalarda böyleyiz
Alismamisiz ya, tedirgin etti.
Bir şey yoktur ama daha da hareket etmezse istersen bir doktoruna danış ya da görün derim. Aklımızda kalacağına
Çok narin kıpırtılar da olsa başladı şükür. Hiç olmasaydı aile hekimine gidip hemşireye o küçük el cihazı ile baktiracaktim. Çok şükür minik de olsa olmaya başladı.
Yavrucum 36. Haftdasin normal bebek buyudu sığmıyo belki sen biraz hareketli bi gin gecirdin belki bebegin bugun tembelligi tuttu bekle bakalim korkma lutfe
Benim aslında en dinlendigim gün oldu bu iki gün. Yani zaten toplanıyor, baskı yapıyordu normalde ama o baskılar olmayınca kendimi bi boşlukta hissettim canım. Yeni yeni, hatta bu mesajları yazarken hissettirdi kendini şükür. Hayırlısıyla doğsalar artık

Aynen öyle canım tam anlattığın gibiyim ama şükür şimdi hareketlendi neyseki meyve yedim uzandım dinlendim baya baya iyi şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…