2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Normale döndü şükür bizimki . Tatlı değil de daha çok meyve türü ye bakalım bende bi tane şeftali yedim sonra dinlendim uzandım atağa geçti.

Aynen öyle canım tam anlattığın gibiyim ama şükür şimdi hareketlendi neyseki meyve yedim uzandım dinlendim baya baya iyi şimdi
Masallah kuzucuklara ya çok sukur hareketlenmis, Allahim hayirlisi ile saglikla kucaklamayi nasip etsin. Benim bir hafta sonra cati muaynem var az kaldi artik gunun dolmasjna. Çok asagi indi alt karinda agrilarim ve asagiya baski oluyor. Arada mide bulantisi yasiyorum. Çok enerjigim yerimde duramiyorum sonra agriyla oturuyorum hamileligin son zamanlari bir degisikmis

Kızlar benim hamilelik neden bu kadar yorucu çok ağrılarım var resmen penguen gibiyim hatta hasta penguen. Bacak arası ağrıları, kuyruk sokumu ağrısı ve adet sancısı gibi alttan vuran ağrım var. Bebek arada bir yerde toplanıp sertleşiyo ama hareketleri iyi şükür

Sertlesme ne sıklıkla oluyo eger kafani karıştırıyosa not al bi bak, düzenli ve sıklaşıyosa bi doktora görünmekte fayda var bence

Sağolasın canım inşallah hayırlısıyla bi kavuşalım kaç haftalık oldun ben daha alt tarafta baskı hissetmedim 32+4 üm sanırım senşn haftan daha ileri

Sertlesme ne sıklıkla oluyo eger kafani karıştırıyosa not al bi bak, düzenli ve sıklaşıyosa bi doktora görünmekte fayda var bence
Geçen devlet hastanesine gittim ultrasondan muayene ederken senin ağrın mı var ağrı görünüyor dedi sadece açılmam var mı diye baktı. Daha haftama var ama psikolojik olarak zor süreç geçiriyorum 2 hafta önce kontrole gitmiştim ama özellikle alttan vuran ağrı beni çok rahatsız ediyor. Uzanıp dinlensem de geçmiyor

Anladim o ağrılar sertlesmeler malesef rahim ağzını kisaltabiliyo, benim öyle oldu, ishalle beraber sertlesmeler siklasinca gittim nst de ağrı çıktı cok düzenli olmasa da, bir hafta arayla rahim ağzım 4 mm kısalmıs, istirahat ve ilaç verdi. İnsallah sana öyle olmaz ama olursa erkenden tedbir almak lazım haftamiz küçük daha. 36 falan olsam hic tedirgin olmazdim

Ben olsam eşimin yanında olmayı tercih ederdim baya uzun bi süre 1bucuk bide yani ben eşimsiz duramam tabi siz durumlari degerlendirip kendiniz karar vereceksiniz en dogru olani siz bilirsiniz

Yarın bende 36 yı dolduruyorum ve son düzlükte hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz sanırım kızlar.. kasığı ağıran hareketi azalan sanıcısı olan karnı sertleşen çok az kaldı .. inşallah sağlıkla gelsinler..
Bende bugün son bir saattir aşırı bir bel ağrısı değilde sancısı desem daha doğru olur öyle bi sancı yaşıyorum. Sanki belimde ki eti biri çekiyor gibi değişik.. yatınca geçiyor yine oluyor yine geçiyor.. ama burayı okuyorum filan herkes aynı gibi sakin olmaya çalışıyorum Vücudumuz doğuma hazırlanıyor

Kızlar hıçkırık konusunda ciğerleri tamamen gelisince hıckırık pek olmaması tibbi bir bilgi mi? Benim 2 hafta önce ciger geliştirici vuruldu ama bugun hala koca koca hıçkırıklar oluyor. Ne dusunmeliyim

Kızlar hıçkırık konusunda ciğerleri tamamen gelisince hıckırık pek olmaması tibbi bir bilgi mi? Benim 2 hafta önce ciger geliştirici vuruldu ama bugun hala koca koca hıçkırıklar oluyor. Ne dusunmeliyim
Kesinlikle tibbi bir bilgi degil benim soyledigim yarin doktor kontrolum var sorucam ona
Ben burda okuduklarimdan flan soyledim

Çok geçmiş olsun inşallah biraz daha durur bebiş, gelmek isterse de sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…