2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yok kuzum açılma, sadece sancı var ve bebek doğum pozisyonunu almış kafası aşağıda
Çoğumuzun bebeği baş aşağı duruyor artık bu korkulcak bisey değil benimki cok uzun zamandir aynı şekilde. Yorma kendini bol bol uzanmaya çalış bide magnezyum oranı yüksek maden sularindan tüket, burda Kızılay erzincan önermişlerdi, ondan sonra en yüksek sırmada var sanırım magnezyum

Yarın bende 36 yı dolduruyorum ve son düzlükte hepimiz benzer şeyler yaşıyoruz sanırım kızlar.. kasığı ağıran hareketi azalan sanıcısı olan karnı sertleşen 🙄 çok az kaldı .. inşallah sağlıkla gelsinler..
Bende bugün son bir saattir aşırı bir bel ağrısı değilde sancısı desem daha doğru olur öyle bi sancı yaşıyorum. Sanki belimde ki eti biri çekiyor gibi değişik.. yatınca geçiyor yine oluyor yine geçiyor.. ama burayı okuyorum filan herkes aynı gibi sakin olmaya çalışıyorum 🤷🏼‍♀️ Vücudumuz doğuma hazırlanıyor
Kesinlikle benzer şeyler yaşıyoruz. Ben de bu sabah bacak krampı ile uyandım hala geçmedi. Bacaklarım ağrıyor, kasik ağrım yoktu o hafiften arada hissettiriyor, çabuk yoruluyorum. Geliyor gelmekte olan 🤣

Anladim o ağrılar sertlesmeler malesef rahim ağzını kisaltabiliyo, benim öyle oldu, ishalle beraber sertlesmeler siklasinca gittim nst de ağrı çıktı cok düzenli olmasa da, bir hafta arayla rahim ağzım 4 mm kısalmıs, istirahat ve ilaç verdi. İnsallah sana öyle olmaz ama olursa erkenden tedbir almak lazım haftamiz küçük daha. 36 falan olsam hic tedirgin olmazdim
Nst de kalp atışları duyulmadı suyum fazla olduğu için Toco koydular. Stresten oluyor benim ağrılarım yaaa çünkü bebek hareketleri iyi şuan

Çoğumuzun bebeği baş aşağı duruyor artık bu korkulcak bisey değil benimki cok uzun zamandir aynı şekilde. Yorma kendini bol bol uzanmaya çalış bide magnezyum oranı yüksek maden sularindan tüket, burda Kızılay erzincan önermişlerdi, ondan sonra en yüksek sırmada var sanırım magnezyum
Sağol kuzum , alırım artık içerim

Annem esimi aramis oglum sen git iclerinden hosuna giden hangisiyse kimligini al gel bir iki kızar sana ama en azindan bi ismi olur bebegin diye cesarete bakkk😡 simdi olsa kiyameti koparirdim
Ama inan bana 9 kayiptan sonra ogluma ayşe ismini koyup getirip kucagima verse ona da bisi demezdim 🤗
Simdi erkenden koydum ismini arada kizanlar oluyo zor isim ayliz aylin le karisir falan filan diye ama bu sefer karismayin dedim susturdum hepsini
Bende poyraz olsun istiyorum. O kadar çok seviyorum ki anlatamam ama benden başka kimse sevmedi ne alakaysa başka başka isimler buldular hep. Çok sinir oldum ne koyarsanız koyun dedim artık. Saçma sapan kulplar taktılar. Oysaki ilk iki oğluma babası ne dediyse tamam dedim fazla incelemedim bile

Merak ettim de sancısı olmayan var mı ? Yada hissettiklerini rutin gebelik ağrısı sayan doğum daha var diyen
36. Hafta doldu bugün. 2-3 kere regl sancısı gibi hafif bir şey hissettim ben, o da 3-5 dk falan sürmüştür maksimum. Başka bir his yok. 42’yi falan bekleyecek diye tedirginim ben de. 16 hafta sonra işe dönmek var çünkü 😕

Valla ne isim desem esim istemedi. Poyraz, arda mesela aklimda kalanlar veto edildi. Kendisi sonra ozan dedi, arkadasimizin eski sevgilisi diye vazgecmis😅 ben isim ararken serhan i bulup sevmistim, esimin adi serdar onla da uyumlu ama uyumlu olsun diye bakmamistim. Uyumlu olmasi garip diyor. Yani pek de alternatif yok 🤷🏻‍♀️ Aileler isin icine girer de sacma bir isim cikarsa deli olurum 😒
Ay Serhan ne güzelmiş hoşuma gitti. Furkan, Atakan, Serhan💙💙💙 ay aklıma soktunuz

Bende poyraz olsun istiyorum. O kadar çok seviyorum ki anlatamam ama benden başka kimse sevmedi ne alakaysa başka başka isimler buldular hep. Çok sinir oldum ne koyarsanız koyun dedim artık. Saçma sapan kulplar taktılar. Oysaki ilk iki oğluma babası ne dediyse tamam dedim fazla incelemedim
Tam tersi benim de esim poyraz haric butun isimlere kulp buldu
Yok türkçe karakter olmasin yok okulda coxuklar dalga gecmesin yok kısaltarak kullanamasinlar falan filan
Bi poyraz a bisi diyemedi

Ben bu hafta çatır çatır çatladım kızlar, sadece belimin iki yanında var diyodum ama göbeğimin alt kısmı da harita gibi oldu, eşim her gün daha da arttığını söylüyor sağolsun 😂 oğlum erken de gelsem çatlatmadan gelmeyim adet yerini bulsun dedi heralde 😂
Ben de bu aralar sıcaktan yağ falan sürmüyorum valla ya her an çatlarım diye bekliyorum. Daha hiç bir belirti yok ama bir sabah uyandığımda çatlamış olursam şaşırmam😂😂

X